1

Jak Barca wygra to tysiak wpada do kieszeni..

1

Messi JEST BOGIEM

8

Niech ktoś jeszcze napiszę że bez Messiego gramy lepiej.. niech ktoś to jeszcze napisze...

0

To Messi po przerwie musi wejść, nie ma innej opcji

0

Pjanic jest bezużyteczny.

0

@kkbarca ale przy tej sytuacji z Salahem to tak średnio się zachował.
Mimo wszystko obecnie topka światowa

0

Kurcze ciężki wyjazd.. mam nadzieję że Leo nie będzie nas musiał ratować :)

0

@MesQueUnClub96 ten sezon to Gundogan jest na niesamowitym poziomie, naweet KDB jest mniej kluczowy

0

Postawiłem że City strzeli bramke..

1

Toni Kroos to najlepszy pomocnik La Liga.
Zgadzacie się z tą opinia?

6

@VamosRakieta myślę że padną bramki. City jest piekielnie mocne w ataku a Liverpool ma obecnie braki w obronie

1

@svensonFCB rosół, schabowy z ziemniakami i mizerią.
Klasyk klasyków :D

0

Byki, dużo kasy wydajecie na ubrania? Czesto kupujecie?
Ja to mam bzika na tym punkcie i multum kasy idzie na ciuchy

2

@Krychaaa10 mi tam pasuje, fajna pora na meczyk

14

Naszym styczniowym transferem jest Umtiti. Niech te cholerne kontuzje go omijają bo w formie jest bestią.

0

@th@les ludzie Maxi Lopeza go oskubali

2

Jakim cudem tutaj nie było rzutu karnego? CYRK!

0

Wygramy ten mecz, ciśniemy i w końcu coś wpadnie

2

Ludzie, ale biadolicie o tej jednej sytuacji.. zdarza się.

1

@NaFazieHitman tak, Neymar strzelił 2 gole z karnych.

0

Ludziska, polecacie jakiś serial? Najlepiej gdyby był na Netflixie.
Większość tych bardziej znanych już widziałem. Ostatnio skończyłem Orphan Black i szukam czegoś ciekawego.

0

United dziś pyknie Arsenal?
Bo nie wiem czy dodawać do kuponu :)

0

Tak w ogóle to ku mojemu zdziwieniu Busquets ostatnio jest w całkiem dobrej formie :D

2

Panie Pazdzioch.. spoczywaj Pan w pokoju!

0

Ale ta Chelsea męczy bułe, gorzej niż my

0

@sonek właśnie też najbardziej się martwię o Chelsea, chociaż Wilki też w średniej formie

0

Lazio, Atalanta - obie strzela
Chelsea
Juventus
Barca i + 1,5 gola
Man. Utd i 1,5 gola

Myślicie ze ma to rację bytu?

0

Ludziska, polecacie jakaś firmę z meblami? Myślę nad remontem pokoju i chciałbym jakieś dobrej jakości. Ikea, Agatameble?

0

@Michvl ja mam nadzieje ze Zlatan dołoży druga bramke

3

Powinna być czerwona dla Mane, ale wcześniej nie powinna być uznana bramka Rasha bo był spalony.
Błędy krzywdzące obie strony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?