A4ron
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Komentarz usunięty
2
Valladolid strzelił takiego samego gola jak kiedyś Ronaldo z Bayernem.Jak dobrze ze jest VAR i skończyło się wypaczanie wyników.
0
Po chwili refleksji biorę ten wynik w ciemno. Bądź co bądź wygraliśmy a w obecnej piłce wynik jest najważniejszy.Mam tylko nadzieję że Valverde nie będzie opowiadał bajek jak to było kilka tygodni temu że wzoruje się na filozofii Johana Cruyffa.Oddalamy się od naszych korzeni ale widocznie taki był cel zatrudniając Valverde.Wynik i jeszcze raz wynik.Trzeba się przyzwyczaić i to zaakceptować.Ciągle jesteśmy faworytem do wygrania LM i oby tak zostało.VeB
3
Cruyff tez nie myslal?"Jakość bez wyników jest bezcelowa. Wyniki bez jakości są nudne."
2
Wzorujemy się na filozofii Cruyffa czy Mourinho?
Jakość bez wyników jest bezcelowa. Wyniki bez jakości są nudne.
Wolę wygrać 5:4 niż 1:0
0
I kupon na totki prawdopodobnie siądzie.Niech City i PSG wiecej kasy wydają moze kiedys wykupią kazdego dobrego pilkarza i do finalu dojdą.
22
Wczoraj 19 stopni dziś pada śnieg.Kocham Podlasie
0
Nawet nie chce sobie wyobrażać co by było gdyby Piątek miał druzyne co mu wypracowuje kilkanaście sytuacji w meczu a nie jedną.Kosmos poziom tego piłkarza
9
Dzięki Benzema za 400 zł
9
Oglądając ten mecz już nigdy nie będę narzekać na grę Barcy.
3
Melodycznie rosyjski też piękny
1
Reca nie zasłuzyl na reprezentowanie naszej reprezentacji.Jak mają się czuć ludzie co ciężko trenują grają regularnie a gra gość co rozegrał w tym sezonie 13 minut?
1
Reca ewidentnie zasłuzyl na 1 skład w kadrze dzięki dobrej grze w klubie.Kolesiostwo w tym kraju będzie zawsze niestety
0
Nasz duet w ataku Lewy-Piątek wygląda niesamowicie dla naszym przyszłych rywali.Lewy jest tylko gorszy od Cristiano Ronaldo jeśli chodzi o średnią ilość bramek w europie.A Piątek już ma lepsze staty niż taki Griezmann.Szkoda ze reszta druzyna wygląda mniej przekonywująco
0
Jeżeli na Lotwe Milik wyjdzie w 1 składzie kosztem geniusza Krzysia to ja nie rozumiem
1
Piątek jest4 klasy lepszy od Milika
0
No nareszcie Piątek ja nie rozumiem jak można kogoś w takiej formie trzymać na ławce a grał bezużyteczny Milik
3
strzał jak w B klasie
1
to juz Hula by lepiej skoczył masakra czemu skacze gość bez formy
2
1 mecz bedzie na Old Trafford bo nie moze grac City i United rewanzu w tym samym czasie w Manchesterze.
0
united gospodarz
0
az sie przypomina jak Ramos załatwił Kariusa w finale LM.Szkoda go
1
Widziałeś jak gra City?City to główny faworyt
1
kazdy kto trafi na City to odpadnie z nimi
32
to jest geniusz LM i najlepszy jej piłkarz
3
faul ewidentny
3
Ale byłoby fajnie gdyby Real nie wszedł do LM
1
to nie jest faul jak bedzie karny to przekręt
0
a widzisz kim grają?
2
i słusznie nie wyszła