Azi

3

Pokazywali dziś jakieś partnerki czy nie przyleciały do Meksyku? ;)

Btw - pamiętaj kim jesteś George ;)
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSXckgCPiIgoKVToLUCh1Xc2QPKnpRtHLq5VlG83_PXxzY5n40ZD5CDTfQ&s

Azi

0

@mekston dla mnie kierowca dnia. Nie mam ulubieńców w F1 ale na miska zawsze liczę

Azi

0

@michal26 no to trochę dziwne było ale wolę Leclerca i Miska niż Maxa i Piastriego ;)

Azi

0

@mekston to trochę jak skoki za czasów Małysza. Liczą się miejsca od 2 do 10 ;)

Ale doceniam że Norris się ogarnął czego nie można powiedzieć o Piastrim. Niby miał mieć żelazna psyche a wyszło na to że tak samo mietki jak Lando.

Azi

0

@kiper09 dostał nie za wyjazd ale za to że nie wrócił po drodze tylko po trawie na czym mocno skorzystał budując przewagę nad rywalami

Azi

6

Powiem tak - zarąbiście się oglądało ten wyścig. Od samego początku do ostatnich metrów. Dla mnie 10/10

Azi

3

Misiek broń się do końca! Szkoda że nie podium ale piękny wyścig

Azi

0

@mekston i Misiek na wirtualnym podium. Gdyby nie ten Max z tyłu to byłoby pięknie

Azi

0

@barcelonaLM walczy o umowę w lepszym zespole

Azi

0

@mekston więcej takiego ścigania! :)

Azi

1

Brawo Misiek!!!

Azi

0

@RobsonPL moim zdaniem kara będzie

Azi

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

Azi

0

@LeszekFCB zawsze Lando lepszy niż Bin Russel

Azi

0

Przez te szklane butelki oni zawsze wyglądają jakby wódę doili po jeździe ;)

Azi

0

@mekston a jeszcze dalej Piastri.

Azi

1

Jednak Norris. Ale brawo Ferrari!

Azi

1

Nie no trzeba Lando oddać że tutaj jest najlepszy

E: coo?? Eklerka? ;)

Azi

0

@mekston w sumie szkoda bo byłoby ciekawiej

Azi

1

@mekston Lando zaspi na starcie i będzie jak zawsze ;)

Azi

0

Brawo Haas. Nie przepadam za Oconem ale szacunek za to co dziś pokazują

Azi

0

@barcuśl po raz kolejny się potwierdza że Polacy oglądają F1 bo kogoś nie lubią i źle mu życzą nie dlatego że komuś kibicują ;)

Azi

0

@LeszekFCB używane czy nie strata olbrzymia

Azi

0

Piastri jedzie z pełnymi gaciami

Azi

2

Dziadek za Realem. A wygląda na porządnego emeryta

Azi

1

Haas chyba na dopingu dzisiaj

Azi

4

W tym sezonie robią wszystko żeby real nie przegrał. Jak ich ogramy to będzie u nich ekstremalny ból dupy. Ale nie oszukujmy się - szanse są małe kiedy grasz nie tylko przeciwko rywalowi ale też przeciwko sędziom i federacji.

Azi

0

@clyde przyroda jest mądrzejsza od człowieka

Azi

2

@Jonyx pewnie brak rezerwowych ma w tym swój udział ale to tylko luźne podejrzenie ;)

Azi

2

@mindbender84 bo nie grał w realu i nikt mu nie dawał karnych z tyłka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?