Aqualitek
Dołączył/a: październik 2011
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Real jest w gorszej sytuacji niż Barcelona. U nas ban został nałożony w kwietniu, a na Real w styczniu. U nas dostając bana w kwietniu odwołali się i nim dostali odpowiedź na odwołanie, to otworzyło się okienko transferowe i mogli kupić oraz zarejestrować kogo chcą (w trakcie odwołania zakaz zostaje zawieszony i nie może obowiązywać na otwarte okienko). Real, jeżeli odwoła się od decyzji, najprawdopodobniej otrzyma odpowiedź właśnie w kwietniu/maju, a więc przed otwarciem okienka transferowego i NIE BĘDZIE MÓGŁ zarejestrować żadnego piłkarza aż do lata 2017. Serio ktokolwiek wierzy w to, że przyjdzie jakikolwiek piłkarz, który przez równiutki rok nie będzie mógł zagrać ani jednego meczu? Szykuje się wielka posucha na fioletowej.
1
https://www.facebook.com/SPORTbible/videos/vb.338233632988842/1848700895275434/?type=2&theater
17
Zastanawia mnie czemu polecieli liniami Malaysia Airlines skoro sponsorem jest Qatar Airways, który przecież dysponuje m.in. takim samolotem, jakim lecieli teraz.
0
Nikt go nie kupi za mniej, niż wynosi klauzula wykupu, czyli 190 mln. Do tego doliczyć podatek (bo w klauzuli nie jest on wliczony) i już wychodzi 300 mln za sam transfer zawodnika. Do tego jeszcze ew. jakieś premie itp. i bez pensji zawodnika (liczącej z pewnością 20-30 mln rocznie) wyjdzie z 350 mln euro za transfer. Wybaczcie, ale czy ktokolwiek może sobie na to pozwolić?
0
Może dlatego, że to on? ;)
2
Nie ma czego mu zarzucić. No z wyjątkiem machania rękoma w stylu CR11, mógłby przestać, bo irytujące to jest. Ogólnie jednak rzecz biorąc, Luis wykonuje świetną robotę. Bez jego goli, bez tej fenomenalnej gry bez piłki nie byłoby trypletu.
4
Nie jestem pewien, ale jak dla mnie Ivan gra o wiele lepiej, gdy obok niego jest ofensywny pomocnik. Mam taki obraz, że tamtym sezonie grał dobrze w duecie z Iniestą, zaś z Xavim nie zawsze mu wychodziło. Wydaje mi się, że Rakieta zacznie lepiej grać, jak wróci Iniesta (ew. Arda), którzy grają bardziej ofensywnie.
3
Czytanie ze zrozumieniem...
Prokuratura uniewinniła, Prokuratoria Generalna Skarbu Państwa chce więzienia. 2 odrębne organy, 2 odrębne decyzje.
0
Gdyby to było możliwe, bo obstawiam, że proces rejestracji Ardy już by ruszył. Coś musi być na rzeczy. Ciekawe tylko, czy warto ryzykować.
2
Proponuję po meczu zaspamować maila Eleven ze skargami na komentarz meczowy.
81
I oni mają czelność karać nasz klub za małe nieprawidłowości. Hipokryzja w czystej postaci.
0
Chyba każdy ma taką nadzieję, ale nie za wszelką cenę. Są pewne granice rozsądku, które nie mogą zostać przekroczone, bo to tylko zaszkodzi drużynie.
1
Młodszy nie będzie, lepszy też nie. Owszem, wciąż należy do topu, wciąż jest potrzebny, ale nie za wszelką cenę. Z tego co widać to ma zaoferowany kontrakt minimum na dwa lata (a właśnie tego chyba chciał), pensja taka sama jak teraz (miało być mniej - podnieśli kwotę, a przecież lata będą mu uciekać). Nie rozumiem co tu mu nie pasuje.
0
To cześć, krzyż na drogę.
0
To czekamy na avatar. :)
0
Mogę Ci uroczyście oświadczyć, że z moją kondycją nie jest źle i dałbym radę przy tym tempie rozegrać 90 minut z palcem w... :>
0
Na Liverpool nie postawiłbym obecnie nawet złotówki. Grają na OT, więc czysta 1 albo handi -1,5 na MU.
90
Wyślę swoje CV na pomocnika. 10 tys. ojro miesięcznie mi starczy, a biegać i od czasu do czasu podać do boku też potrafię. Nie będę narzekać, żądać podwyżek, Audi mogę dostać używane.
4
PSEUDONIM RYCERZ, HAHAHAHAHAH :D
0
Z takiej szybkiej piłki ciężko skontrować do bramki.
0
Jakieś źródło? :)
0
Niech idzie, może w innym klubie mu wyjdzie. Tutaj aż 4 trenerów (Guardiola, Vilanova, Martino i Enrique) nie widziało w nim zawodnika pierwszej drużyny, więc najwidoczniej to nie ten poziom.
0
Puskets tragedia
4
Nie możecie się doczekać meczu? Na rozbudzenie apetytu:
https://www.you tube.com/watch?v=yhBBW9mm2-A
0
Taki jest football. Został wyciągnięty za względnie niewielkie pieniądze (przypominam, że w pełni zdrowia był w top obrońców BPL). Wiedzieli o kontuzji, ale sprawy się nieco pokomplikowały, leczenie nie przyniosło odpowiednich efektów i zostanie poddany operacji, by raz na zawsze się ich pozbyć. Obecnie i tak nie mamy praktycznie problemów ze środkiem obrony (Mathieu nie gra źle, Pique wraca do formy, jest stabilny Bartra i Mascherano, więc mamy 4 ŚO), Potraktujmy Vermaelena jako "inwestycję". Jak się w 100% wyleczy, a jestem pewien, że tak właśnie będzie po tej operacji, to jestem pewien, że da nam jeszcze sporo radości ze swojej gry.
0
Szczerze mówiąc to bym zdjął teraz Xaviego, wstawił Pedro i cofnął Leo do pomocy.
0
Potrzeba zmian, które ożywią drużynę od pierwszego gwizdka sędziego, a nie zmian, które (na całe szczęście) ratują tyłek w ostatnich minutach.
0
Kurcze no... Choć zawsze to lepiej teraz, niż w trakcie sezonu. Wracaj do zdrowia!
1
Ironię trzeba umieć stosować.
0
Uważaj bo zostawi Shakirę dla kariery...