2

Nie, wyłapie tych fałszywców, którzy go bronili, a potem będą wieszać nim psy.. Nienawidzę takich osób..

1

Wiesz kogo tak bronili w ostatnim sezonie? Paulinho! Gdy skończyła się jego pasja ze strzelaniem bramek jakoś pod koniec grudnia, to wszyscy się obudzili jaki on jest słaby ;p

13

Uwielbiam te osoby, które pouczają osoby "hejtujące" w tym wypadku Valverde, "przecież mamy 3 punkty", "znalazł się trener", "graliśmy na koszmarnym terenie" itd. a pod koniec sezonu będzie płacz tych osób, żeby się poddał dymisji.. Ja sobie ładnie, screenuje wszystkich "Wielkich" obrońców Valverde i zobaczymy kto miał rację, bo po poprzednim sezonie nasza gra się kompletnie nie zmieniła,a LM tuż tuż..

PS Już was zbieram wy moi Wielcy Obrońcy http://pl.tinypic.com/view.php?pic=dwdzdt&s=9#.W4Hc0-gzaUk

PS2 Ten folder ma na celu wyłapanie fałszywców, którzy w trakcie (albo po) sezonie zmienią zdanie i będą "pluć" na Valverde

0

Czy ty widzisz jak my gramy? Kij z tymi wynikami, jeżeli my nawet nie przypominamy Barcelony... Jeżeli dla Ciebie trofea są ważniejsze od stylu gry to nie wiem jakim cudem możesz uważać sie za kibica, ziomeczku.. Najlepiej jak zaczniemy grać w stylu Juventusu albo Atletico..

2

Z takim stylem gry to niech sobie prowadzi Juventus, ale nie Barcelone. Mam gdzieś jego wyniki, jeżeli chce zniszczyć do reszty "styl" Barcelony, to niech stąd wypada..

5

Eh.. Xavi wysyłaj szybciej ten list ze skargą..
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_FVmOzRiXNcHZaR6OyJrOlWF3ks3lUYxM.jpg

0

Ta drużyna szykuje formę od poprzedniego sezonu..

0

Bo to Messi tak kazał Valverde, już nie krzycz!

2

Gillette to nie tylko maszynki do golenia, ale i również trymery, mordo :)

1

Z jego problemem z odróżnianiem lewej od prawej różnie bywa, więc wystarczy tylko poczekać, aż Alba zagra na lewej..

0

Jeszcze nie, to tylko kwestia czasu z taką grą :)

1

Ja Ci powiem jak będzie, Luis na prawej, Messi na lewej, a Dembusia wariat wrzuci na środek.

2

Z taką szyją to pewnie przez stadion zaglądał.

3

Ja.

PS Nie biorę dużo. W sumie to mogę nawet za friko, trenować wariatów.

0

a Valverde za dobrze, jest za dobry dla Suareza xD

0

Mnie zaczął męczyć odkąd zaczął wprowadzać Paulinho do pierwszego składu i zmieniać ofensywną grę na defensywną..

0

To ile dajesz tam na stół? Po dyszcze lecimy?

0

Jak każdy mecz w tym sezonie, wspomnisz jeszcze moje słowa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Choooodźmy wszyscy doooooo stajenki!!!

0

Ten nasz trenejro to wariat, zmienić Suareza 2 minuty przed końcem, chyba życie mu niemiłe. Niech lepiej odmówi różaniec, bo nie zaśnie..

0

Alcacer v2

1

Weź no Messi zmień tego Valverde..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Suarez upada po lekkim podmuchu wiatru, więc nie powiedziałbym.

0

My mamy linie pomocy tylko ten człowiek na ławce, nie potrafi tego wykorzystać, co on tam ku***a wyrabia to ja nie mam pojęcia, powinien wylecieć po meczu z Romą, bo taki styl gry jaki on prezentuje to w d**e się przewraca. My nie jesteśmy Atletico, żeby bronić wyniku po pierwszym golu, tylko pchać się po następnego to oni mają sie nas bać, a nie my ich..

0

Człowiek czołg, jego zadaniem jest, żeby wszystko wokół niego się odbijało

1

xD Oplułem monitor, dzięki..

1

Po Romie się nie obudził to i teraz tego nie zrobi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?