1

Jeżeli gracie na hali w piłkę to jakich trybów używanie na zegarku/opasce? Który rodzaj aktywności najbardziej pasuje?

0

@doc Deco pojechał do swoich ziomalów w Portugalii więc, jak nic będzie fikołek transferowy.

0

@cules100pro Bo jeżeli była perspektywa kupna Nico to była lepsza opcja szczególnie gdy mieliśmy Gundogana.

6

@Pnog37 Zapytaj Laporte gdzie umowa z nike, wtedy się dowiesz dlaczego nie ma nikogo nowego.

0

Rafinha Lewy Yamal, nie jest to jakiś turbo atak, ale jest na dobrym poziomie.
Gorzej jak któryś z nich wyleci. Fati wielka niewiadoma, Ferran daje całe 0, a Pau Victor to na średniaków OK.

Ławka bardzo krótka więc czuje, że nawet jak zimę rozegramy bez problemów to na wiosnę braknie paliwa.

0

W niedzielę Real vs Betis.
Mam nadzieję, że Roque dostanie z 10-15min

0

Do tej pory najlepszy transfer Deco to ten z 1 lip 2008.

0

Wejście Olmo TOP.
Jeżeli Rafinha ma grać na lewym skrzydle to dla mnie jest to okej, bo więcej daje niż na prawym skrzydle.
Myślicie, że Ferran cieszył się z gola Olmo?

0

Oby Ferran do zimy.

0

@cules100pro Moim zdaniem Cancelo na LS byłby lepszy niż Olmo, Ferran i Raphinia

0

Huawei Watch GT3? Polecacie?
Ile wytrzymuje wam bateria?

2

@bartulek98 Pokaż mi piłkarza co nie zawalił jakiejś akcji.

0

@draxidox Czasem słucham gościa na YT i mam wrażenie, że jest ślepo zapatrzony w to co robią na zachodzie.

5

Nico, Neymar no i Zubimendi, gorzej z opcją ich rejstracji.

4

@reloaded Leo nie musi na nic reagować by się utożsamiać. On utożsamia się gablotą z pucharami.

4

Kadencja Laporty to dramat... Już na samym starcie wszystkich oszukał z Messim...
Wiem, że Bartomeu doprowadził klub do ruiny, ale Laporta rządzi jak pijany wujek z wesela...

0

Gundo za darmo, a za Cancelo myk obowiązkowa klauzula wykupu.
Deco SZEF

0

@ACMaldini3 Może nawet być fejk konto Romero, ale dajcie jakąś nadzieje...

0

Ferran to placek zgadzam i tak samo widzę go poza klubem, ale są przynajmniej jakieś plotki o zainteresowaniu innego klubu?

0

@FCB_dimiC lubię stary milan, ale kibicuje Barcelonie

0

Nie oglądałem wczoraj meczy do 50min, ale mam pytanie i myślę, że zadałem już kiedyś podobne.

Jakim zwierzęciem w tym sezonie będzie Ferran?

Ogólnie beka z typa. Wielki rekin wielkie słowa o motywacji by świat słyszał
Powinien to na boisku pokazać, by świat to widział, a nie tylko słyszał

0

@Dankho94isback Na LS się zgadzam, ale do na LO.
Ciekawy pomysł

0

@ACMaldini3 TOP 3 zeszłego sezonu, więc go bym za darmo nie oddawał

1

Oby nie puścili go za darmo. 20mln i Gundo może odejść.

1

Przeglądam sobię starych zawodników Barcy i patrze na Andre Gomesa XD to też był genialny transfer... Pięknie się jego kariera potoczyła

0

@Faro Oby nie wypalił i spadł pięterko niżej do 2giej ligi.
Będzie to wtedy jeszcze piękniejszy przykład dla młodych

0

@Popitek12 czy (15 znaków)

0

@MesQueUnClub96 Myślałem, że ściemniasz z tą nazwą konta XD

0

"Ojciec Lamine Yamala na swoim koncie na Instagramie" - (edit: wrzucam tylko nagłówek aktualizacji, a nie całą bo nie chce dostać bana na koncie, ale odnoszę się do jego oświadczenia.)
Stary już robi chyba z siebie celebrytę, ale będą jajca podczas podpisywania nowego kontraktu... Już widzę jak stary Yamala lata do paryża.

3

Ten kto Roque sprowadził i obserwował go powinien wylecieć z Barcy.
30 mln, które zostały źle zainwestowane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?