2

@Kubsoleon jakby suka nie dała to by pies nie wziął

1

@pioz123 o tym nie pomyślałem

0

Na papierze nikt z 1 składu Szkocji nie zagrałby dziś w 1 jedenastce Niemiec. Aczkolwiek boisko zawsze zweryfikuje. Może Robertson max

1

@Rust_Cohle zdecydowanie najmocniejsza pomoc na Euro. Żadna kadra nie ma takiego bogactwa

0

@FcPortoFan1999 na grupce gdzie typujemy euro jeszcze nikt nie wytypował innego wyniku niz wygrana Niemców. Jakoś nie wierzę w Szkocję na wyjeździe, ale jestem przekonany, że będą gryźć trawę

0

Jestem na grupce stworzonej na Euro gdzie typujemy sobie dokładne wyniki spotkań i póki co dosłownie każdy typuje w meczu Węgry - Szwajcaria wynik gdzie obie strzelą gola. Jest to kilkadziesiąt osób i wszyscy widzą w tym spotkaniu bramki. Kurs u buka to 1.95 myślicie że warto zagrać grubo ten zakład na singlu?

3

@Radioactive9705 byłem na tym meczu, nigdy nie zapomnę jak idąc przez most Poniatowskiego obok bili się kibole z Polski i Rosji a dziadek mówił żebym nie patrzył i szedł przed siebie xd

0

@Herato jakby nie ten Tottenham to pasowałby Egipt

1

@maroon tak to prawda jak Schick współ król strzelców z Ronaldo na ostatnim Euro. Aczkolwiek uważam, że rywale jakich będzie miała Portugalia, last dance Ronaldo na Euro sprawia, ze luzną stówkę chyba sobie rzucę na to

0

Patrząc na to jaką grupę kasztanów ma Portugalia i potencjalnie jest wysokie prawdopodobieństwo łatwej drabinki( Zwycięzca grupy F trafia na 3 z A/B/C czyli np. Serbia/Szkocja/Chorwacja a potem na drugiego z grupy D lub E czyli Holandia/Austria/Ukraina) to postawienie że Ronaldo będzie królem strzelców Euro po kursie 12 może być fajnym value typem

0

@kuz ja myślę że by poszedł ale nigdy nie sypną aż takich pieniędzy by podjął taką decyzję

0

@Hartge w przypadku powyżej 4 kontuzji na zgrupowaniu drużyna zaczyna 1 mecz na turniej z handicapem 1:0

0

@Kgorecki2500 rezerwowego reprezentacji Niemiec, zawsze coś

8

To czas na protokół Paweł Brożek

2

@El Plutoninho przypomniał mu się Alvaro wąchający pieroga

4

Ktory to już raz widzę jak piłkarz łapie kontuzje po cieszynce. Nie wiem ego podbijają tym sobie czy o co chodzi? Zamiast normalnie piątki przybić po golu to skaczą jak małpy

1

Dość spoko się ogląda Polskę Probierza po tej padlinie co serwował dziad Santos

0

@kigani innego wyniku nie będzie więc już zależy jak wolisz, ja wjechałem za 3 stówki na taki wynik

1

Szybkie 3-0 się szykuje, finał to był mecz z Sinnerem

0

Chłopaki potrzebują lekcji od Igi jeśli chodzi o odporność na stres

0

@Kgorecki2500 niektórzy to nadal się zatrzymali mentalnie że nieważne ile zapłacę to i tak ktoś przyjdzie xd Łowiąc ryby w Metinie przez dwa miesiące nastolatek zarobi tyle samo co ci "górole" oferują a jednocześnie będą sobie siedzieli wygodnie w swoim pokoju

0

Anglia wczoraj zweryfikowana, dzisiaj Portugalia, Niemcy też nie przekonują. Coraz więcej przestrzeni mają nasze orły w walce o top 8

0

@JimMorrisonFCB wiesz to zależy co znaczy nudny mecz. Jak City ogrywa Sheffield 8-0 to jest dla ciebie ciekawy czy nudny mecz? To już zależy od tego kto co oczekuje

0

@Szklaner to samo Ci co rywalizowali kiedyś z Boltem. Nie da się nawiązać walki bez znaczenia jak jesteś dobry i ile potu wylewasz na treningu

0

@Lordzi Serena to jak Phelps w pływaniu. Iga jeszcze tego statusu nie ma i przed nią długa droga żeby się w ogóle zbliżyć

0

Tak szczerze to czym wy się tutaj aż tak bardzo jaracie? Wiadomo Iga wygrywa fajnie ale no kurde kurs 1.07 wygrywa mecz, ostatni raz byłem w takim szoku jak po nocy był dzień

0

Na Ige dziś jest taki kurs jak na City u siebie z Sheffield. To tylko pokazuje jak niemożliwe jest dziś nawiązanie walki przez Włoszke

0

@Czajka90 byłaby to najbardziej romantyczna historia na świecie jakby znowu doprowadził ich do mistrzostwa

1

@Faro czekam z niecierpliwością jak na na Korea Północna - USA za dwa lata

0

Patrzę że Sinner póki co mówi głośno. To ja jestem numer 1 a kursy stawiające mnie w roli underdoga wystawiał pijany Janusz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?