Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Idealny dwumecz w 1/4 lm Afryki dla ciebie @FcPortoFan1999. ASEC Mimosas (WKS)-Esperance Tunis(Tunezja). 0-0 w dwóch spotkaniach a teraz karne.
@escarabajo @mekston
5
@hugz Fszysdko przecif nam.
0
@FcPortoFan1999 Niestety taki model biznesowy portugalskich zespołów, że jak ktoś się wyróżnia to idzie na sprzedaż.
2
@FcPortoFan1999 Ładne gole można oglądać dwa razy ;)
1
@FcPortoFan1999 Portugalska wielka trójka regularnie wymienia się mistrzostwem.
3
Bramka Sportingu w końcówce derbów Lizbony.
https://x.com/TransferSector/status/1776723154645233957
4
Bramka wyrównująca Sanceta
https://x.com/FootColic/status/1776719233247740185
2
@mekston Jak będzie mieć dzień to się nie da go zatrzymać.
2
@misterio Cierpliwy i kamień ugotuje.
1
Mekambe do Goncalo i PSG remisuje z Clermont 1;1
https://x.com/Mehdinho_10/status/1776715645540761904
1
@blakkudium Janek to ogólnie goat polskiego mma.
3
Benfica wyrównuje w derbach Lizbony.
https://x.com/tekkersfoot/status/1776706832997777886
@FcPortoFan1999
1
@Faro Pewnie będzie nudne ale oglądam.
0
@FcPortoFan1999 Min nie minęła i Sporting wygrywa.
0
@KB_nueve Nie ma znaczenia czy to zachód, wschód ,północ ,południe. Pseudokibice mają wszędzie ujemne iq.
2
@Rust_Cohle Grochówkę z bigosem i śmietanę na popitkę. Niech ktoś sraczki dostanie dla uatrakcyjnienia widowiska.
0
@FcPortoFan1999 Z drugiej strony to jesteś pesymistą. Trochę więcej szczęścia w karnych i gralibyście w 1/4 lm.
1
@NeroTFP1 Jeszcze trasmitować w ppv. Patrząc na popularność freaków pewnie byłby hit.
0
@FcPortoFan1999 O finał i tak będzie wam ciężko, bo premierleagowcy czy inni z topki top 5 są faworytami.
2
W Hiszpanii dymy przed finałem CopaDelRey.
0
@FcPortoFan1999 Dlaczego wolisz ligę konfitury?
0
Braga dostaje u siebie trójkę z Aroucą :O
@FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 Na koniec dnia w Portugalii i Hiszpanii będzie ciekawie.
5
LDJ drugi gol z Alkmaar.
https://x.com/FootColic/status/1776670776176841119
2
@blakkudium Najlepsza liga w kosmosie.
@Dari0G Niech idzie na kickera do NFL. Zarobi zdecydowanie więcej niż w Ruchu.
1
@blakkudium Golazo.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Mancini strzela na1;0 w derbach Rzymu
1
@aspr1me Może debile ale dali ładne widowisko.
5
@barcelonaLM Niedługo się przekonamy czy Foden wciąga Bellinghama.