626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SkN psg btts i baya czysto, bez kombinacji
2
@RinooniR 3.2k na fame za dyszke
0
@BORO_12 może patrzeć na to i na to, w tej sytuacji ma potencjalnie Liverpool i Bayern, z poukładanymi zawodnikami, bez długów i ogromnym potencjałem w walce o każde trofeum
0
Gdyby Motta zajął z Bologna 3/4 miejsce w serie A bylibyście skłonni zaryzykować jego zatrudnienie?
6
@BORO_12 rozumiem że już rozmawiałeś z Alonso i powiedział ci że przy dobrym projekcie przyjdzie?
1
@LM10GOAT za 10 minut znaki
0
Ferran już trenuje? Bo na ig wrzucił zdj z ośrodka
0
@BARCA1899Messi patrząc na to ile zarabiał przez pierwsze 2 lata, to trochę śmiech mu zabierać siano, no ale taka sytuacja w klubie panuje
1
@qbuteq a w rewanzu 8:0 dla realu
0
@WiernyKibic111 porażka z Napoli myślę że wystarczy
2
@DonCarletto dwubiegunowość, dosyć często się ją tu widuje
1
@Pawlak1992 w city nie potrzebny, Chelsea i ManU nie robią z siebie idiotów i się nie oferują bo projekt sportowy gorszy niż u nas, a live pewnie nie chce tyle za pensje bulic
0
kursy na wygraną Realu dzisiaj powyzej 2. Ez money?
0
@Emhyr Bardzo lubie Balde ale niepokojące jest to jak mało inteligentym wydaje sie zawodnikiem, ciagle młody ale fort wygląda o niebo lepiej
0
@Losiex moim zdaniem przy odpowiednim trenerze wszystko bedzie smigac. To zawodowcy, nie potrzebują grac ze sobą kilku lat tylko odpowiedniej taktyki
0
@Emhyr nie chciałem dawac Kounde bo byłby spam: gdzie podpisac?
0
Czy oddalibyscie Araujo i De Jonga gdyby w ich miejsce wskoczyli Leao i Kimmich?
0
@Cule1234 dwie solidne opcje, boje sie kto ten 3 xD
3
prawda jest taka ze w tej kolejce odrobilismy pkt do girony, odskoczylismy atletico i utrzymalismy przewage nad bilbao. Brawo Xavi
0
@Herato 10 dalej należy do Ansu, a ten po sezonie wraca ;). Chętnie zobaczyłbym 11 na plecach Yamala a pewnego brazola poza kadrą
1
@bartas97 gavi na wózku szybciej popierdala niż cebula
17
czekam na "odrobilismy pkt do girony" na konfie
2
@misterio łagodnie napisane, tu trzeba wszystko do góry nogami wyebac
0
Pena nie był problemem XD
0
Czy da się zwolnienie przyspieszyć? Od słabego Napoli z 8 w dwumeczu wyrwiemy
0
Dajcie Fermina za Pedriego
0
@ObiwanKenobi widzę Christensena bezpośrednio za nim i jest najwidoczniej za niego odpowiedzialny, w promieniu 5m jest de Jong który słusznie nie dubluje pozycji bo po wygranej przebitce Christensena byłby odpowiedzialny za wyprowadzenie kontry. Duńczyk zaspał i tyle
0
@ObiwanKenobi szukanie winy de Jonga kiedy na każdej powtórce widać za nim spóźnionego Duńczyka
0
@Stasiu84 z powodu walorów czysto estetycznych wybieram duet z Londynu
2
@Rastafarnianin ja i tak oglądam każdy mecz nawet w presezonie i każdego wyczekuje, przypuszczam że jakby kopali się po czole w 3 lidze byłoby tak samo. Ciężko jest tak po prostu porzucić pasje, którą się żyje od dzieciństwa