5

Dlaczego Marsylia została ukarana walkowerem a nie Nicea? Czyli według tych kryteriów mogę rzucać w piłkarza z trybun np nożem jak zostanie trafiony i jego drużyna odmówi gry to dostanie walkowera?

31

@Peszko07 Oby Sousa przejrzał na oczy i postawił na Dragowskiego, nie dziwię się że Fabian skończył karierę reprezentacyjna jak musi być zmiennikiem takiego klauna

0

@barcelonaLM bydło z Nicei, oby dostali walkower i jakieś ujemne punkty

0

@ranger3120 chyba Chorwacja

5

@horang Dziwne mają te podejście w Hiszpanii, w całej Europie praktycznie pełne stadiony, dyskoteki imprezy masowe a tam na taki wielki obiekt jak Camp Nou wpuszczają ledwo 21 tysięcy

9

XD oni serio wybrali Czarusia? To jest Lato 2.0 gość nie umie się wysławiać i pewnie obiecał kazemu z tych dziadów leśnych przy kielonie stanowisko i to wybrali. Pewnie dał klasyczne z jego strony pezemowienie yyy dzien dobry głosujecie na mnie będzie sztos bo więcej ten człowiek nic nie umie.Jako mieszkaniec Białegostoku gdzie ten pan rządził latami przewiduje powrót PZPNu do stanu jak za Laty. Serio to już lepiej żeby Zibi był dalej niż ten dramat...

1

Zgodnie z wynikami najnowszych badań z Wielkiej Brytanii, największe z tamtejszych stacji kolejowych, są zupełnie pozbawione koronawirusa SARS-CoV-2. Próbki do badań, zostały pobrane ze środowiska czterech głównych stacji w tym kraju, a więc London Euston, Birmingham New Street, Liverpool Lime Street i Manchester Piccadilly.Analiza laboratoryjna, została przeprowadzona przez badaczy z Imperial College London. Specjaliści z tej instytucji, badali próbki pobrane w styczniu i czerwcu 2021 roku. Wymazy, pobierano z głównych punktów styku takich jak poręcze schodów ruchomych, automaty biletowe i ławki. W toku badań, przeanalizowano nawet próbki powietrza z hal stacji oraz powierzchnie wewnątrz kilku z jadących pociągów. Badania potwierdziły zerową obecność korona wirusa.

2

Bardzo fajny mecz Braithwaita wczoraj, może i czasami brakuje mu umiejętności na grę na światowym poziomie i pewnie gdyby nie interesujące decyzje Bartomeu nigdy nie zostałby sprowadzony na Camp Nou ale trzeba oddać Duńczykowi że ma ambicje, charakter i widać w nim duńską mentalność, zawsze będzie walczył o każdy centymetr boiska. Lubię sympatycznego Martina.

0

Dziękuje ci wielki Martinie za wygrany kuponik

3

@Mixtape Napastnik półfinalisty euro myśle że zagra dobry mecz

0

Chcieli wydrukować mecz ale się nie udało najlepiej grający polski zespół gra dalej

0

Ale drukują dla Rubina ruskie złodzieje

3

Na Sterlingu był faul a tutaj na zawodniku Rakowa nie?XD

4

Dobrze może Laporta nauczy się nie dawać obietnic których nie zamierza spełnić.

1

@amanter nie dziwię się kto ma teraz na Camp Nou przyciagac kibiców wirtuoz Griezmann?

4

Bartomeu, La Liga, Laporta kolejność dowolna, dzięki wam nie ma już Leo w Barcelonie, tyle lat, rajdy na Bernabeu, przeskakiwanie Ferdinanda, ośmieszanie Ramosa, niesamowite bramki z Getafe, Bilbao, Bayernem gdzie Boatengiem zakręcił jak fidzetspinerem. Nie sądziłem że będę płakał ale wychowałem się na erze Messiego w Barcelonie i czuje po prostu piłkarską pustkę.

0

@BrzydkiAS slusznie bo to obrzydliwy kłamca

2

@qbuteq no co ty tutaj ludzie są fanatykami Laporty i uwazaja ze on robi wszystko cacy i idealnie a prawda jest taka że to polityk takiego samego pokroju jak Bartomeu

1

@marcin000019 xD zatrzymać wirusa który jest tak mały że żadne maski go nie zatrzymają na piwno

0

@lucca87 myśle ze przebijają Semedo,Minę i Deulofeu

7

374 mln euro wydane na transfery w sezonie 17/18 gdzie żaden z tych piłkarzy się nie sprawdził oprócz Paulinho który grał jak na swoje umiejętności po prostu dobrze. Żenada, to te okienko które zaczęło pogrążać Barcelonę w kryzysie finansowym a taki Bayern w tym samym okienku wydane łącznie 116 z czego Coman,Sule i Gnabry topka. Na prawdę osoby odpowiedzialne za transfery w tamtym okienku powinny za to beknąć.

0

@agaFCB co w tym dziwnego? Po co innego przychodzić w tym czasie do Barcelony jak nie dla Leo?

0

@Roobo dokładnie zarząd go perfidnie oszukał i uważam że za słowa powinno się płacić i powinni wypłacić odszkodowanie Kunowi za oszukanie go zeby podpisał kontrakt bo na pewno Messi zostanie

8

Czyli kolejne kłamstwa Laporty, dobry prezesik taki niezbyt dotrzymujący dane słowa

1

@Sulimo A ile można tłumaczyć że Laporta nie jest święty wiedział w co się pakuje i nie powinien obiecywać złotych pałaców. Okłamał ludzi jest taki sam jak reszta polityków

3

@GeneralXavi W punkt

2

@marcinK0000 A skąd to wiesz, pokazał dowody jakieś, wyliczenia czy tylko puste słowa?

0

@MarFan Tak tak wszystko zła La Liga a Laporcik ideał prezydenta zrobił wszystko jak trzeba ale ma pecha. Laporta to jest taki sam farmazoniarz jak Bartomeu, pokazał dowody wyliczeń zadluzenia Barcelony na 50 lat? Cokolwiek pokazał czy tylko gadał zeby gadać? Krętacz i tyle

3

@dawidor9 Laporta to ten sam garnitur co Bartomeu gada żeby gadać, żadnych dowodów nie pokazuje. Szkoda że nie wygrał Font gorszy od Laporty na pewno by nie był

0

Gadać to każdy może niech pokaże te wyliczenia które zadłużyłyby Barcelonę na 50 lat. Ja mu nie wierzę dla mnie to typowe pieprzenie prezesa i mydlenie oczu ludziom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?