0

Dlaczego komentarze, które są pod artykułami pojawiają się na Rambli?
Od jak dawna takie coś jest?

2

@Criss18Barca Warto zapytać piłkarzy czy wolą 15 procent mniej tygodniówki i grać normalną ilość meczy czy nabić terminarz ile fabryka dała i dostawać obecne kontrakty.

Myślę, że wybiorą opcje 3: Mundial co 2 lata, klubowy mundial, rozbudowa LM i jeszcze większa ilość meczy no i kontrakt 15% w góre

0

@payn100 Smutna prawda niestety.

0

@Ojciec5tkidzieci Dokąd ten świat zmierza...

5

Uwielbiam jak ultra bogaci ludzie zamknięci w złotych bańkach mówią szarym ludziom jak mają żyć.
Ostatni mój ulubiony przykład to Taylor Swift, jak walczy z klimatem latając samolotem dystanse po 20 min

0

Myślałem, że o Roberto chodzi

0

@Hubertusk Niestety na nagraniach
Best of skills to nawet Braithwaite wygląda na gościa co w gablocie ma z 2 ZP

1

@Tarins To jest nieporozumienie.
Gdyby gościu był dobry to juz dawno jakis klub z PL go zgarnął.

1

Ogólnie cala kadra Hull city jest praktycznie tyle samo warta co Nico.
Moze Grosicki go polecił Laporcie.

0

Deco to geniusz.
Nico już każdy trener w Europie zna i będą starać się go neutralizować podczas meczy.

Tutaj pyk jakiegoś no name i trenerzy będą zawsze zaskoczeni

2

@Tarins Faktycznie 8 min.
No to teraz elegancko 8min to ponad 2x więcej niż 3 min.

1

@MOLESTA Ale wy się nie znacie.
Chłop ma zebrane już doświadczenie z Premier League.
Gigantyczne 3 min XD

0

@Kubsoleon Andre Gomes, o boże co to była za wtopa...
Od razu wiedziałem, że się nie sprawdzi. Drewno do srodka pola, gdzie już był Rakitić i Adra.
Gracze bardziej fizyczni są potrzebni, ale musi być dobra proporcja.

0

@Stinger_ Czy Kylian może jeszcze zerwać kontrakt? Czy juz obowiązuje klauzula?

0

Nico Lautaro Yamal
Ale by to chodziło. Szkoda, że Lautaro nigdy do nas nie trafił.

1

@PizzerMan podbijam

0

@MesQueUnClub96 Kopać kopać potrzebujemy wiele torfu do ogrzania jajeczek

0

@Kgorecki2500 Właśnie to chyba jest najbardziej prawdopodobne

0

@maroon chyba tak :D

0

Korzystając z chwili przerwy.
Z jakiego klucza tak została rozpisana drabinka?
Nigdzie nie potrafię znaleźć jakiegoś wyjaśnienia.
Hiszpania B vs F Gruzja
Rumunia E vs D Holandia
Anglia C vs E Słowacja
Portugalia F vs C Słowacja

0

Mecz na wodzie więc kto wie czy to nie na korzyść Dani

18

@VegetaPolskaPolecam Koreę Północną, nie bylem ale zawszę jak widzę relacje z tego kraju to wszyscy obywatele są uśmiechnięci i klaszczą

1

@antimadridista76 Nie no niezły typie jesteś...
Co ma nick do drużyny której się kibicuje?
Bardzo lubiłem Maldiniego i stary Milan

0

Pozdrawiam wszystkich, którym pewniaczek po fazie grupowej Italia odpadła.

0

Wlosi wyglądali jakby dzień wcześniej dobrze popili

1

Ten tam buta wiąże buta w 89 min

2

2:0 83 minuta, to powinna być rzeźnia pod bramką Szwajcarów.
Szwajcaria nie powinna być tak zdominowana, że dalej nic 30 metr od bramki nie mieli by po co wychodzić.

Katastrofalna dyspozycja Włochów

8

Ale wy macie ból dupy o Szpakowskiego...
Na siłę czepianie się.
Ja mam nadzieję, że skomentuje mundial za 2 lata.

6

Coś czuję, że Hajto tłumaczył repce Włoch, że mogą przegrać w 1 meczu nawet 6:0, ale w rewanżu wygrają 1:0 i będzie dogrywka i ewidentnie widać Włosi oszczędzają się chyba na rewanż.

2

Włochy grają jakby dalej bylo 0:0
Szwajcaria pokazuję jak ważna jest właściwa organizacja gry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?