ACMaldini3
Dołączył/a: maj 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeżeli gracie na hali w piłkę to jakich trybów używanie na zegarku/opasce? Który rodzaj aktywności najbardziej pasuje?
0
@doc Deco pojechał do swoich ziomalów w Portugalii więc, jak nic będzie fikołek transferowy.
0
@cules100pro Bo jeżeli była perspektywa kupna Nico to była lepsza opcja szczególnie gdy mieliśmy Gundogana.
6
@Pnog37 Zapytaj Laporte gdzie umowa z nike, wtedy się dowiesz dlaczego nie ma nikogo nowego.
0
Rafinha Lewy Yamal, nie jest to jakiś turbo atak, ale jest na dobrym poziomie.
Gorzej jak któryś z nich wyleci. Fati wielka niewiadoma, Ferran daje całe 0, a Pau Victor to na średniaków OK.
Ławka bardzo krótka więc czuje, że nawet jak zimę rozegramy bez problemów to na wiosnę braknie paliwa.
0
W niedzielę Real vs Betis.
Mam nadzieję, że Roque dostanie z 10-15min
0
Do tej pory najlepszy transfer Deco to ten z 1 lip 2008.
0
Wejście Olmo TOP.
Jeżeli Rafinha ma grać na lewym skrzydle to dla mnie jest to okej, bo więcej daje niż na prawym skrzydle.
Myślicie, że Ferran cieszył się z gola Olmo?
0
Oby Ferran do zimy.
0
@cules100pro Moim zdaniem Cancelo na LS byłby lepszy niż Olmo, Ferran i Raphinia
0
Huawei Watch GT3? Polecacie?
Ile wytrzymuje wam bateria?
2
@bartulek98 Pokaż mi piłkarza co nie zawalił jakiejś akcji.
0
@draxidox Czasem słucham gościa na YT i mam wrażenie, że jest ślepo zapatrzony w to co robią na zachodzie.
5
Nico, Neymar no i Zubimendi, gorzej z opcją ich rejstracji.
4
@reloaded Leo nie musi na nic reagować by się utożsamiać. On utożsamia się gablotą z pucharami.
4
Kadencja Laporty to dramat... Już na samym starcie wszystkich oszukał z Messim...
Wiem, że Bartomeu doprowadził klub do ruiny, ale Laporta rządzi jak pijany wujek z wesela...
0
Gundo za darmo, a za Cancelo myk obowiązkowa klauzula wykupu.
Deco SZEF
0
@ACMaldini3 Może nawet być fejk konto Romero, ale dajcie jakąś nadzieje...
0
Ferran to placek zgadzam i tak samo widzę go poza klubem, ale są przynajmniej jakieś plotki o zainteresowaniu innego klubu?
0
@FCB_dimiC lubię stary milan, ale kibicuje Barcelonie
0
Nie oglądałem wczoraj meczy do 50min, ale mam pytanie i myślę, że zadałem już kiedyś podobne.
Jakim zwierzęciem w tym sezonie będzie Ferran?
Ogólnie beka z typa. Wielki rekin wielkie słowa o motywacji by świat słyszał
Powinien to na boisku pokazać, by świat to widział, a nie tylko słyszał
0
@Dankho94isback Na LS się zgadzam, ale do na LO.
Ciekawy pomysł
0
@ACMaldini3 TOP 3 zeszłego sezonu, więc go bym za darmo nie oddawał
1
Oby nie puścili go za darmo. 20mln i Gundo może odejść.
1
Przeglądam sobię starych zawodników Barcy i patrze na Andre Gomesa XD to też był genialny transfer... Pięknie się jego kariera potoczyła
0
@Faro Oby nie wypalił i spadł pięterko niżej do 2giej ligi.
Będzie to wtedy jeszcze piękniejszy przykład dla młodych
0
@Popitek12 czy (15 znaków)
0
@MesQueUnClub96 Myślałem, że ściemniasz z tą nazwą konta XD
0
"Ojciec Lamine Yamala na swoim koncie na Instagramie" - (edit: wrzucam tylko nagłówek aktualizacji, a nie całą bo nie chce dostać bana na koncie, ale odnoszę się do jego oświadczenia.)
Stary już robi chyba z siebie celebrytę, ale będą jajca podczas podpisywania nowego kontraktu... Już widzę jak stary Yamala lata do paryża.
3
Ten kto Roque sprowadził i obserwował go powinien wylecieć z Barcy.
30 mln, które zostały źle zainwestowane.