ACRAB95
Dołączył/a: kwiecień 2012
Lublin
10 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
teraz tylko czekac na jutrzejszy mecz Realu, graja z Villareal, wiec kto wie, moze straca jakies punkty. Mecz moze do najlepszych nie nalezal, ale cieszy na pewno kolejny gol Suareza czy swietny mecz Rakiticia. Wazne trzy punkty, teraz Barca nie moze pozwolic sobie na burzuazje i strate jakich kolwiek punktow
0
niech sie zeruja, bo pozniej jeszcze bedzie tak, ze by z Realem nie zagrali a ten mecz juz niebawem
7
a myslicie, ze te pary to sa przypadkowe? znowu Real Shalke i Barca Man City? na poczatku nie wierzylem w podrabiane losowanie, ale to jest juz smiech. "Spisek UEFA" :D
0
a Ronaldo byl wychowankiem Manchesteru? nie byl Messi jest najlepszy bo ma swoj styl i to nie jest styl Barcy, bez przesady, ze Messi jest nalepszy bo jest wychowankiem.
0
czasami Inieste zastepuje Xavi czasami Rafinha lub Rakitic, nie jest tak, ze jest nie do zastapienia nie gra takich meczy jak wczescniej mimo iz z Manchesterem zagral fenomenalnie przynajmniej dla mnie
1
Toure dawalby duzo alternatyw w grze Barcelony bo to wszechstronny pomocnik, niestety w tamtym okresie, Xavi, Iniesta i Busi byli nie do rywalizacji.
0
nie wiem czy nie zasluzenie, gdyby sobie nei zasluzyl tyle by nie zarabial, ale z jednej strony przychody klubow rosna, ale z drugiej strony gaze dla zawodnikow robia sie naprawde kolosalne, Messi zarabia 20mln + 4 mln motywacyjne, kiedys najlepsi zawodnicy nie przekraczali 10mln, to bylo 10 lat temu nawet mniej, nie dlugo okaze sie ze zawodnicy beda zarabiac tyle, ze klub bedzie stac co jedynie na ich utrzymanie, troche to glupie, bo naprawde za duze sa te zarobiki
0
wczoraj pokazali dobitnie jakich maja zawodnikow, kazdy widzi, ze City nie radzi sobie w pucharach, czy to kiedys LE, czy teraz LM zawsze dostaja baty. Maja szanse, bo dopoki nie skonczy sie drugi mecz wszystko jest mozliwe, lecz gdy Barcelona zagra jak wczoraj to nawet nie maja o czym marzyc, bo to 1:2 jest dla Barcelony lekko rozczarowujace.
0
Suarez moze miec tak samo jak Sanchez, zobaczymy, mam nadzieje, ze bedzie tylko lepiej, chociaz juz jest dobrze
1
a to dlao sie wzmoc jeszcze bardziej sympatie do Leo? :D
0
przypomnieli sobie o Suarezie dopiero po golach, ale z drugiej strony ciekawe ile by mial Messi fanow jesli po 2 golach skakalo by mu po 16 tys fanow :)
1
teraz kazdy bedzie pamietal jego blad z meczu w Villareal, w ostatnim wywiadze, sam powiedzial, ze nie mysli nad bledami bo przez to moze popelnic kolejne, moim zdaniem jest to solidny bramkarz, a tym wystepem bedzie chcial sobie zapewnic dobre slowo o sobie, ale przede wszystkim pokazac, ze nie jest tutaj z przypadku.
1
pomyslec sobie ze dla Toure nie bylo miejsca w Barcelonie :O
0
Abidal wyrazil swoje, zdanie a ktos z kontekstu robi juz wielka furrore, niestety dzisiejsze media aby cos sprzedac beda chcieli wychwycic nawet maly szczegol
0
teraz tracimy malo i jest w porzadku gdy nie ma kontuzji a za dwa miesiace jesli kontuzje zlapal by Pique i Macherano to mamy Mathieu, Bartre, Vermalena jesli dojdzie do siebie i kogo, roznie moze byc, tak samo forma moze nie dopisywac za rok wszystkim, myslisz, ze przygladaja sie stoperowi na darmo?
0
ale czy Reus jest az tak potrzebny Barcelonie? ja bym predzej wolal solidnego stopera niz zawodnika ofensywnego. Na dodatek Reus borykal sie z kontuzjami. Wiadomo, ze jest to jeden z lepszych zawodnikow, ale nie przesadzal bym z nim.
2
bywaja mecze, ktore sie nie podobaja, bo jest duzo brudnej gry, poniewaz Włosi duzo kombinuja i sa znani z symulki, ale nie oszukujmy sie, Juventus, Milan, Inter, Roma te zespoly zawsze sie oglada z ciekawoscia mimo iz trzy z tych, ktore wymienilem, nie sa na najwyzszym poziomie.
0
teraz tez z tego nie wyniknie bo jest zakaz transferowy :)
6
swego czasu jak mialem Canal+ itd to ogladalem lepsze mecze Seria A niestety, teraz podziekowalem, z tego wzgledu, ze nie mam najlepszego internetu, liga wlosa nie jest wcale najgorsza, na pewno bym wolal od Ligue 1
1
mam nadzieje ze Braida jest w formie, bo po roku posuchy bez zadnego transferu Barcelonie potrzebne beda mocne transfery
0
Reusa juz dawno obserwowali, z tego co wiem to juz dwa lata temu byla wzmianka o Reusie, wiec masz troche opozniony zapłon kolego :)
1
mysle, ze po takich ludziach mozna sie juz spodziewac szacunku, najwiecej hejtuja gimbusy, wiadomo, ze kazdemu zalezy na wygranej, ale taki jest sport, raz wygrasz raz przegrasz, przegrywa cala druzyna, mieli czas od 7 minuty :)
1
a ja wierze w tego bramkarza jest mlody. Przyklad De Gea, poczatkowo hejtowany na kazdym kroku, teraz jest filarem druzyny i dzieki niemu zajmuja ta pozycje jaka zajmuja, spektakularne interwencje w tych dwoch - trzech sezona. Mysle, ze gdyby Ter Stegen gral w lidze rozwijal by sie z meczu na mecz. Bravo teraz tez nie broni jak na poczatku, wczesniej popisywal sie lepszymi interwencjami :)
26
gdzie szacunek za wszystkie lata Daniego Alvesa w Barcelonie, moga irytowac jego wrzutki, ale bledy zdarzaja sie kazdemu, pamietam obrazanego Alexisa, Pedro, Tello, Pique, Valdesa, zreszta o kim ja mowie, obrazaliscie nawet Messiego, ale zamiast obrazac trzeba mu podziekowac za te lata bo byl on jednym z filarow najlepszej Barcelony w historii. Pokory to wam trzeba nie jemu :)
5
Jesli pokaza dobry football we wtorek nikt nie bedzie pamietal o porazce z Malaga, jesli jednak przegraja "wuefista" wroci do łask, dopiero dziwic sie lokalnym kibicom Barcelony, jak po jednej porazce na stronie wypisuja takie glupoty. Ten okres pokazal, ze mozemy wygrac ze wszystkimi, ale rowniez mozemy ze wszystkimi przegrac, aczkolwiek jeszcze jest 14 kolejek a straty mozemy miec jutro maxymalnie 4 punkty. Dopoki matematycznie nie bedzie mozliwa wygrana Barcelony w la liga ja bede wierzyl do ostatniej kolejki, ostatni sezon nam pokazal, ze warto wierzyc do konca mimo iz ostatni mecz byl przegrany :)
VeB!
0
cos mu nie chca dac spokoju najwidocznie nie tylko w Polsce zazdroszcza jak przechodzi gruba kasa kolo kogos
0
Real ma na pewno maly kryzys jeszcze do nie dawna gromili wszystkich kto stanal im na drodze, troche slabsza dyspozycja Ronaldo i spolki i Real jest w klopotach, ale nie porownujcie Casillasa do Bravo patrzac ogolnie to wydaje mi sie iz Casillas jest lepszy od chilijczyka, ktory broni momentami fenomenalne pilki, ale momentami jest bezrobotny.
0
Mysle, ze swoj najlepszy poziom jeszcze nam pokaze, dopiero sie rozpedza, zgadzam sie z Bonezem na ta chwile, Neymar jest tylko za Messim patrzac na rok 2015.
0
"Messi to talent a Ronaldo to praca" wlasnie widac, jak ten talent szlifuje
0
kolor czerwony powinien byc zielonym :)