BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Za Salibe to ja bym mogl przymknąć oko jakbyśmy zapłacili ze 150mln Kozak!
0
Lukaku co za wejście smoka xdd
2
Nie wiem czy to przez pogodę, czy przez to, ze piłkarze sa zmęczeni sezonem, ale narazie ten mundial pod względem jakosci piłkarskiej jest marny. Moze sie rozkręci, a moze trzeba rozważyć powtórkę formuły ostatnich mś w srodku sezonu
2
@Faro komentarze tam to cos pięknego hahah
1
Gooooool kierasao!!!
3
real kupił byle jakiego pilkarza z Hiszpanii, zeby tylko miec kogos powolanego na mundialu hahaha to jest desperacja
0
Xdddd oni chyba wyłączyli po pierwszej połowie
6
Fajne te nowe przepisy jak jest niesłusznie przyznany rozny to mozna cofnac, ale w drugą stronę już nie Szacun! XD
10
Obrońcy się rozstąpili jakby grali w Barcelonie
2
Niewykorzystane sytuacje lubią sie mścić xdd
5
To niezły mecz otwarcia i 3 czerwone kartki XDD
7
Jego postać "stanowi wzór wartości naszego klubu". Lepiej sie tego nie dało opisać hahah
3
@LAMC_10 Ale czlowiek bedzie z takim luzem oglądał juz te mś wiedząc, ze Messi juz je wygral
9
@Laminedependencia Mati jest na tropie do czegoś xd
9
A wszystko to o goscia, który strzelil 8 goli w lidze XD
Tak wiem, ze by do nas pasował itp. To żart
8
Pieknie sobie jajeczka liza ekipy z madrytu xdddd
3
Dziwne zachowanie Gaviego powinien przeciez zapytać czy może odebrać pilke.
2
Planuje we wtorek złożyć oferte 150mln za Yamala jak wygram wybory na prezesa realu. Głosujcie na mnie!
1
A biali juz mieli mokro hahah
1
@Muvo No ciebie by sie tez przydalo ;)
0
Tam powinni obowiązkowo testy na inteligencję robic dla kandydatów hahah
0
Dobrze, ze byl ten mecz Bayern p$g 4:5, bo ten finał to jest takie gowno ze głowa mala
1
@alekpalek Ponoć 19
0
@maroon Ten na ktory oszczedzali sie od 1 kolejki ;)
1
W sumie tak na chłodno juz to się nie dziwię Ateltico, ze sie tak zdenerwowali. Oni jutro graja final, a my gadamy o ich kluczowym zawodniku
0
Po czyms takim Atletico go juz do nas nie puścić. Przecież to byloby jedno największych upokorzen w historii
9
I oni cos pisali, ze Barca zachowuje sie jak mały klub hahaha
22
Ale tam jest psychiatryk. W sumie nic dziwnego skoro są z madrytu XDDDDDD
5
Nie no 12 mln netto nie ma żadnych szans Xd
6
Cancelo, Silva, Alvarez, Gvardiol zaraz tu z rozpędu Guardiole ściągniemy jak juz City 2.0 robimy XDD