0

Klasyczny Neymar w ważnym meczu pudłuje setki

0

1 raz hymn bez gwizdów xD

7

Można mówić co się chce . Jest liga mistrzów jest Ronaldo najlepszy jej zawodnik w historii

1

@MarioVeB! Będzie powtórka z 12/13

0

Bayern Atalanta finał i wygrywa Bayern

0

Rip Barcelona raczej bez szans

0

@szymonekk wyjątkowo oglądałem cały mecz Realu. Mecz nudny jak flaki z olejem Getafe gdyby miało więcej jakości w ataku to mogło jedną z kilku sytuacji/kontr wykorzystać a tak to no jak to w piłce czasami bywa ktoś się spóźni rzut karny i dowiezione 1:0 przez Madryt.Real grał naprawdę mizernie ale wygrał czego nie umiała zrobić Barcelona w ostatnich meczach.

0

Semedo świetnie bardzo dobry mecz i teraz wywalczony karny

0

No nie podlega dyskusji . Wyszedł...

0

Rakieta krzyczy dyryguje ja takiego Ivana chce oglądać

1

Fajny mecz narazie duża intensywność obu drużyn

9

Komentarz usunięty

1

Hakimi z Tobido jak Bale z Bartrą

4

Irlandczycy a dokładniej ich fani na meczu w Gdańsku w 2012roku to mój ulubiony kibicowski moment w piłce nożnej. Mimo porażki 4-0 atmosfera tam była nieprawdopodobna.Stadiony bez kibiców będą bardzo smutne i oprócz meczu Legii z Realem nie pamiętam żeby oglądanie jakiegokolwiek mecz przy pustych trybunach sprawiło mi jakąś satysfakcje :c

0

Transfermarkt zaktualizował ceny które i tak są przesadzone nikt po pandemii nie zapłaci za Neymar 128 mln euro czy 80 za Pogbe. Mbappe też max 130-140 mln będzie wart

0

@LuismessiJr po pandemii nikt nie będzie płacił tyle za piłkarzy. 70 mln to zdecydowanie za duzo

0

@BarcaInfo do lipca i tak meczu Barcelona nie zagra więc w sumie obojętnie

16

@BarcaInfo Ja tego nie rozumiem te pieniądze im się nie należą bo nie wykonują żadnej pracy. To nie wina klubu ze grać nie można więc za co mają płacić swoim piłkarzom za siedzenie w domu? Ci co się nie chcą zgodzić to serio chamy muszą być a nie ludzie

7

Gikiewicz teraz mowi ze bylby w stanie ustapić pensji nawet na 2 lata ale piłkarze Barcelony Messi co zarobaia 50mln euro nie moze sie zrzec nawet na miesiąc. Kiedys uwazalem ich za idoli dobrze ze dorosłem

5

Eto oddaje strzał i nie szuka Messiego żeby mu piłkę oddać? Myślałem że to obowiązek oddać każdą piłkę do Leo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@IronSanHybrid uhu kibic filozofii Cruyffa trzyma kciuki za murarzy :D

0

@myscooter no ta lepiej nic nie robić

0

@Messibestplayerintheworld nie odbędzie się chyba

0

Zgadzam się z komentatorami Barca gra identycznie jak za EV

1

Który bastion upadnie ostatni. Zostało Cypr,Malta,Albania,Czarnogóra,Kosowo,Mołdawia,Bułgaria i Turcja. Ja stawiam na Turcję mieszany mieszany kebab przestraszy wirusa.

1

Messi dziś nota 1 katastrofa

1

Oba zespoły są słabe i 1/4 ligi mistrzów to max

1

Nam strzelać nie kazano. Adam Mickiewicza Reduta Ordona

0

@Koors Mi się dobrze ogląda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?