0

@liberoFCB Wyglądało na stluczenie

3

Ciekawe jak ich zmusisz do biegania

1

@Kubsoleon Chyba w fifie

0

@olav Nike skonczylo sie w 2012 roku na CTR360

0

@gohan77 MARCI mu sie popierdoliły XD

0

Wyjdzie w pierwszym skladzie na Atletico o kopa w dupe moge sie zalozyc i dostana szybkie 3:0 na Metropolitano

1

Kończ już chłopie zwolnij miejsce Fabregasowi

0

@gohan77 Mental ciepłe kluchy bez Raphinhi są słabi jak sik komara

0

@Hogart Niech go dalej trzyma przykutego do linii bocznej 40 metrów od bramki żeby robił efektowne a nie efektywne dryblingi gdzie w końcowej fazie nie ma już siły na mocny strzał na bramkę albo nabiega już na niego 3-4 obrońców tak samo potencjał Messiego blokował Rijkaard . Yamal powinien grać na fałszywej 9 a Roony robić wiatr na skrzydle

9

Skończ chłopie nie ogarniasz boiskowych wydarzeń nie wprowadzasz podczas meczu żadnych zmian taktycznych ile można tracić takie same bramki trzyma tą obronę za wysoko w okolicy linii środkowej nie widząc że rywal dwiema liniami dyskretnie podchodzi do przodu linia obrony posyła piłkę naszym obrońcom za kołnierz a sępy z linii pomocy jak Simeone czekają na swojej połowie przed linią środkową boiska na takie zagrania rozpędzeni momentalnie wyprzedzają naszych obrońców i lecą sam na sam na bramkę.

4

Flick jak chciał tak zrobił rozstrzygnął losy dwumeczu na Camp Nou

0

Niech sobie dadzą spokój ze ściąganiem odpadu z innych drużyn jedyne kierunki dla niego to Milan,Inter,Atletico i Benfica

0

@Lisuu07 Taa jak się nie połamie wcześniej po raz kolejny wczoraj pokazał kolejny raz swoją głupotę boiskową w pojedynku z tym Seidu wchodzi w stykową piłkę nadziewając się kolanem na gościa chyba bardzo chce 3x zerwać więzadło od takich mikro urazów zaczyna się ta kontuzja

2

Chcą jechać na grubo to niech nie marnują kasy na Ferrana 2.0 tylko biorą Jao Pedro z Chelsea szybki z jebnięciem 186 cm wzrostu

1

Żadnego faulu nie było Almada spóźniony dwa tempa. Po co pół nakładką próbował za wszelką cenę blokować wybicie Martina ? Miał świadomość jak to się może skończyć. Nie długo nie bedzie można walczyć o piłkę w trosce o ciotmenów podkładających nogi tam gdzie nie trzeba. Najlepsi są Realowcy porównujący skopanie Baeny od tyłu przez Valverde do wybicia piłki Martina.

1

Licze ze zagra z 6 ostatnich spotkan sezonu zajebiscie i oddadza go w rozliczeniu zanim sie polamie ponownie

0

Kończ tą kariere reprezentacyjna swoje zrobiłeś. Skup się na ostatnich 2 latach w Barcelonie

1

@turhiay Cii to tylko konkretne nazwiska :D żaden nie jest w zasiegu Deco

0

Diomande/Fofana/Doue/Harvey Barnes fajnie grał przeciwko nam

6

Jak chce przegrywać to DeJong jak wygrywać Bernal

0

Już dawno o tym mówiłem Fermin/Olmo/Raphinha/Yamal na fałszywą 9 zamiast kupować Alvareza za 150 mln w miedzy czasie szukać innego wariantu na 9

0

@zalo88 I przedłużyć mu kontrakt do 2030 bez podwyżki albo z podwyżką zależną od formy

1

@Guillegavira Po co jak przed nim Eric i Pedro Porro są

0

A tego po co puścili na jakieś U21...

2

@Krystiansigma2734 Skoro z nim gadaja to dostali zielone swiatlo od Interu

2

I chuj po awansie jedyny walczący duch w tej zgrai nie biegajacych mamlasów

0

@liberoFCB Pewnie do Atletico w rozliczeniu pojdzie za Alvareza

1

@Lukas82 Od kiedy za głaskanie po barku się daje karne xd koleś jak tylko poczuł dotyk zaczal sie przewracac

0

Szkoda kasy i miejsca w kadrze na niego

1

@orgazm44 Za młody za głupi prędzej bym się spodziewał kogoś jak Guardiola , Stoichkov dziwnie tak nie bedzie nikogo godnego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?