0

A nie gra w Stanach?

0

razem z paco ,gomesem i innymi wynalazkami transferowymi lucho

0

oby odszedl jak najszybciej z klubu

0

Jak zobaczylem nazwisko Gomes w pierwszym skladzie przed meczem to juz czulen , ze Lucho jeszcze zyje huraoptymizmem i remontada...Wiedzialem , ze sie przejedzie na tym

0

Diego Simeome to marzenie

0

Nie jestesmy zalezni od siebie. Real ma 1 mecz zalegly

0

racja zgadzam sie

0

hahhahah ta, ja osobiscie jestem zalamany jego graniem i zarzadu dzialaniem

0

dramat..... odechciewa sie juz pilki w tym sezonie.. ciagle zle wiadomosci

0

Szkolka nie funkcjonuje jak trzeba , albo trener pierwszego zespolu nie wierzy w jej sile .Sprowadzajac takich gomesow i alcacerow tylko potwierdza to. Taki Munir , czy Sandro obecnie graja o niebo lepiej niz oni. Smutne to

0

Najgorsze , ze ostatnio Barca opada z sil na najwazniejsze spotkania sezonu. To jest wina trenera i sztabu . Wobec tego nie mozna byc obojetnym i nie krytykowac. Rok temu tez tak bylo z Atleti . Barca to ekipa co powinna bic sie o Lm ,a nie puchar krola. Chyba , ze chcemy co roku ogladac Real wygrywajacy wazne trofea to spoko , bo teraz wszystko do tego zmierza.

0

Kiepski jest ten Andre i tyle. W sumie to nie jego wina ,ze tu jest . Kazdy chcialby grac w Barcy , a skoro taki lucho jest slepy i chcial go sprowadzic to czemu chlopaczyna mialby sie nie zgodzic :) Wina tego kto robi transfery, a nie pilkarza co przychodzi. Ja osobiscie juz na poczatku czulem ze to bedzie wtopa transferowa

0

Masz racje z jednej strony jednak uwazam , ze zeby utrzymywac sie dalej ma szczycie nie mozna rozleniwiac pilkarzy i trzeba reagowac w pore. W Barcie na obecna chwile brakuje swiezosci . Pomoc kuleje najbardziej i brak wizji ze strony trenera. Trzeba o tym mowic glosno , bybproblem zostal jak majszybciej rozwiazany. Mydlenie oczu i glaskanie po glowkach kiepsko grajacych pilkarzy typu gomes nic tu nie pomoze , a moze tylko doprowadzic do tego ze zgodzimy sie na obnizanie poziomu. Trzeba reagowac. Z szacunkiem , ale trzeba

2

Ciekawe co by gadal gdyby karnego nie zrobil Ney w ostatnich minutach

0

Racja. Jednak Lucho z uporem maniaka stawia na woz z weglem w pierwszym skladzie. dramat. Ide o zaklad ze z atleti tez zagra

0

Cos czuje ze gwizdy to sie zaczna po meczu z Atletí :((( Z taka gra to niestety stracimy tam punkty. Za niespelna 2 tyg mozemy miec juz po lidzie i Lm. Chyba warto postawic pewna sumke na atleti lub remis za tydzien. Przynajmniej jakies pocieszenie bedzie w postaci pieniedzy. Niestety gra wyglada fatalnie i nie widac zadnych reakcji ze strony trenera. Brak pomyslow, brak jakiegokolwiek wplywu trenera na przebieg meczu. Gra jest wolna i przewidywalna, pomoc nie istnieje, Messi nie uratuje sam kazdego meczu Panie Lucho

3

Ta, z PSG tez tak mysleli... Niestety uwierzyli , ze sa najlepsi i nie musza biegac. Cos sie wypaliloniestety . W zeszlym sezonie nacieli sie na Atleti , ktore ich wywalilo z najwazniejszych rozgrywek, a w tym roku ambitni i glodni sukcesu paryżanie wpakowali 4 bramy i ograli Barce jak dzieci. Pokory Barco , pokory

0

Niech sobie wsadza ten puchar krola w d*** za przeproszeniem. Nie oszukujmy sie ,ale ranga przy Lm czy nawet lidze to ten puchar jest niczym. Dlaczego Barca w ostatnich latach skupia sie nie na tym co trzeba. Pelne zaangazowanie i walka powinna byc o LM!

0

Jeden dobry i to tylko dobry bo szalu tez nie bylo. popieram

1

Zgadzam sie. Gosciu od poczatku sezonu nie pokazuje nic. Nie ograniczajmy sie do jednego meczu. Zgadzam sie z SewerynemVeb, ze z psg wszyscy procz neya i bramkarza zagrali kupe ,ale w obliczu calego sezonu to gomes wypada jeszcze bladziej. Kibice realu ciesza sie ze to my go kupilismy

1

Eh... Serio chcesz porownywac go do Messiego? Nie chodzi tu o mecz z psg ( w ktorym ten woz z weglem zwalil setke po swietnej akcji neymara), a o caly jego pobyt w Barcy. Czy pokazal wiecej od wiecznie siedzacego na lawce rafinhi, turana , denisa???? Nie , nie pokazal .Pokazal irytujaca dla kibicow gre i kiepska koordynacje ruchowa. O wykonczeniu pod bramka rywalinzal wspominac.

3

Nie wiem co juz powiedziec na temat tego gomesa.. Jestem jego najwiekszym hejterem na fcb . com . Ktos wierzy w to , ze zamknie mi usta i wystrzeli z forma? Chetnie podejme zaklad. Nie mowie tu o gownianych meczach z leganes tylko z silnymi rywalami , tak z silnymi , bo gosciu nie kosztowal 15mln tylko ponad 40mln i skoro ciagle dostaje szanse od trenera tzn ze jest graczem podstawowego skladu. Do tej pory nie pokazal NIC procz partactwa w waznych momentach spotkan. z City i z PSG

0

Mi sie plakac chce jak widze go w skladzie. Tak , jestem najwiekszym hejterem tego gracza.

7

Dobrze grac???? serio??

0

Dramat z tym gomesem jest .. Po co oni kupili takiego leszcza... Przeciez on nawet sie nie lapal do sklladu reprezentacji

4

ja tez , bo rzygac sie chce patrzac na jego gre

1

Chyba w tej kwestii pierwszy raz na fcb com wszyscy sa zgodni

4

Brednie. Niech zajrzy na kursy bukmacherow na calym swiecie to sie k**** zdziwi

0

Rakitic i Gomes.. Lucho co Ty kminisz... Bedzie slabo

0

Druga opcja lepsza :) bez dwoch wozów z weglem w srodku pola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?