Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Pokazywali dziś jakieś partnerki czy nie przyleciały do Meksyku? ;)
Btw - pamiętaj kim jesteś George ;)
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSXckgCPiIgoKVToLUCh1Xc2QPKnpRtHLq5VlG83_PXxzY5n40ZD5CDTfQ&s
0
@mekston dla mnie kierowca dnia. Nie mam ulubieńców w F1 ale na miska zawsze liczę
0
@michal26 no to trochę dziwne było ale wolę Leclerca i Miska niż Maxa i Piastriego ;)
0
@mekston to trochę jak skoki za czasów Małysza. Liczą się miejsca od 2 do 10 ;)
Ale doceniam że Norris się ogarnął czego nie można powiedzieć o Piastrim. Niby miał mieć żelazna psyche a wyszło na to że tak samo mietki jak Lando.
0
@kiper09 dostał nie za wyjazd ale za to że nie wrócił po drodze tylko po trawie na czym mocno skorzystał budując przewagę nad rywalami
6
Powiem tak - zarąbiście się oglądało ten wyścig. Od samego początku do ostatnich metrów. Dla mnie 10/10
3
Misiek broń się do końca! Szkoda że nie podium ale piękny wyścig
0
@mekston i Misiek na wirtualnym podium. Gdyby nie ten Max z tyłu to byłoby pięknie
0
@barcelonaLM walczy o umowę w lepszym zespole
0
@mekston więcej takiego ścigania! :)
1
Brawo Misiek!!!
0
@RobsonPL moim zdaniem kara będzie
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LeszekFCB zawsze Lando lepszy niż Bin Russel
0
Przez te szklane butelki oni zawsze wyglądają jakby wódę doili po jeździe ;)
0
@mekston a jeszcze dalej Piastri.
1
Jednak Norris. Ale brawo Ferrari!
1
Nie no trzeba Lando oddać że tutaj jest najlepszy
E: coo?? Eklerka? ;)
0
@mekston w sumie szkoda bo byłoby ciekawiej
1
@mekston Lando zaspi na starcie i będzie jak zawsze ;)
0
Brawo Haas. Nie przepadam za Oconem ale szacunek za to co dziś pokazują
0
@barcuśl po raz kolejny się potwierdza że Polacy oglądają F1 bo kogoś nie lubią i źle mu życzą nie dlatego że komuś kibicują ;)
0
@LeszekFCB używane czy nie strata olbrzymia
0
Piastri jedzie z pełnymi gaciami
2
Dziadek za Realem. A wygląda na porządnego emeryta
1
Haas chyba na dopingu dzisiaj
4
W tym sezonie robią wszystko żeby real nie przegrał. Jak ich ogramy to będzie u nich ekstremalny ból dupy. Ale nie oszukujmy się - szanse są małe kiedy grasz nie tylko przeciwko rywalowi ale też przeciwko sędziom i federacji.
0
@clyde przyroda jest mądrzejsza od człowieka
2
@Jonyx pewnie brak rezerwowych ma w tym swój udział ale to tylko luźne podejrzenie ;)
2
@mindbender84 bo nie grał w realu i nikt mu nie dawał karnych z tyłka