2

Ivan Rakitić nie należy do tych bystrych. Ja osobiście nigdy za nim nie przepadałem. Był strasznie nijaki. Z dwójki chorwatów Modrić zdecydowanie bardziej do mnie przemawiał

14

Nie pamiętam tak fatalnego lata. Połowa lipca ja raz byłem nad jeziorem a i tak woda w Wigrach była lodowata. Nawet jakby człowiek chciał to się po prostu nie da pojechać nad te jezioro jak jest 16 stopni i pada non stop

2

Ludzie kupili drogie bilety a finał się skończy w godzinę xd

0

W zasadzie to finał Chelsea - PSG to dość zasłużony finał za zeszły sezon. Dwa najlepsze pucharowe kluby zeszłego roku. Oba wygrały europejskie rozgrywki i zagrają taki Superpuchar no bo wiadomo że mecz PSG - Tottenham to będzie dominacja w jedną stronę a tutaj spodziewam się względnie równej walki

1

Jak można interpretować to że wyniki matur czy to z matmy rozszerzonej czy podstawowej są zdecydowanie wyższe na ścianie wschodniej niż zachodniej Polski? Przecież zawsze mówią, że my ze wschodu tacy głupi, Polska B, ale w takim woj Podlaskim średnia z mat rozszerzonej wyniosła 35,65% gdzie w woj wielkopolskim 29,73

0

Tak bez trollu ale to będzie najbardziej zasłużona złota piłka ostatnich kilku lat

1

@dadan1990 nie no jak Kroos? Debiut w Bayernie w wieku 17 lat. 21 lat podstawa i mając 24 lata przeszedł do Realu jako topka. Moim zdaniem Iniesta i Xavi też tutaj nie pasują ale z Kroosem to zdecydowanie przesada

3

@kondzix2115 Vardy

1

Lamborghini pewnie musi się szykować na ogromny pozew. Wiadomo pewnie będzie dochodzenie,ale wątpię że jechali powyżej 350km/h, bo dopiero przy takiej prędkości jest fizyczny limit opon w tym aucie którym jechał Jota. Z drugiej strony jakie to ma teraz znaczenie...

0

Ileż można było czekać, aż do mojej północno-wschodniej Polski przyjdzie piękna pogoda. Szkoda, że tylko na 1 dzień, ale zawsze coś. Nareszcie można było zaplanować normalne letnie popołudnie czyli po robocie od razu nad wodę poskakać/popływać, potem wracając do jakiejś knajpy zjeść i powrót koło 20 na relaks przed kompem. I o to chodzi tak ma wyglądać lato, a nie że ja wracam o 15 na chatę, robie obiad i nie ma co robić bo jest tak zimno że jedyne co zostało to siedzieć w domu.

0

Niesamowite że oni dalej tego gościa z Limanowej nie złapali XD Mam starego w jego wieku, doskonale zdaje sobie sprawę nad sprawnością fizyczną takiego człowieka. Polskie służby które są przeszkolone mają problem przez 5 dni złapać emeryta w lesie. Jak mam się czuć w tym kraju bezpiecznie?

0

Nie no po co w ogóle brać oldboyów do takiego turnieju, jaki to ma sens xd

0

Rozumiem ich frustrację, ale częściowo są sami sobie winni. Ich agenci ciągle domagają się wyższych wynagrodzeń, zmusili kluby do poszukiwania większych przychodów. A skąd pochodzą te pieniądze? Z większej liczby meczów." - Karl-Heinz Rummenigge o pretensjach piłkarzy, o to, że za dużo muszą grać.
Dokładnie, jeśli piłkarz chce mniej grać to niech gra na niższym poziomie, to ich wybór, że grają w topowych klubach więc niech nie narzekają na to że meczów jest za dużo

2

Patrząc na ten skandal w duńskim KFC przynajmniej wiadomo dlaczego zawsze po zjedzeniu ich "dań" jest giga sraka

1

Niesamowita ta jesień latem. 18 stopni, cały dzień deszcz, w prognozach żadnej perspektywy na temperatury powyżej 20. Witam z północno - wschodniej Polski.

2

@Zoker można zaklikać rzeczywistość, ale po prostu kobiety są lata świetlne słabsze od mężczyzn w sporcie. Każdym, bez wyjątku. Nawet w szachach na top 100 jest 1 kobieta. Tak to już jest a takie kwiatki co krzyczą o równości płac za ten sam zawód powinny się dwa razy w łeb stuknąć

5

@mordini123 ten powód to nasz Białostocki discopolowiec xd

0

Myślicie że Szwed zagra w przyszłym sezonie więcej minut niż w poprzednim w Kopenhadze? Ma do przebicia 249

2

Atakować Amerykańskie bazy XD Fantastyczna decyzja Iranu. Mogą w zasadzie uciekać do innego kraju bo jak USA będzie chciało to ich kraj przestanie istnieć na dniach

19

Uwielbiam niemieckich klientów. Mają tak wywalone ego w kosmos, że duma nie pozwala przetłumaczyć z niemieckiego na angielski. Muszą wysłać maila po niemiecku, mimo że wiedzą iż ja odpisuje im zawsze tylko po angielsku. Jaki to jest egotopowy naród, wiadomo są pewnie wyjątki jak Flick, ale no generalnie jak można ich lubić...

3

T1 ponownie udowadnia dlaczego to oni są najlepszą drużyną w historii i aktualnymi mistrzami świata

0

@QQL5 po co oddawać krew w sobotę? W sensie oddajesz w piątek i masz długi weekend . U mnie w pracy mnóstwo ludzi tak robi

16

Zawsze będzie mi daleko do jakiegokolwiek popierania Izraela, ale pisanie Warszawa - Teheran wspólna sprawa przez byłego kandydata na prezydenta Polski, która sąsiaduje z Ukrainą, która jest atakowana przez Rosję, która kupuje drony od Iranu żeby atakować nimi Ukrainę jest czymś ohydnym i haniebnym

1

@Arden jeśli nie Skorża to każby byle nie Polak. Bjelica udowodnił, że jest trenerem solidnej europejskiej klasy. Na pewno jestem zdecydowanie bardziej za niż w przypadku Jasia Urbanka

0

@MateS jakie on miał sukcesy w roli trenera? Ale takie realne sukcesy a nie to że Górnik był 5 w lidze

0

@Ignareks ja dobrze widzę że klapy nie są wysunięte?

1

@BezglutenowyPedri może emotional weight/emotional impact

4

@FcPortoFan1999 Z Austrii sugerujesz pana Adolfa H?

3

Albo Skorża albo trener zagraniczny. Żadnych Jasiów Urbanów czy Jacusiów Magierów.

7

Dobrze mówił przed chwilą ziomeczek. Jak tutaj kiedyś pisałem,bo mam dość dobre inside info. obecnie nie ma żadnej osoby z lasów państwowych która głosowała w tych wyborach na Trzaskowskiego/(PO). To co oni z nimi zrobili jest straszne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?