Arn3th
Dołączył/a: wrzesień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arcziFCB No nie widziałem jeszcze tej koszulki na podstadionem i nadal jej tam nie ma
2
@JordiAlbion @HighestInTheRoom @pyra92 Temacik omówiony tutaj:
0
@Ali3231 jest jeszcze... Jude, ale mam nadzieję, że nie będą nim zainteresowani
1
@adi7adi8 kierując się logiką tvp to pokażą Juve
2
@Nano22 owszem :)
5
@takisobiektos w zeszłym sezonie nie drżeli do ostatniej kolejki o awans do top 4
0
@FioletoweOczy ale obok niego sam Wilt Chamberlain i Andre The Giant =)
1
@J4no blue screenem sypnie :/
0
@Kleps0n i zremisowała 0-0 po kiepskim widowisku
0
@QQL5 moim zdaniem, jeśli chcesz budować najlepszej jakości masę mięśniową, powinieneś zejść do około 80 kg, tak by było widać kostki na brzuchu
0
@DonMatteo901 ciekawe, o ile się nie mylę to bramka z grudnia 2018, nie 2017
0
@Lionel_Messi10 a piękny Portugalczyk? 814?
0
@Lionel_Messi10 Tak i o ile dobrze pamiętam to te 800 było liczone na tej samej zasadzie (mogę się mylić)
0
@Lionel_Messi10 źródło? z tego co pamiętam to Ronaldo w grudniu 2021 strzelił bramkę nr 800, w tym roku ma ich 12, więc nie wiem skąd to 833?
1
@Katalonbar jak widać wymienione są wszystkie ostatnie roczniki 2016-2022, pora więc aby zwycięzca 2023 był z grupy G :)
0
@PatrykBarca gdzie znikł ci sezon 2019/2020 w tym zestawieniu?
0
@Vebrol 70s-80s to Liverpool, 90s-00s to Man Utd, czyżby teraz dwie dekady dla Man City?
2
@PatrychoO Romano:
„zgadza się, ukradłem, ale tylko frajer by nie skorzystał. Trzeba było pilnować”
1
@KrwawiaceoczyVEB co nie znaczy, że nie mogą tam chodzić
1
@PatrychoO oczywiście alkohol na zdjęciu
0
@Medium gdzie takie kursiwa znalazłeś?
2
@ShawnC głównie przez dużą liczbę kontuzji w zespole :) w tym VVD
0
@Ojciec5tkidzieci po Scamacce w West Hamie, Freuler w Nottingham nie dziwi ;)
0
@szkutnik91 a w Polsce zostałby oddelegowany już do klubu kokosa
0
@Pawelec7 skyscanner, esky
0
@czółkovsky Houston? Jakaś wymiana poszła?
1
@Kessie i takich zachowań nam potrzeba. Jestem wręcz pewien, że większość zawodników Barcy szukałaby podania zamiast uderzać z tak ostrego kąta
57
PSG musiałoby być naprawdę głupie aby zamienić Verrattiego na de Jonga
0
@Herato Kakao Cup 2008
0
@abram3k W pamięci mam jego gest rozłążenia rąk, gdy nie był pewien czy Llorente zdobył bramkę ręką czy też nie. VAR mu nawet nie pomógł... na szczęście bramkę uznano :)
https://cdn.resfu.com/media/img_news/goal_cuneyt-cakir_1gnt1doirycla16yg82yb6z2cl.jpg?size=1000x&lossy=1