1

@lucas/catalan Jedyna, która wygrała AVN Female Performer of the Year(kobiecy porno oscar) 3 razy z rzędu 2018,2019,2020.

0

@FCB24 Pokochali pikę przez Leo, bardziej są z nim związani więc nie ma co się dziwić. Ja uwielbiam Messiego jest on największą legenda w historii klubu ale wygranie przez Barce LM to dla mnie największa frajda.

1

@Kusco15 Przecież napisałem, że wśród ludzi z iq tam ponad 120 będzie więcej chłopów więc mają przewagę na rynku w miejscach pracy takich jak programista architekt. Fizyczność będzie atutem w pracach fizycznych takich jak np budowlanka co jasno wskazuje, że faceci są podwaliną naszej cywilizacji, ponieważ kobiety nie wybierają w większości trudniejszych zajęć, bo wolą często skupić się na rodzinie, wychowywaniu dzieci. Oczywistym jest, że nie wszystkie ale pisze tu o tendencjach. Mam wrażenie, że za bardzo idealizujesz kobiety twierdząc, że nie są zdolne do okrucieństw i zbrodni. Twoja logika jest na zasadzie usuwam z historii Hitlera, Stalina, Pol Pota, Mao, Putina to nie byłoby zbrodniarzy. Uważam, że nie ci to inni, nie byłoby mężczyzn zabijałyby kobiety. Takie są niestety prawa natury ,takie są zasady tej gry.

1

@VamosRakieta
1)1 miejsce
2) 33 bramki
3) 89 pkt
4) 88 bramek
5) 40 bramek

6

@Criss18Barca Uwielbiam Messiego chciałbym, żeby wygrał mundial ale interes Barcelony ważniejszy.

0

@kynio302 Laporta i Alemany TOP.

0

0

@Kusco15 Większa skłonność do ryzyka, większe zainteresowanie przedmiotami, większa tężyzna fizyczna. Wśród ponadprzeciętnie inteligentnych większość to będą mężczyźni z tego powodu mamy taką przewagę facetów wśród inżynierów, programistów itp.

2

@Kusco15 Kobiety też były władczyniami, wywoływały wojny, powstania, walczyły na froncie. Napisałeś, że faceci mają predyspozycje do walki ,agresji i dominacji dlatego zawsze będą w większości jeśli chodzi o jakiekolwiek zbrodnie. Cechy te mają jednak drugie dno bo jak wspomniał Medium mężczyźni którzy potrafią odpowiednio wykorzystać drzemiący w nich potencjał kreują naszą cywilizację. Przyczyną konfliktów nie jest płeć tylko rozbieżność interesów państw, narodów itp. Śmiem twierdzić, że w abstrakcyjnym kobiecym świecie też byłyby mordy, wojny i inne tragedie bo jest to drapieżna cecha ludzka, która pozostała z nami jeszcze od czasów plemiennych .

0

@AmigoBlancos Jacy oni zardzewiali jak niedawno LM wygrywali?

2

@Kuczek Pozmieniali z powodów marketingowych. Prostsze wzory lepiej przyciągają wzrok, lepsza responsywność na stronach www. Gównoburza ze zrywają tradycją to większa atencja za sprawą, której po opadnięciu "dymu" ludzie się przyzwyczają i kupują nowe koszulki szaliki bo wszystko mają stare i już im się ponudziło.

2

@Rl9k1nG Casillas, Raul, Modric.

28

@IronSanHybrid Hernandez iq- Afryka środkowa.

0

@Criss18Barca Bushmills 10, Glenfiddich 12 , Singleton 12, Auchentoshan 12, Caol Ila 12.

2

Ale jakie były śmiechy z Nuneza, że pudłował w towarzyskich :D

1

@ElTomas Na strims top.

1

Ale Arsenal ciśnie Seville.

1

Umie w biznesy, eksperckie zero tak jak większość Polskich sportowych dziennikarzy.

0

@BARCA_FOR_EVER Spróbuj ściągnąć nowe stery do lapka.

0

@kamiVeB Tak to prawda. W MLS zawsze mecze są opóźnione.

1

@vangoor Na strimsach będziesz miał jak na yt.

1

@Culer_1906 Jest gen Puyola, oby tak dalej !

0

@blazeq Stadiony uniwersyteckie ustępują tym w NFL czy MLS pod względem nowoczesności. Jeśli grają w teksasie to zdecydowanie lepszym wyborem byłoby AT&T Stadium.

3


Konfa Roberta live

1

@Comentateiro Co tutaj nie rozumieć ? Mądruś Kołtoń kreuje się na eksperta i mówi, że Kagawa to wielki talent a Lewandowski nie. Facet jest pewny swojej tezy, wygłasza ją w Cafe futbol, gdzie po paru latach Japończyk nie sprawdza się w MANU, lata sobie między Turcją ,Saragossą, Grecją , Belgią. W tym czasie Lewy zostaje legendą Bundesligi i wieku 33l ma swój prime i przechodzi do Barcy. Romek sobie zapracował na bekę z niego, możliwe gdyby inaczej sformułował wypowiedź, byłby bardziej ostrożny w ferowaniu wyroków na temat przyszłych karier piłkarskich ludzie by tego nie odkopywali.

4

@HansFCB Stop! Teraz węgorz, patrzcie świnie - król parkietu! Ręka jak złamana! Na#urwiam węgorza na na na na na na.

0

@BarcaaVEB Muszynianka zielona.

5

@KapiFCB Mózg opuścił czachę i poszedł na spacer.

5

W sumie o tej porze jest UFC zazwyczaj XD

0

@matirix20 Płatnie to pakiet na Ipli a darmowe to na strims top.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?