Arn3th
Dołączył/a: wrzesień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich miejscach
0
Finał hokeja, bieg kobiet na 30km, bobsleje, łyżwiarstwo i finał curlingu to 5 konkurencji, a zostało 4 (102 - 98). Ktoś kłamie. Kto?
2
Kuuuuuu*ła kiedyś to była Barca, teraz to nie ma Barcy
http://www.drapiezniki.pl/Photos/nosak-sundajski.jpg
1
W weekend jedziemy na Ipurua do będącego w formie Eibaru, a na Wanda Metropolitano przyjeżdża Athletic. Jak myślicie, uda się powiększyć Barcelonie przewagę nad Atletico? Pod uwagę trzeba wziąć także mecz w LE wicelidera :v Mimo wszystko wydaje mi się, że Atletico jeszcze zmniejszy dystans do nas.
1
Ramos na tle kibiców Sevilli?
2
https://zapodaj.net/93479b582cb9a.png.html ktoś tu kiedyś to wrzucał
0
A co stało się z kanałem Darka Żmudzkiego?
0
Bez Masche, czyżby rozegrał już swój ostatni mecz dla Barcy?
3
Jeśli nie strzelimy tu bramki to postawią autobus na CN i będą nas jedynie kontrować, co może okazać się dla nich bardzo korzystne
0
Na czym polega problem?
1
Niesamowite błędy obrony.
2
Ferdydurke, Tango
0
O której jutro losowanie?
0
Jak myślicie z jakim numerem zagra Cou u nas? 26 raczej przypadnie Minie. Z numerów do 25, wolny jest jedynie 24.
0
Conte go pocisnął jakiś czas temu to mu odpowiedział
0
Sponsorzy nie sponsorzy itd :v raczej zarząd nie wrzuci Klubu w długi.
0
Ostatnio wpadło do kieszeni jakieś 222mln €
1
W ogóle to póki co są śmieszne
1
"On jest niczym MASZYNA"
1
Widział może ktoś tabelkę z procentowym prawdopodobieństwem par 1/8 LM? Co roku taka powstaje, w tym roku jeszcze nigdzie jej nie widziałem :/
0
IMO Polska, Anglia, Kostaryka, Australia. A waszym zdaniem?
95
Pomeczowe plusy:
- Oblak z czystym kontem
- Ronaldo z czystym kontem
1
No jasne, że warto!
1
Abstrahując od dzisiejszych meczów. Da się w jakiś sposób wgrać własne przyśpiewki w FIFA18? w '14stce było to możliwe, a w tegorocznej odsłonie nigdzie nie widzę takiej opcji w menu
0
Robi wyprzedaż czy zaczyna sprzedaż? To różnica xD
0
Premiera FIFA18 będzie równo o północy czy w godzinach popołudniowych?
3
0
Jak myślicie kto ma największy potencjał by przerwać hegemonię Leo i CR7 w zdobywaniu Złotych Piłek? Nie licząc Neya
0
Jest opcja wykupienia kanałów sportowych nc+ na miesiąc tak jak to jest z eleven?
0
Nie pomogłeś, bo dalej nie mam linka, nie wiem gdzie to jest.