626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@insp1re to teraz jeszcze jakoś z prawym skrzydlem i środkiem napadu i lecimy
2
@Androchem dobra wędka
0
@Bobo25 a kk to nie ma problemu
0
co sie dzieje z ta stroną ze tak czesto przerywa pisanie
0
@pluszek szła mi paczka z UK konkretnie koszulka Iniesty. Paczke przejęła poczta polska, nie bylo ani smsa ani maila odnosnie doreczenia. 28.11 dostalem awizo z data odbioru do 27 :)))
0
@insp1re dlatego piszę że szkoda że żadne liczby z 2 linii nie wchodzą. Choćby przez strzały z dystansu
0
@insp1re szkoda że przy takiej tragedii w ataku nikt z pomocy nie jest wstanie wnieść żadnych liczb w postaci asyst ani goli. Oj ciężko będzie z taką formą bić się o cokolwiek
3
Ten Roque potrzebny asap
1
Ściąganie 2 najlepszych to jakaś 200 IQ strategia?
7
@krzak82 po Chelsea i PSG od razu widać potężne ambicje i styl. Mogłeś na pieniądzach skończyć
0
@AmigoBlancos to chyba już lepiej btts zagrać bo wyższy kurs, a patrząc na cały syf jaki się wylał na zespół nie wyobrażam sobie żeby mieli nie odpowiedzieć na ewentualną bramkę porto
1
@Stinger_ w samej LM to oczywiste że CR lepszy
1
@Kamiloza91 nie ma czego porównywać. Koeman > Xavi clear
1
Jeden z tych piłkarzy o których zostanie w zespole się nie boje
0
@A4ron otóż stracą bo na nich postawiłem, klątwa rzucona
1
Kilka fajnych tytułów na steam za grosze. Narazie kupiony BF 5 NFS Payback i Far Cry 5. razem 6 dyszek
2
@Popitek12 mamę. Zamykam
0
@AmigoBlancos jest dołek formy więc łatwe 2:0 z porto 1:0 z atletico po farfoclu torresa i 2:1 z Girona. Pozytywny przekaz leci
4
@Luciano99 znam takiego trenera na terenie Czech ale chyba za późno
0
@JordiAlbion dzięki
0
Siema, orientuje się ktoś może jak wygląda kupowanie biletów na mecz Arsenalu? Jest możliwość kupna w dzień meczu np pod stadionem? 3.02 mecz z Liverpoolem
0
@Cobra303 no nie wiem możesz wytłumaczyć
13
Ustawienie i zawodnicy niewiele zmienią kiedy nie ma pomysłu na gre.
1
Nie oglądałem spotkania ale na flashscore widziałem że Romeu 2 albo 3 najwyższą nota w drużynie a tu najsłabszy. Ocena tu z niechęci do zawodnika czy rzeczywiście marny
0
@Emhyr ten post jest mocno rasistowski. Neymar nie miał przeciwko sobie całego świata
0
@Emhyr a szkoda że nie powie bo raczej każdy zdaje sobie z tego spraw
1
@Emhyr mają inną wizję do tego stopnia że Deco publicznie mówi że Xavi to najlepsza opcja dla Barcy
1
Nie oglądałem bo w pracy ale chyba nic nie straciłem xd. Nwm w lecie kolejne transfery i dalej mizerna gra. Xavi nie jest w niczym lepszy od Koemana.
0
@Essos im więcej zarabiasz tym więcej chcesz, jestem w tym samym wieku i robiłem za 40/h na rękę i nie czuje zeby to było dużo. Jeżeli ta praca nie jest wykańczająca fizycznie i masz opcje rozwoju i przede wszystkim jeżeli stawka umożliwia ci jakkolwiek to nie brzmi godne życie to git
0
@Emhyr jeżeli przejdzie to Real Madryt TV musi zatrudnić nowych ludzi bo ilość materiałów się podwoi