A4ron
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Świetne podanie Leo, serio ja widzę dzisiaj Leo ze Stadio Olimpicio czy Anfield. Jest katastrofalny
0
@Messi1000000 jako kibic piłki nożnej chciałbyś drużynę grającą w takim stylu w 1/8? Bo ja nie
1
Dla dobra piłki nożnej i mundialu może niech żadna z drużyn z tej grupy nie wychodzi?
1
Grupa imienia polskiej ekstraklasy. 4 słabiutkie drużyny
0
Dla mnie jako fana posiadania piłki gra naszych jest tragiczna ale jeśli inaczej nie umieją to chociaż niech tak grają i wygrywają. Na świecie przecież istnieją fani Atletico czy Grecji z 2004. Jak taka gra daje wynik to ja to biorę w ciemno mimo tego że oczy krwiawią.
0
Ten karny to coś podobnego jak na Ronaldo. Bardzo miękki ale widocznie takie są wytyczne na tym turnieju
0
Lewy za cos takiego dostał ostatnio red
0
Grać antyfutbol z Arabią Saudyjską jest żenujące.
37
Wywiad z dziennikarzem z Arabii.
"gracie totalny antyfutbol, mundial to zabawa, rozrywka dla ludzi, którzy chcą oglądać piękny sport a wy to psujecie. Jeżeli zamierzacie z nami zagrać tak samo jak z Meksykiem, to szkoda życia na oglądanie tego"
0
Pickford laga do przodu. Świetna taktyka reprezentacji Anglii.
0
Anglicy wyglądają jak zbieranina przypadkowych piłkarzy. 0 jakiegokolwiek pomyslu na grę ma ten zespół
0
Poważnie na jakiej podstawie według przepisów został tu odgwizdany spalony?
1
Nie rozumiem braku czerwonej od razu. Co ten sędzia potrzebował na tym Varze? Czerwona i wykluczenie na kilka meczy za brutalny atak
4
No to mamy najgorszy mecz na turnieju. 0 celnych ciężko będzie to przebić
0
Do braku gola Juventusu i ręki Dumfriesa dziś doszedł spalony po podaniu Belga. Var super system, szkoda, że często obsługują go idioci.
3
Courtois jest niemożliwie dobrym bramkarzem
0
Nie spodziewałem się takiego poziomu gry ze strony Maroka
0
Ciekawe czy Marokańczycy też wyszli na ten mecz z myślą, że są gorsi. Narazie dobre 20 minut Maroka
5
"Od początku wiedzieliśmy, że nie będziemy grali lepiej od Meksyku." - Bartosz Bereszyński
Osobiście uważam, że taka wypowiedź to skandal. Co on pieprzy, że tak powiem, w którym momencie nasi piłkarze indywidualnie są gorsi od Meksyku? Wartość naszej kadry jest większa, mamy piłkarzy grających w lepszych klubach. Wyobrażacie sobie, żeby przykładowo Pedri wyszedł i powiedział." Od początku wiedzieliśmy, że jesteśmy gorszym klubem od Realu Madryt". Kompromitacja. Tak Bereszyński zagrał dobry mecz ale za taki mental powinien mieć zakaz reprezentowania kraju.
0
Światowa gwiazdeczka
1
@dafik85 jeśli ogramy Argentynę to w sumie obojętne
1
@Janek_7 a wystarczyło dać bezpiecznie gola leo
1
Hiszpania w 2010 też zaczęła od porażki aczkolwiek prezentowała poziom wyżej niż dziś Argentyna. Spodziewałem się dużo więcej od podobno faworyta turnieju.
0
@Seledynowy dlaczego?
0
Jak tam nadal nie czujecie klimatu mundialu? Mega mecz i mega emocje
2
Oczywiście gol Lautaro na kuponie i co chwile spalony. Cyrk
0
@matirix20 dobrze ze nie dał bo mam gola Lautaro na kuponie xd
0
Silna ta Holandia. Oby do finału jak w 2010.
4
Słabiutka ta Holandia. Balonik pęknie jak z Czechami na Euro.