Agrafka
Dołączył/a: maj 2024
Jarosław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@orgazm44 tak podstawowy zawodnik co dojdzie pewnie do półfinału conajmiej będzie tańszy dobre xD
0
@FcPortoFan1999 kazdy zespol na swiecie ma z tym problem xd
3
Ale błyskawica z Gordona ale powrot
1
@Gibbon_FCB a nie bylo jakos tak ze Kane w grupie tak naszczelał ? bo coś pamietam ze zapodwiadało sie ma super wynik jeszcze kojarze ze lukaku chyba miał kiedys niesamowity start
0
@FabianekMrozek Troche Psycha siedziała Ronaldo przez United bo jako tako w formie wtedy jeszcze był xD
2
@Donnie_Darko tez Ronaldo jest troszke starszy w tym wieku kilka miesiecy robi duzą roznice jeszcze przez to ze bazował na szybkości i fizyczności tym bardziej widac jak marnieje w oczach coraz szybciej xd
0
@aldewir ulalala co porobił
1
@Coutinho007 Co mundial słysze koniec złotej generacji Belgów xD
1
@Cobra303 gosc dostał dzisiaj Kolano na łeb ingrał a ty piszesz ze piłkarzyki xD
1
@John_Doe belgowie by sie zesrali jakby co mecz musieli latac tam i spowrotem xD
0
@ACMaldini3 to ze sie podniesie po 30 sec nie znaczy ze ich nie boli xd
0
@Kamiloza91 Bo Iran nie ma możliwości normalnie sie przygotowac do meczu xD
0
Co ten komentator tak umiejsza bramkarzowi Iranu gosc dostał kolano na łeb na razie wszystko broni co ma a ten ciagle ma jakies ale latwa pilka albo bramkarz belgi miał trudniejszą piłke xD
1
@korn234 bo predzej pilkarze barcy to byly okazy zdrowia haha xD
1
Przynajmiej Gordon odciąży Rafinie w Presingu
0
@Faro nawet lepiej później skipujesz jak masz ochote jak jest przerwa w grze i ci wychodzi ogladania 60 minut jak nie lepiej jeszcze skip przerwa xd
1
Cos czuje ze bedzie jakas czerwona karta w finale przez zakrywanie ust na bank ktos bedzie miał taki nawyk xD
0
@piJohn Nawyk mają taki Piłkarze juz moga nie raz zapomnieć xd
0
I tak się dziwie ze pierwsza taka sytuacja na tym Mundialu pewnie przez to ze od razu turek podjebał ale na pewno wiecej razy to sie zdarzyło przeciez oni juz taki nawyk mają od wielu lat xd
0
@Dari0G Brakowało tak z 15 m do piłki (T_T)
0
Ja nawet kibicuje Ronaldo niech cos pokaze na Munidalu jakaś przewrotka w fazie pucharowej ważne gole ale ci kibice to sie zachowują jak boty tak bez sensu piszą spamują wszedzie wiem ze są z biednych kraji itp ale robienie Boga z Ronaldo Lub Messiego to jakiś smutny żart jeszcze piszą na instagramie Diego Joty ze ma zmarchwystac podac pilke itp albo zeby zamienil sie z innym pilkarzem ja jebie masakra czy oni tylko swoim idolem żyją ? XD
0
@Kgorecki2500 Mysz
1
@Jonyx no niech bedzie wiecej zespołów ale niech lote palą na sto procent powinno w takim wypadku jak są powiększone Mistrzostwa dwie druzyny wychodzic a nie dawanie nadzieji na faze pucharowej po fafoclu kednym na 1:0 i trzech pkt xD wiadomo ze gorsze druzyny juz o nic nie grali w 3 meczu a teraz topowe zepsoly maja w dupie grupe bo i tak pozniej moze byc lepsza drabinka z 3 jak Portugalia na Euro 2016 xD
1
@Spider_Man Nie wiem czy to byly fake info cały czas ale co roku przez chyba 5/6 lat pociąg był do Bernaldo Silva xD
1
@Fog_W_1899 z 10 lat temu juz Lewy mówił że na koniec kariery pojdzie do mls kazdy myslał ze pojdzie do drużyny Bechama i razem z Messim bedzie grał byly tez Plotki ze Ronaldo tam trafi ale jak Przyszłość pokazała Arabia wjechała grubo na rynek xd
0
@Kismeth Gordona jechano jeszcze przed meczem xd
1
@lucca87 ta wez na tiktoku wyzywaja gordona jakby samoboja wjebal w finale 90 minucie pojebany ten hejt mecz wygrany swoje zadanie zrobil xd
0
@JoeBlack kupili bo wie jak przesuwac to jest ten element do ratowania dupy barcelony zeby dalej srodkowy obronca nie dostal czerwonej kartki po kontrze xd
0
A to nie jest tak ze Ronaldo decyduje gdzi sie sie porusza ze ma wolną wole moze dlatego pozniej czesto wyglada jak obce ciało przy tych akcjach
1
@FCB24 ale z tego co sie mowi trenerzy go lubia bo on bardzo dobrze orientuje sie jak przesuwac w obronie