4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Dzięki za tłumaczenie, nie byłem w końcu pewny czy mówi o dziewczynie czy o psie, gdy mówił o świrowaniu xD
PS Współczuje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Było, nawet filmik ktoś wysyłał ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Podobno pierwsza zawsze najlepsza. Ja dobrze wspominam swoją pierwszą pracę, ostatnio nawet wpadłem na kilka dni pomóc, bo mieli braki w kadrze ; )
4
Tak, najlepiej niech zaczną strzelać do własnej bramki w ramach buntu.
0
ale on sie nie oparł wyskoczył dopiero, gdy ten lądował na ziemi.
3
Zluzujcie, przecież widać ewidentne popchnięcie.
0
Geniusz, ale na pewno nie w tym sezonie. To był jego pierwszy mecz na poziomie, jeśli chodzi o ten sezon..
0
U mnie w robocie szef kuchni ma podobne, więc ni ch** Zaraz będzie, że liże mu dupę, by wywalczyć sobie pozycje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Panowie i panie, co sądzicie o tych okularach? https://www.eyerim.pl/ray-ban-rx6375-2890-124657/ Przesada?
Czy już lepiej celować w bardziej przyziemne ? https://www.eyerim.pl/ray-ban-rx6375-2861-175021
Widzę, że różne są opinie więc wrzucam ankiete na strawpolla https://www.strawpoll.me/17468866
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zapewne te chybione ;D
2
Nie ma żadnego problemu. Ja wpłacam tylko przez Blika :P
34
Jeżeli nie jest w stanie dogonić przeciwnika, to i trudno o dostanie kartki xD
1
Wystarczyło dać szanse na regularną grę Paco. Przy Waldku piłkarz z ławki nie ma szans zaistnieć. Wystarczy spojrzeć na Malcoma, który zagrał dobry mecz z Realem, a później oczywiście wylądował na ławce. Z Valverde nasz zespół będzie stał w miejscu.. Stawianie na siłę Coutinho i Suareza, którzy są pod formą w niczym mu nie pomoże. Mam nadzieje chociaż, że De Jong będzie miał jakąś szanse na grę..
1
Najgorsze jest to, że dopóki Suarez nie opuści Barcelony, żaden inny napastnik nie będzie miał szans na regularną grę :/
1
Będzie na co zwalać brak formy ;)
0
A nie Ibra?
1
Russian Doll, kapitalna komedia :D
1
Nie można, ale w niedalekiej przyszłości ma być taka możliwość. Przynajmniej tak twierdzą twórcy :p
2
Do połowy meczu, później jak Totki nas przycisnęły to nie mogliśmy wyjść z własnej bramki, a przypominam, że nasz taktyczny geniusz był tak zamurowany, że czekał z pierwszymi zmianami do 80 minut ;) Ehh, przy żadnym trenerze nie męczyłem się tak bardzo oglądając mecze Barcy :/ tego po prostu nie da się oglądać, gramy jak jakieś Atletico ;(
3
Lekki dołek.. lekko powiedziane, przy betonowej grze Barcelony jaką prezentuję drużyna xD
0
Wystarczy wejść na Twittera i poczytać opinie na ten temat..
5
Tak myślałem, że stuknięcie w palec o 4 nad ranem jest jakimś znakiem... Niech Cię szlag trafi Valverde!!!
1
Uważaj, bo zaraz Cię zaatakuję!
2
Ale o tym było już wiadomo od dawna ;D
0
Shiba.