Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Aequlibre ja notorycznie zamiast do Bukaresztu jeżdżę do Budapesztu
0
@damian16161212 co myślisz o składzie Garcia - Espart, Araujo, Maldini, Cancelo - Bernal (po 45 min z Pedrim), Casado, Olmo - Rashford, Torres, Bardadzi
0
@Striker Bartomeu szkodzi Barcelonie nawet nie zajmując żadnego stanowiska
0
@Jimmydeska na to też chyba nie ma szans. Musisz mieć chyba 7 zawodników pierwszego zespołu a ilu jest dostępnych?
2
Przydałoby się żeby całą 11 odpoczęła w weekend ale niestety to niemożliwe :(
1
Dobry wariat :D
5
Wreszcie dobra akcja. Ładnie się Rapha urwał
1
O co oni się tam plują?
2
Yamal bezsensowny stała na rywala :/
1
Co za dzban z gwizdkiem! Jak oni mają grać jak on raz nie gwiżdże faulu a raz daje kartkę z dupy?
1
Nie no sorry ale postawy sędziego teraz nie da się skomentować inaczej niż No debli
0
Teraz Maldini mocno zgubił krycie:(
0
Pedri jak kiedyś Xavi :)
0
Ależ chaotyczne sędziowanie.
1
Ajajaj Rapha bez formy :(
0
Znowu. Typ odgwizduje spalonego którego liniowy nie sygnalizuje.
1
Czy on odgwizdał spalonego Lewego choć liniowy nie sygnalizował spalonego?
5
Teraz Lewy był na spalonym? No jakoś mnie się nie wyadaje
3
Jaki minimalny? :D
5
@LeoMessiiBarcaPepa możliwe choć dziwaczne. Są 4 ekipy z takim samym dorobkiem punktowym więc jeżeli inni przegrali bardziej to Cracovia awansowała wyżej
0
@maikeru dlaczego w jednej na bokach obrony jest dwóch prawych obrońców a w drugiej dwóch lewych?
0
@Karol145 dłubanie w nosie było by bardziej produktywne niż analizowanie Twoich wypowiedzi :)
0
@Karol145 nie wiem jak bardzo musiałbym się nudzić żeby do tego doszło :D
0
@pt9 a takiego Galaxy S24+ to polecasz Panie czy nie bałodzo?
0
@marcin62 dla ludzi, którzy są starzy jak ja i mieli swoje drużyny w na hattrick.org - w La Masii juniorzy na bramkę i na 9kę się po prostu nie losują :)
0
@trolownik a jakie to ma znaczenie w kontekście wyborów? :)
Wyborów nie wygrywasz merytoryczną dyskusją. Nawet takich na prezesa Barcelony.
0
@Karol145 Ta jest panie majster! A teraz napisz jeszcze raz co tam chciałeś bo to wygląda jak zlepek losowych słów:
"Ja tobie odpowiadam wiesz I to jest fakt, odpowiedź, wiesz, coś co jest zastane co nie? :D"
1
@Dankho94isback z tym myśleniem to żeś strzelił :D
0
@Pedri16Future może zdawał sobie sprawę że to kot podpalił mu chatę?
1
@Messibestplayerintheworld edytuj i dodaj a siedzę tu od rana ;)