Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Mynsieny na 2;0.
https://x.com/SharanWhit4483/status/1934284656569897241
3;0.
https://streamin.me/v/d8qi1fbp
0
@Stinger_ Za wygranie SupportersShield grają. W mundialu repr gospodarz występuje przez wygranie plebiscytu swojego związku .
0
@Frimpong Jakby wyszli z grupy to PSG,Atleti.
1
@Comentateiro Według wartości to mniej więcej poziom połówki 1 ligi polskiej.
3
Zaczynamy strzelaninę.
0
@Recha_0684 Jak masz dużo rzeczy do roboty to po co się rozpisujesz?
" normalnie o tej porze piłkarze są na urlopach" Tylko , że to jest teraz nowa normalność.
"pseudo turnieju " No taa.. Być klubowym mistrzem świata na okres 4 lat to jest nic XD
W imię pinindzy :D Tak jak każdych innych rozgrywkach.
1
@misterio *Nowozelandczyków.
0
@FcPortoFan1999 Ale udało im się zagrać fajny turniej jako gospodarze w przeciwieństwie do nas na me12.
0
@FcPortoFan1999 Jak szkoda? Przecież 1/4, eliminowanie Hiszpanii, wysokie wygrane w grupie z Egiptem, Arabią to ogromny sukces.
7
Nie tylko kibice Palmeiras ale też AlAhly przejęli amerykańskie miasto.
Edson Alvarez rozpoczyna strzelanie w GoldCupie.
6
Frekwencja na meczu otwarcia.
4
Szkoda, że to nie weszło.
1
@Lionel_Messi10 Przed Messim zmierzą się z Messinho.
1
@Lionel_Messi10 Jak on może spać, kiedy mecz pod niego jest rozgrywany?
3
Mecz bramkarzy zdecydowanie.
0
@ornung uderzenie lub odbicie piłki w powietrzu, zanim zetknie się ona z podłożem- czyli się zgadza.
3
@escarabajo Ładny wolej.
7
Centrostrzał Froberga.
I tradycyjnie piekne bramki u amerykańców.
1
@Lionel_Messi10 Ciekawy czyi idą na rollo ,bułę czy talerz.
6
Inshallah @escarabajo.
4
Przydałoby się tłumaczenie wywiadu po arabsku xd.
4
@Lionel_Messi10 Janusz popiera twoje grillowanie sędziego.
1
@Lionel_Messi10 Nawet jak tu będzie bezbramkowo to Bayern odda z Aucklandem o 18;00.
2
@Lionel_Messi10 Niezależnie od rozgrywek narzekanie na na sędziów musi być :D
3
Faul na karnego.
Obroniona 11.
2
Wyjął Ustari!! Pięknie.
1
No i karny .. Xd. Jak zwykle obrona.
3
Debiut ujęcia pov sędziego na kmś.
1
@MessiSuarezNeymar Na dazn tylko.
7
Palmeiras grają dopiero jutro o północy a kibice już opanowali timessquare.