0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Świetne podanie Leo, serio ja widzę dzisiaj Leo ze Stadio Olimpicio czy Anfield. Jest katastrofalny

0

@Messi1000000 jako kibic piłki nożnej chciałbyś drużynę grającą w takim stylu w 1/8? Bo ja nie

1

Dla dobra piłki nożnej i mundialu może niech żadna z drużyn z tej grupy nie wychodzi?

1

Grupa imienia polskiej ekstraklasy. 4 słabiutkie drużyny

0

Dla mnie jako fana posiadania piłki gra naszych jest tragiczna ale jeśli inaczej nie umieją to chociaż niech tak grają i wygrywają. Na świecie przecież istnieją fani Atletico czy Grecji z 2004. Jak taka gra daje wynik to ja to biorę w ciemno mimo tego że oczy krwiawią.

0

Ten karny to coś podobnego jak na Ronaldo. Bardzo miękki ale widocznie takie są wytyczne na tym turnieju

0

Lewy za cos takiego dostał ostatnio red

0

Grać antyfutbol z Arabią Saudyjską jest żenujące.

37

Wywiad z dziennikarzem z Arabii.
"gracie totalny antyfutbol, mundial to zabawa, rozrywka dla ludzi, którzy chcą oglądać piękny sport a wy to psujecie. Jeżeli zamierzacie z nami zagrać tak samo jak z Meksykiem, to szkoda życia na oglądanie tego"

0

Pickford laga do przodu. Świetna taktyka reprezentacji Anglii.

0

Anglicy wyglądają jak zbieranina przypadkowych piłkarzy. 0 jakiegokolwiek pomyslu na grę ma ten zespół

0

Poważnie na jakiej podstawie według przepisów został tu odgwizdany spalony?

1

Nie rozumiem braku czerwonej od razu. Co ten sędzia potrzebował na tym Varze? Czerwona i wykluczenie na kilka meczy za brutalny atak

4

No to mamy najgorszy mecz na turnieju. 0 celnych ciężko będzie to przebić

0

Do braku gola Juventusu i ręki Dumfriesa dziś doszedł spalony po podaniu Belga. Var super system, szkoda, że często obsługują go idioci.

3

Courtois jest niemożliwie dobrym bramkarzem

0

Nie spodziewałem się takiego poziomu gry ze strony Maroka

0

Ciekawe czy Marokańczycy też wyszli na ten mecz z myślą, że są gorsi. Narazie dobre 20 minut Maroka

5

"Od początku wiedzieliśmy, że nie będziemy grali lepiej od Meksyku." - Bartosz Bereszyński
Osobiście uważam, że taka wypowiedź to skandal. Co on pieprzy, że tak powiem, w którym momencie nasi piłkarze indywidualnie są gorsi od Meksyku? Wartość naszej kadry jest większa, mamy piłkarzy grających w lepszych klubach. Wyobrażacie sobie, żeby przykładowo Pedri wyszedł i powiedział." Od początku wiedzieliśmy, że jesteśmy gorszym klubem od Realu Madryt". Kompromitacja. Tak Bereszyński zagrał dobry mecz ale za taki mental powinien mieć zakaz reprezentowania kraju.

0

Światowa gwiazdeczka

1

@dafik85 jeśli ogramy Argentynę to w sumie obojętne

1

@Janek_7 a wystarczyło dać bezpiecznie gola leo

1

Hiszpania w 2010 też zaczęła od porażki aczkolwiek prezentowała poziom wyżej niż dziś Argentyna. Spodziewałem się dużo więcej od podobno faworyta turnieju.

0

@Seledynowy dlaczego?

0

Jak tam nadal nie czujecie klimatu mundialu? Mega mecz i mega emocje

2

Oczywiście gol Lautaro na kuponie i co chwile spalony. Cyrk

0

@matirix20 dobrze ze nie dał bo mam gola Lautaro na kuponie xd

0

Silna ta Holandia. Oby do finału jak w 2010.

4

Słabiutka ta Holandia. Balonik pęknie jak z Czechami na Euro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?