6

Real jest w gorszej sytuacji niż Barcelona. U nas ban został nałożony w kwietniu, a na Real w styczniu. U nas dostając bana w kwietniu odwołali się i nim dostali odpowiedź na odwołanie, to otworzyło się okienko transferowe i mogli kupić oraz zarejestrować kogo chcą (w trakcie odwołania zakaz zostaje zawieszony i nie może obowiązywać na otwarte okienko). Real, jeżeli odwoła się od decyzji, najprawdopodobniej otrzyma odpowiedź właśnie w kwietniu/maju, a więc przed otwarciem okienka transferowego i NIE BĘDZIE MÓGŁ zarejestrować żadnego piłkarza aż do lata 2017. Serio ktokolwiek wierzy w to, że przyjdzie jakikolwiek piłkarz, który przez równiutki rok nie będzie mógł zagrać ani jednego meczu? Szykuje się wielka posucha na fioletowej.

17

Zastanawia mnie czemu polecieli liniami Malaysia Airlines skoro sponsorem jest Qatar Airways, który przecież dysponuje m.in. takim samolotem, jakim lecieli teraz.

0

Nikt go nie kupi za mniej, niż wynosi klauzula wykupu, czyli 190 mln. Do tego doliczyć podatek (bo w klauzuli nie jest on wliczony) i już wychodzi 300 mln za sam transfer zawodnika. Do tego jeszcze ew. jakieś premie itp. i bez pensji zawodnika (liczącej z pewnością 20-30 mln rocznie) wyjdzie z 350 mln euro za transfer. Wybaczcie, ale czy ktokolwiek może sobie na to pozwolić?

0

Może dlatego, że to on? ;)

2

Nie ma czego mu zarzucić. No z wyjątkiem machania rękoma w stylu CR11, mógłby przestać, bo irytujące to jest. Ogólnie jednak rzecz biorąc, Luis wykonuje świetną robotę. Bez jego goli, bez tej fenomenalnej gry bez piłki nie byłoby trypletu.

4

Nie jestem pewien, ale jak dla mnie Ivan gra o wiele lepiej, gdy obok niego jest ofensywny pomocnik. Mam taki obraz, że tamtym sezonie grał dobrze w duecie z Iniestą, zaś z Xavim nie zawsze mu wychodziło. Wydaje mi się, że Rakieta zacznie lepiej grać, jak wróci Iniesta (ew. Arda), którzy grają bardziej ofensywnie.

3

Czytanie ze zrozumieniem...

Prokuratura uniewinniła, Prokuratoria Generalna Skarbu Państwa chce więzienia. 2 odrębne organy, 2 odrębne decyzje.

0

Gdyby to było możliwe, bo obstawiam, że proces rejestracji Ardy już by ruszył. Coś musi być na rzeczy. Ciekawe tylko, czy warto ryzykować.

2

Proponuję po meczu zaspamować maila Eleven ze skargami na komentarz meczowy.

81

I oni mają czelność karać nasz klub za małe nieprawidłowości. Hipokryzja w czystej postaci.

0

Chyba każdy ma taką nadzieję, ale nie za wszelką cenę. Są pewne granice rozsądku, które nie mogą zostać przekroczone, bo to tylko zaszkodzi drużynie.

1

Młodszy nie będzie, lepszy też nie. Owszem, wciąż należy do topu, wciąż jest potrzebny, ale nie za wszelką cenę. Z tego co widać to ma zaoferowany kontrakt minimum na dwa lata (a właśnie tego chyba chciał), pensja taka sama jak teraz (miało być mniej - podnieśli kwotę, a przecież lata będą mu uciekać). Nie rozumiem co tu mu nie pasuje.

0

To cześć, krzyż na drogę.

0

To czekamy na avatar. :)

0

Mogę Ci uroczyście oświadczyć, że z moją kondycją nie jest źle i dałbym radę przy tym tempie rozegrać 90 minut z palcem w... :>

0

Na Liverpool nie postawiłbym obecnie nawet złotówki. Grają na OT, więc czysta 1 albo handi -1,5 na MU.

90

Wyślę swoje CV na pomocnika. 10 tys. ojro miesięcznie mi starczy, a biegać i od czasu do czasu podać do boku też potrafię. Nie będę narzekać, żądać podwyżek, Audi mogę dostać używane.

4

PSEUDONIM RYCERZ, HAHAHAHAHAH :D

0

Z takiej szybkiej piłki ciężko skontrować do bramki.

0

Jakieś źródło? :)

0

Niech idzie, może w innym klubie mu wyjdzie. Tutaj aż 4 trenerów (Guardiola, Vilanova, Martino i Enrique) nie widziało w nim zawodnika pierwszej drużyny, więc najwidoczniej to nie ten poziom.

0

Puskets tragedia

4

Nie możecie się doczekać meczu? Na rozbudzenie apetytu:
https://www.you tube.com/watch?v=yhBBW9mm2-A

0

Taki jest football. Został wyciągnięty za względnie niewielkie pieniądze (przypominam, że w pełni zdrowia był w top obrońców BPL). Wiedzieli o kontuzji, ale sprawy się nieco pokomplikowały, leczenie nie przyniosło odpowiednich efektów i zostanie poddany operacji, by raz na zawsze się ich pozbyć. Obecnie i tak nie mamy praktycznie problemów ze środkiem obrony (Mathieu nie gra źle, Pique wraca do formy, jest stabilny Bartra i Mascherano, więc mamy 4 ŚO), Potraktujmy Vermaelena jako "inwestycję". Jak się w 100% wyleczy, a jestem pewien, że tak właśnie będzie po tej operacji, to jestem pewien, że da nam jeszcze sporo radości ze swojej gry.

0

Szczerze mówiąc to bym zdjął teraz Xaviego, wstawił Pedro i cofnął Leo do pomocy.

0

Potrzeba zmian, które ożywią drużynę od pierwszego gwizdka sędziego, a nie zmian, które (na całe szczęście) ratują tyłek w ostatnich minutach.

0

Kurcze no... Choć zawsze to lepiej teraz, niż w trakcie sezonu. Wracaj do zdrowia!

1

Ironię trzeba umieć stosować.

0

Uważaj bo zostawi Shakirę dla kariery...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?