A4ron
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kubsoleon jakby suka nie dała to by pies nie wziął
1
@pioz123 o tym nie pomyślałem
0
Na papierze nikt z 1 składu Szkocji nie zagrałby dziś w 1 jedenastce Niemiec. Aczkolwiek boisko zawsze zweryfikuje. Może Robertson max
1
@Rust_Cohle zdecydowanie najmocniejsza pomoc na Euro. Żadna kadra nie ma takiego bogactwa
0
@FcPortoFan1999 na grupce gdzie typujemy euro jeszcze nikt nie wytypował innego wyniku niz wygrana Niemców. Jakoś nie wierzę w Szkocję na wyjeździe, ale jestem przekonany, że będą gryźć trawę
0
Jestem na grupce stworzonej na Euro gdzie typujemy sobie dokładne wyniki spotkań i póki co dosłownie każdy typuje w meczu Węgry - Szwajcaria wynik gdzie obie strzelą gola. Jest to kilkadziesiąt osób i wszyscy widzą w tym spotkaniu bramki. Kurs u buka to 1.95 myślicie że warto zagrać grubo ten zakład na singlu?
3
@Radioactive9705 byłem na tym meczu, nigdy nie zapomnę jak idąc przez most Poniatowskiego obok bili się kibole z Polski i Rosji a dziadek mówił żebym nie patrzył i szedł przed siebie xd
0
@Herato jakby nie ten Tottenham to pasowałby Egipt
1
@maroon tak to prawda jak Schick współ król strzelców z Ronaldo na ostatnim Euro. Aczkolwiek uważam, że rywale jakich będzie miała Portugalia, last dance Ronaldo na Euro sprawia, ze luzną stówkę chyba sobie rzucę na to
0
Patrząc na to jaką grupę kasztanów ma Portugalia i potencjalnie jest wysokie prawdopodobieństwo łatwej drabinki( Zwycięzca grupy F trafia na 3 z A/B/C czyli np. Serbia/Szkocja/Chorwacja a potem na drugiego z grupy D lub E czyli Holandia/Austria/Ukraina) to postawienie że Ronaldo będzie królem strzelców Euro po kursie 12 może być fajnym value typem
0
@kuz ja myślę że by poszedł ale nigdy nie sypną aż takich pieniędzy by podjął taką decyzję
0
@Hartge w przypadku powyżej 4 kontuzji na zgrupowaniu drużyna zaczyna 1 mecz na turniej z handicapem 1:0
0
@Kgorecki2500 rezerwowego reprezentacji Niemiec, zawsze coś
8
To czas na protokół Paweł Brożek
2
@El Plutoninho przypomniał mu się Alvaro wąchający pieroga
4
Ktory to już raz widzę jak piłkarz łapie kontuzje po cieszynce. Nie wiem ego podbijają tym sobie czy o co chodzi? Zamiast normalnie piątki przybić po golu to skaczą jak małpy
1
Dość spoko się ogląda Polskę Probierza po tej padlinie co serwował dziad Santos
0
@kigani innego wyniku nie będzie więc już zależy jak wolisz, ja wjechałem za 3 stówki na taki wynik
1
Szybkie 3-0 się szykuje, finał to był mecz z Sinnerem
0
Chłopaki potrzebują lekcji od Igi jeśli chodzi o odporność na stres
0
@Kgorecki2500 niektórzy to nadal się zatrzymali mentalnie że nieważne ile zapłacę to i tak ktoś przyjdzie xd Łowiąc ryby w Metinie przez dwa miesiące nastolatek zarobi tyle samo co ci "górole" oferują a jednocześnie będą sobie siedzieli wygodnie w swoim pokoju
0
Anglia wczoraj zweryfikowana, dzisiaj Portugalia, Niemcy też nie przekonują. Coraz więcej przestrzeni mają nasze orły w walce o top 8
0
@JimMorrisonFCB wiesz to zależy co znaczy nudny mecz. Jak City ogrywa Sheffield 8-0 to jest dla ciebie ciekawy czy nudny mecz? To już zależy od tego kto co oczekuje
0
@Szklaner to samo Ci co rywalizowali kiedyś z Boltem. Nie da się nawiązać walki bez znaczenia jak jesteś dobry i ile potu wylewasz na treningu
0
@Lordzi Serena to jak Phelps w pływaniu. Iga jeszcze tego statusu nie ma i przed nią długa droga żeby się w ogóle zbliżyć
0
Tak szczerze to czym wy się tutaj aż tak bardzo jaracie? Wiadomo Iga wygrywa fajnie ale no kurde kurs 1.07 wygrywa mecz, ostatni raz byłem w takim szoku jak po nocy był dzień
0
Na Ige dziś jest taki kurs jak na City u siebie z Sheffield. To tylko pokazuje jak niemożliwe jest dziś nawiązanie walki przez Włoszke
0
@Czajka90 byłaby to najbardziej romantyczna historia na świecie jakby znowu doprowadził ich do mistrzostwa
1
@Faro czekam z niecierpliwością jak na na Korea Północna - USA za dwa lata
0
Patrzę że Sinner póki co mówi głośno. To ja jestem numer 1 a kursy stawiające mnie w roli underdoga wystawiał pijany Janusz