ACRAB95
Dołączył/a: kwiecień 2012
Lublin
10 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zachował się przyzwoicie ponieważ życzy Pepowi jak najlepiej ale troche przesadzil ze darzą zawsze Barce szacunkiem w to akurat nikt mu nie uwierzy gdyz wiemy co robia przed El Clasico na El Clasico po EL Clasico
0
a ja się z nim nie zgodzę Neymar nie jest w połowie tak dobry jak Messi czy CR nie ma nawet pojęcia co to jest gra w Europie dopiero się zgodzę jak pokaże coś sensownego w Europie bo tak jest tylko dla mnie przeciętnym piłkarzykiem