0

Bramka ma 7 metrów jak on to zrobił że tak strzelił?

0

@regatta52 czyli psuje każda akcje

1

Yamal co ty dzisiaj grasz chłopie

0

@TheNekro94 Haaland w ogóle istnieje w tym sezonie ?

0

Jestem przekonany że w rankingu złotej piłki za ten rok Haaland będzie wyżej od Fodena mimo że ten pierwszy nie gra kompletnie nic z mocnymi i strzela ogórkom pokroju Luton a ten drugi razem z De Bruyne i Rodrim ciągną ten pociąg. Marketing drewniaka jest jednak ogromny

0

Co oni będą robić z kontry jak tam przyjdzie Mbappe. Strach o tym myśleć

0

Potężne premier league może nie mieć żadnego półfinalisty

4

Ale w sumie tak powinna wyglądać piłka nożna. Ciągle ataki akcje od bramki do bramki a nie klepanie po obwodzie przez 5 minut

0

City jest słabe w tym sezonie liczę że Arsenal zatrzyma real

1

@SawneyBean +35 rano to nawet w Turcji nie ma. Tutaj ten argument nie ma za bardzo sensu. Przy ekstremalnie ciepłych dniach masz góra 20-22 stopnie w okolicach 6 a to przecież jest temperatura idealna. Podałeś argument pracy na budowie, tak możliwe, że w tym zawodzie czy jako dowożący jedzenie upał jest problematyczny, ale uwierz ze u mnie w firmie jak chlopaki na produkcji stoją przy gilotynie i co chwile otwierana jest brama jak organizacyjny dowozi blache to zima jest fatalna. Kilkadziesiąt razy dziennie otwierana brama zamiast otwarta cały czas latem. Tutaj złotego środka nie ma, jeden zawód ma przyjemniej latem inny zimą. Ja jestem team lato bo widzę zdecydowanie więcej plusów o tej porze roku ale może dlatego, że mieszkam na Suwalszczyznie gdzie w lipcu-sierpniu jestem po robocie codziennie na domku nad jeziorem

4

@Khajio 2085 do 2092 to chyba powstanie superligi.

14

@Khajio faktycznie lepiej jak jest -20 i wychodzisz do roboty o 6 zawinięty w dwie bluzy i kurtke z trzęsącymi się nogami zamiast w krótkim rękawku z uśmiechem na ustach słysząc śpiewanie ptaków. W robocie masz klimę, po południu jedziesz rowerem do lasu lub nad jezioro. Wieczorem podlewasz kwiatki w ogrodzie. Powiedz gdzie tutaj są minusy

3

Komentarz usunięty

0

Kane niby ładuje gole ale ściągnięcie go to było proszenie się o brak pucharów. Są rzeczy na Ziemi o której fizjologom się nie śniło. Jakkolwiek to nie zabrzmi ten transfer póki co to kit. Nie wniósł żadnej wartości dodanej

0

@pacior95 ale w sumie czym to się różni od play offow? np ZAKSA nic nie gra cały sezon, zepnie się teraz na końcówkę i może zdobyć mistrzostwo bo sobie zacznie z 8 miejsca i wygra 3 serię spotkań. Kiedyś tak było w NHL, totalny przeciętniak co cały sezon nic nie grał spiął się na playoffy z 8 miejsca i wygrał ligę mimo że w sezonie był ponad 60 punktów za liderem

0

To co zepsuł i prawie pogrzebał Santos (widać po ostatnich wynikach Besiktasu, że to trener mierny i cienki, mając taką generację odpaść z Maroko w Katarze to kompromitacja najwyższej klasy) udało się uratować Probierzowi. Może nie było jakiegoś wielkiego polotu, ale było widać organizacje gry oraz jakiś pomysł (np fajny pomysł z wolnym jakoś w 70 minucie, szkoda, że spaliliśmy go). My powinniśmy mieć polskich trenerów, historycznie z nimi odnosiliśmy największe sukcesy, jedyny przypadek zagranicznego trenera to Beenhakker aczkolwiek można to zaliczyć pod zdarzenie jednorazowe

0

@Comentateiro a w środy nie wolno jeść widelcem

0

@HypeR dokładnie tylko monster classic zero

14

Karaś bierze udział w dyscyplinie którą uprawia kilkanaście osób a i tak musi brać doping? żenujacy gość i jeszcze te jego tłumaczenia. Oby zniknął i nigdy więcej nikt o nim publicznie nie usłyszał

0

@tristan87 finał Bayer Liverpool i uczeń pokonuje mistrza przejmując w przyszłym sezonie Liverpool. Scenariusz filmowy normalnie

2

@Rust_Cohle ale Bayer się inaczej pisze

8

@Dari0G stary ale 1,5 promila to jest po wypiciu samemu 0,5 wódki albo z 6ciu browarów. Jak ktoś w takim stanie siada za kółkiem to i tak niech się cieszy że nie strzelają do niego na miejscu po zatrzymaniu

3

Gdyby nie spalony to taka pomarańczowa kartka

0

@Arden no i co to zmieni ruscy i tak nic z tym nie zrobią. Status quo zostanie zachowane

5

Patrząc po wypowiedzi Haalanda mam taką rozkminę.
Obecnie młode osoby pamiętają Barcelonę Guardioli, Messiego, Neymara i jednak jest ta chęć gry/przyjścia do tego klubu. Za dzieciaka pokochali piękną Barcelonę. Jednak co przyciągnie do kibicowania temu klubowi osoby urodzone po 2020 roku? Nie widzę jakiegokolwiek powodu, żeby zakochać się w takiej Barcelonie, jest City pięknie grające , Arsenal , Real do którego zaraz trafi Mbappe. Do nas czy United za 13-15 lat nie będą przychodzili żadni piłkarze mówiąc " od dzieciństwa jestem zakochany w Barcelonie" tylko po prostu zostali kupienie bo to ich praca. Tak jak przyjście do jakiegoś Tottenhamu
Smutny scenariusz, ale boje się że do tego nieuchronnie zmierzamy

0

Widać że Alonso nie oglądał Rakowa bo by wiedział jak się gra na Karabach

0

To też jest niesamowite że od kiedy Mourinho został zwolniony z Romy kursy na gole w ich meczach są zdecydowanie niższe niż podczas jest kadencji. Jednak łatka nudnego ziemniaczka wpływa nawet na zakłady bukmacherskie i ich kursy

0

@ShawnC większość z nas w jego wieku miała co najwyżej celne podania na turnieju szkolnym więc spokojnie

0

@HighestInTheRoom PSG na kuponie mordo

2

@SkilledHydra16 niestety odpadli mimo remisu w dwumeczu. to był idiotyczny przepis i aż niesamowite że tyle lat nikt go nie usunął

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?