Azazel_Pazuzu
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Serio nie ma nikogo lepszego niż Ferran do repki Hiszpanii? Rekin miał kwity na Xaviego i najwidoczniej na łysego też ma bo chłop czy gra czy nie to zawsze dostaje powołanie
3
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15406983#comment-15406983
Gratulacje dla wszystkich którzy przewidzieli
5
@MesQueUnClub96 nie ma taczki tylko dwóch słabeuszy za kierownicą
2
Naprzód legio, po porażkę!
9
@Sysia11 kolejna zakazana antypatyczna morda z madrytu
35
Wyobraźmy sobie przez chwilę, co by się działo gdyby sytuacja była odwrotna - Mbappe wykonuje karnego jak Alvarez, sędzia nie uznaje gola i real odpada. Escandalo i Negreiralona grzana przez miesiąc w madryckich mediach plus wypowiedzi madridismo i oficjalne listy, że ich jawnie oszukują. Natomiast gdy robi to real to jest środa
2
Komentarz usunięty
0
Aha czyli to Mbappe strzelił z dupy do Marciniaka bo on pierwszy widział 2 dotknięcia, a ten oczywiście od razu kazał sprawdzać bo wielki pan mokebe tak chce
2
W końcu się wyjaśniło że ten słynny „mental” to nierówna kępka trawy przed 11 metrem która spowodowała poślizgnięcie się Alvareza, no nareszcie wiem co dokładnie mają w głowie kibice realu jak piszą o mentalu
3
Może i wyciosany z najtwardszego norweskiego dębu Sorloth dał disasterclass z realem ale za to już w niedzielę wejdzie z ławki i ukłuje Barcelonę
2
Potwierdza się że albo zagrasz z realem perfekcyjny mecz i wygrasz wysoko albo oni awansują choćby prawą nogą przez lewe ucho
19
Czy Oli Bimberman rozwali się w Australii?
Tak - herb
Tak - komentarz
1
Dla odmiany dzisiaj pewnie grande meczysko na 0:0
3
Kombinują jak koń pod górę w tym polu karnym zamiast po prostu oddawać strzały
0
@LukaszFan tak jak miała nas zabić szybkość i kontry realu
0
Chłopaki poszli sobie pokopać w piłeczkę i wzięli ze sobą dziadka jednego z nich na atak, tak to niestety dzisiaj wygląda z Lewandowskim
0
Jakiś hakier dobiera się do bamby
0
@urbipl rok temu w meczu z Bayernem pomógł realowi, oby tym razem było inaczej
2
@zgiru przecież masz do wyboru menela więc sobie na niego zagłosuj i elo
0
@Roobo wow, pełna zgoda
2
@marcin62 @Roobo opinia?
4
@jacobFCB murwa kać
3
Powiem szczerze, że jestem bardzo uśmiechnięty od momentu aresztowania mateckiego, ale będę jeszcze bardziej kiedy zgarną zdrajcę dyplomatycznego tarczyńskiego
5
@tomek8756 pisowcy na serio są w stanie sprzedać kraj żeby tylko rządzić. Banda obrzydliwych troglodytów
0
@mariogbch na pewno Julek Alvarez
2
@Mitch_Atleta Wracaj mariusz do maszyny i skończ klikać w ten telefon bo jeszcze szef zobaczy i zabierze premię
1
@Mitch_Atleta Akurat mam więcej niż ci się wydaje gostek bo takim specjalistą jestem już jakiś czas :) Ale jak widać tobie do tego daleko, nie chciało się nosić teczki to trzeba nosić woreczki
1
@Mitch_Atleta Jeśli jesteś jednym z wielu w korpo to owszem, wygląda to jak opisujesz. Ale jeśli jesteś specjalistą i wiedzą i doświadczeniem oraz potrafisz się cenić to ty dyktujesz warunki pracodawcy a nie odwrotnie, bo oboje zdajecie sobie sprawę z tego, że konkurencja chętnie cię wyciągnie
0
@Natenczas machającypapież.jpg
0
@QQL5 Nie. Jak już to jestem za skróceniem czasu pracy do 7 godzin