9

Dzięki za tłumaczenie, nie byłem w końcu pewny czy mówi o dziewczynie czy o psie, gdy mówił o świrowaniu xD
PS Współczuje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Było, nawet filmik ktoś wysyłał ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Podobno pierwsza zawsze najlepsza. Ja dobrze wspominam swoją pierwszą pracę, ostatnio nawet wpadłem na kilka dni pomóc, bo mieli braki w kadrze ; )

4

Tak, najlepiej niech zaczną strzelać do własnej bramki w ramach buntu.

0

ale on sie nie oparł wyskoczył dopiero, gdy ten lądował na ziemi.

3

Zluzujcie, przecież widać ewidentne popchnięcie.

0

Geniusz, ale na pewno nie w tym sezonie. To był jego pierwszy mecz na poziomie, jeśli chodzi o ten sezon..

0

U mnie w robocie szef kuchni ma podobne, więc ni ch** Zaraz będzie, że liże mu dupę, by wywalczyć sobie pozycje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Panowie i panie, co sądzicie o tych okularach? https://www.eyerim.pl/ray-ban-rx6375-2890-124657/ Przesada?
Czy już lepiej celować w bardziej przyziemne ? https://www.eyerim.pl/ray-ban-rx6375-2861-175021

Widzę, że różne są opinie więc wrzucam ankiete na strawpolla https://www.strawpoll.me/17468866

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zapewne te chybione ;D

2

Nie ma żadnego problemu. Ja wpłacam tylko przez Blika :P

34

Jeżeli nie jest w stanie dogonić przeciwnika, to i trudno o dostanie kartki xD

1

Wystarczyło dać szanse na regularną grę Paco. Przy Waldku piłkarz z ławki nie ma szans zaistnieć. Wystarczy spojrzeć na Malcoma, który zagrał dobry mecz z Realem, a później oczywiście wylądował na ławce. Z Valverde nasz zespół będzie stał w miejscu.. Stawianie na siłę Coutinho i Suareza, którzy są pod formą w niczym mu nie pomoże. Mam nadzieje chociaż, że De Jong będzie miał jakąś szanse na grę..

1

Najgorsze jest to, że dopóki Suarez nie opuści Barcelony, żaden inny napastnik nie będzie miał szans na regularną grę :/

1

Będzie na co zwalać brak formy ;)

0

A nie Ibra?

1

Russian Doll, kapitalna komedia :D

1

Nie można, ale w niedalekiej przyszłości ma być taka możliwość. Przynajmniej tak twierdzą twórcy :p

2

Do połowy meczu, później jak Totki nas przycisnęły to nie mogliśmy wyjść z własnej bramki, a przypominam, że nasz taktyczny geniusz był tak zamurowany, że czekał z pierwszymi zmianami do 80 minut ;) Ehh, przy żadnym trenerze nie męczyłem się tak bardzo oglądając mecze Barcy :/ tego po prostu nie da się oglądać, gramy jak jakieś Atletico ;(

3

Lekki dołek.. lekko powiedziane, przy betonowej grze Barcelony jaką prezentuję drużyna xD

0

Wystarczy wejść na Twittera i poczytać opinie na ten temat..

5

Tak myślałem, że stuknięcie w palec o 4 nad ranem jest jakimś znakiem... Niech Cię szlag trafi Valverde!!!

1

Uważaj, bo zaraz Cię zaatakuję!

2

Ale o tym było już wiadomo od dawna ;D

0

Shiba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?