0

Serio nie ma nikogo lepszego niż Ferran do repki Hiszpanii? Rekin miał kwity na Xaviego i najwidoczniej na łysego też ma bo chłop czy gra czy nie to zawsze dostaje powołanie

3

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15406983#comment-15406983

Gratulacje dla wszystkich którzy przewidzieli

5

@MesQueUnClub96 nie ma taczki tylko dwóch słabeuszy za kierownicą

2

Naprzód legio, po porażkę!

9

@Sysia11 kolejna zakazana antypatyczna morda z madrytu

35

Wyobraźmy sobie przez chwilę, co by się działo gdyby sytuacja była odwrotna - Mbappe wykonuje karnego jak Alvarez, sędzia nie uznaje gola i real odpada. Escandalo i Negreiralona grzana przez miesiąc w madryckich mediach plus wypowiedzi madridismo i oficjalne listy, że ich jawnie oszukują. Natomiast gdy robi to real to jest środa

2

Komentarz usunięty

0

Aha czyli to Mbappe strzelił z dupy do Marciniaka bo on pierwszy widział 2 dotknięcia, a ten oczywiście od razu kazał sprawdzać bo wielki pan mokebe tak chce

2

W końcu się wyjaśniło że ten słynny „mental” to nierówna kępka trawy przed 11 metrem która spowodowała poślizgnięcie się Alvareza, no nareszcie wiem co dokładnie mają w głowie kibice realu jak piszą o mentalu

3

Może i wyciosany z najtwardszego norweskiego dębu Sorloth dał disasterclass z realem ale za to już w niedzielę wejdzie z ławki i ukłuje Barcelonę

2

Potwierdza się że albo zagrasz z realem perfekcyjny mecz i wygrasz wysoko albo oni awansują choćby prawą nogą przez lewe ucho

19

Czy Oli Bimberman rozwali się w Australii?
Tak - herb
Tak - komentarz

1

Dla odmiany dzisiaj pewnie grande meczysko na 0:0

3

Kombinują jak koń pod górę w tym polu karnym zamiast po prostu oddawać strzały

0

@LukaszFan tak jak miała nas zabić szybkość i kontry realu

0

Chłopaki poszli sobie pokopać w piłeczkę i wzięli ze sobą dziadka jednego z nich na atak, tak to niestety dzisiaj wygląda z Lewandowskim

0

Jakiś hakier dobiera się do bamby

0

@urbipl rok temu w meczu z Bayernem pomógł realowi, oby tym razem było inaczej

2

@zgiru przecież masz do wyboru menela więc sobie na niego zagłosuj i elo

0

@Roobo wow, pełna zgoda

2

@marcin62 @Roobo opinia?

4

@jacobFCB murwa kać

3

Powiem szczerze, że jestem bardzo uśmiechnięty od momentu aresztowania mateckiego, ale będę jeszcze bardziej kiedy zgarną zdrajcę dyplomatycznego tarczyńskiego

5

@tomek8756 pisowcy na serio są w stanie sprzedać kraj żeby tylko rządzić. Banda obrzydliwych troglodytów

0

@mariogbch na pewno Julek Alvarez

2

@Mitch_Atleta Wracaj mariusz do maszyny i skończ klikać w ten telefon bo jeszcze szef zobaczy i zabierze premię

1

@Mitch_Atleta Akurat mam więcej niż ci się wydaje gostek bo takim specjalistą jestem już jakiś czas :) Ale jak widać tobie do tego daleko, nie chciało się nosić teczki to trzeba nosić woreczki

1

@Mitch_Atleta Jeśli jesteś jednym z wielu w korpo to owszem, wygląda to jak opisujesz. Ale jeśli jesteś specjalistą i wiedzą i doświadczeniem oraz potrafisz się cenić to ty dyktujesz warunki pracodawcy a nie odwrotnie, bo oboje zdajecie sobie sprawę z tego, że konkurencja chętnie cię wyciągnie

0

@Natenczas machającypapież.jpg

0

@QQL5 Nie. Jak już to jestem za skróceniem czasu pracy do 7 godzin

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?