Azi

3

@Vegeta88 "jestem za tym żeby każdą taką sytuację nagłaśniać i nie zamiatać pod dywan jak Ty byś chciał."
Pudło. Nie zgaduj co ja chcę bo słabo Ci idzie.

"wiem na czym polegają farmy ruskich jak i ukraińskich trolli"
Z Twojej wypowiedzi jasno wynika że jednak nie wiesz.

Twoja postawa to jest 100% przykład "pożytecznego idioty". I nie chodzi o to żeby Cię obrazić tylko jest to termin na opisanie takich osób jak Ty.

Azi

2

@Vegeta88 absolutnie nic. To nie chodzi o jedną sytuację. To chodzi o tysiące jak nie dziesiątki tysięcy wpisów, powieleń, nagłośnień wielu różnych sytuacji.

Poczytaj sobie jak działają ruskie farmy trolli to nie będziesz dawał się sterować i nie będziesz mi więcej zadawał takich pytań.

Azi

2

@Arcybiskup nawet bardzo dobrze.

@Vegeta88 gdyby nie to że to typowe działanie ruskich i robią tak od baaaaaardzo dawna, to nawet można by się zgodzić. Widzisz problem jest taki że Cię sterują a ty jeszcze się buntujesz kiedy ktoś Ci mówi prawdę w oczy.

Azi

2

@MonteChristo @clyde @FCBMati10 pomijając wypowiedzi łżepremiera to aż żal patrzeć na stado baranków.

Z Waszych wypowiedzi jasno wynika że ruskie od 100 lat robią dokładnie to samo a ludzie dalej są naiwni i sterowalni. I beczycie na tych których wam wskażą.

Azi

1

@Bocheno1 nie tylko w necie śledzi ;)

Azi

0

Co za czasy?! Zamiast dać se po mordzie a potem iść na wódkę to posty na instagramy wstawiają...

Azi

0

@cules100pro prawa silniejsza - pewnie walczy mieczem :D

Azi

0

Azi

2

@FcPortoFan1999 jaki most - pożyczysz od @Luciano99 barak i będziesz żył jak król! Co tam król! Jak @Kessie albo @Comentateiro !!!

A jak będziesz miły to Luciano Cię swoją nową Łódką Bols przewiezie może

Azi

0

@FcPortoFan1999 w przypadku niepowodzenia


Azi

2

@Lucyffffer1922 no siema ;)

Poszła dycha na dwie remontady

Azi

2

@Trojanek23 widać zawodnicy mają odmienne zdanie od Ciebie.

Azi

1

@Kessie raz bana za udawanie proktologa już dostałeś. I znowu zaczynasz? ;)

Azi

0

Mecze są aż co 3 dni. Komu potrzebny jest odpoczynek? Grajmy co drugą kolejkę na losowo wybranym kontynencie.

Azi

2

@Jakchcesz dlaczego miałbyś nie być trzeźwy? Zatrudniłeś się w warsztacie Luciano i @Kessie ma Cię przeszkolić?

Azi

10

Co do stoperów to pytanie czy bliżej lewej strony powinien grać Araujo czy Cubarsi? Na 9 dałbym Torresa, którego przewaga polega na tym że jest zarejestrowany ;)

Azi

2

@Filipem Pedallos wylatuje z realu?


Azi

1

@KRISU77 jak w historii to zdecydowanie nie

Azi

0

@KRISU77 ale teraz, w czasie swojego top, czy w historii?

Azi

0

Patrząc na zwykłe wybory jakiegoś szwagra grubego to ten facet zdaje się mega profesjonalistą.

Azi

4

Wpiszcie w google puchar gampera XD

Azi

0

@karci0 pracuje

Azi

0

Lewy się podłącza pod kółeczko S. Roberto i udaje że gada po katalońsku ;)

Azi

0

@Aragorn33 szczerze wątpię aby Flick był miłośnikiem popisów tuż przed swoim polem karnym.

Azi

1

@July_6_BcN pseudonim Maldini

Azi

0

Flick przypomniał sobie że może więcej zmian zrobić

Azi

1

@Vurt paczcie jaki optymista ;)

Azi

2

@Filipem nadmierne czytanie LaBamby w czasie meczu szkodzi psychice

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?