626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ruszyła maszyna vamos Xavi kotem jesteś nie zmieniaj się
2
Nic się nie stało ferran i tak jestes goat
0
Jak trwoga to do Boga
Brawo Ferran
0
Ja dalej mam nadzieję że po tym meczu poleci
0
@Who_you_mam na pierwsze bo narazie nie grał
0
Myślałem że chcemy coś strzelić ale obrońcę też można zmienić
0
@MrShakira rzeczywiście młody wchodzi hahahaha
2
Trzeba wpuścić Cubarsiego żeby po meczu powiedzieć że rywalizowaliśmy nastolatkami
0
Teraz tylko Pedri po połowie i jakaś mięśniówka żeby z Napoli nie zagrał
1
To ja zacznę
#XaviOut
3
Mam nadzieję że lewy szybko zejdzie. Chętnie zobaczyłbym Fermina i Roquw
3
@Zimny powinien gwizdnąć faul a nie spalony, ja tam spalonego nie widzę
0
Czuję już jak się zesrali xd
1
Wolny jak busi tylko tej gracji brak
1
Młody to jeden z niewielu powodów żeby ich oglądać
0
btts + real po kusie 3.00 łatwo złapane
0
@stickie nie no bezpośrednia poniosło, 2 żółta może chociaż jego wpływ na grę i tak był zerowy, wątpię żeby las Palmas mimo czerwca coś tu ugralo
0
@Messi1000000 możnaby się zastanowić nad potencjalna czerwona rodrygo za 2x uderzenie w twarz, poza tym dobrze gwizdał
1
Mam nadzieję że nikomu z ramienia Barcelony nie przyjdzie po dzisiejszym meczu do głowy żeby mówić o jakimś escalando
1
przynajmniej mało doliczą
2
Ceballos nawet teraz przegrywałby miejsce w reprze z Gavim. Młody na wózku by go wyprzedzał
2
@Visca_barca pojedzie na rok dorobic i elo
0
@ArterkHD koniec miesiaca, know that feeling
9
Klopp po sezonie odchodzi z Live, proszę ściągnąć tego Motte z głównej
0
@ventriloquist1 Cancelo będzie 1 wyborem a Fort uzupełnieniem, aktualnie wygląda o wiele lepiej niż Balde, niech ten na spokojnie się kuruje bo sezon i tak skończony, nic w tym roku nie ugramy
3
@Ptasior Niki Minay, czy Cardi B podobne teksty tylko w innym języku więc nikt nie zwraca uwagi
0
@Kibicodlat5 wskoczy, wczorajszy mecz pokazał że jest pewniejsza opcja
4
@Arden 3 albo 4 raz dzisiaj czytam coś podobnego z kotami/ psami, ciekawe czy historia prawdziwa czy ta sama przepisywana w kółko
1
@Emhyr moim zdaniem od meczu z szachtarem zdecydowana większość meczy jest słaba. Wyjątkiem mecz z Atletico który mógł skończyć się o wiele wyżej. Z betisem oceniam 50/50 bo z nimi zawsze dobrze się grało, a i tak była nerwowka do końca
0
@Aragorn33 podobno strzelał w zamkniętych i miał tylko 1/3