Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dosq Oni ewidentnie nie lubią grać pozycyjnie tylko szybką kontrą.
1
@Culer9002 Wiem o co chodzi ale dla mnie to przerost formy nad treścią. Poza tym w przypadku Saki to niebezpieczne dla zdrowia.
1
@Comentateiro Zważywszy na to, że piłeś herbatkę z Gamperem przy zakładaniu Barcelony wnioskuję o twoją kandydaturę na prezesa klubu. Zwolnisz Xaviego i urządzisz drużynę pod swoje dyktando.
1
@Conradxc Trudno.
1
Nożyczki pomogły :D
5
Co oni mają z tymi getrami i ochraniaczami. Saka nie nałożył ochraniacza przez co nabawił się urazu a teraz widzę, że Bellingham rozcina sb getry nożyczkami XD
2
@FcPortoFan1999 Lew Jaszyn - jedyny bramkarz z ZP.
0
@FcPortoFan1999 Nie będzie derbów Łodzi w nowym sezonie :(
1
@Barca-Messi10 Uroki słabszych rozgrywek niż topka.
4
CR z dubletem w pucharze przeciwko Al Khaleej
https://streamin.me/v/c3ca1b33
https://streamin.me/v/98463d40
@escarabajo @mekston @blakkudium
1
@esem91 Materiał realny. Rozmowa w USA z Bartosiakiem dzieje się na naszych oczach.
6
@AssisMoreira @Kessie fenomenalny pilot.
0
@Amidamaru Tak będzie
2
@mekston Lipa to Ittihad jak przegrywają z osłabionym rywalem.
10
A jednak jeszcze Luisito po podaniu Leo dobija Revolution.
2
Cremaschi kończy mecz.
4
Jak za dawnych lat w Barcelonie.
8
Wyrównujący gol Messiego.
3
37 sek i już Miami przegrywa XDD
2
Gillette Stadium pełne jakby mieli grać Patriots a nie Revolution. Ciekawy czemu? :D
0
@kigani Półfinał. Nie wiadomo jak poradzilibyśmy sobie z BVB. Bylibyśmy faworytem ale mogłoby się też skończyć podobnie jak z Eintrachtem w LE.
0
@pride1899 W porównaniu do tych trzech potworów to raczej mini tasiemce.
0
@Amidamaru Wkręcisz się ale nie porównuj tasiemców jak Naruto czy OP do sezonówki jak DeathNote. Sezonówki są zazwyczaj lepsze.
0
@kigani Playoff pewny ale powyżej 1/4 raczej nie zagramy.
1
@tomek8756 Samiec twój wróg!
1
@adi7adi8 NFL ma być to może NBA też będzie.
1
@Arden O KMŚ chodzi.
https://transfery.info/aktualnosci/fifa-bliska-zawarcia-kontraktu-na-transmisje-nowych-klubowych-mistrzostw-swiata/210183
0
@Arden Chodzi o poszerzone kmś czy coś nowego wymyślili?
1
@blakkudium Fenomenalna postawa defensywy Brighton XD
0
@Emhyr Nie wytrzymał psychicznie hejtu Dodiego.