2

Za Salibe to ja bym mogl przymknąć oko jakbyśmy zapłacili ze 150mln Kozak!

0

Lukaku co za wejście smoka xdd

2

Nie wiem czy to przez pogodę, czy przez to, ze piłkarze sa zmęczeni sezonem, ale narazie ten mundial pod względem jakosci piłkarskiej jest marny. Moze sie rozkręci, a moze trzeba rozważyć powtórkę formuły ostatnich mś w srodku sezonu

2

@Faro komentarze tam to cos pięknego hahah

1

Gooooool kierasao!!!

3

real kupił byle jakiego pilkarza z Hiszpanii, zeby tylko miec kogos powolanego na mundialu hahaha to jest desperacja

0

Xdddd oni chyba wyłączyli po pierwszej połowie

6

Fajne te nowe przepisy jak jest niesłusznie przyznany rozny to mozna cofnac, ale w drugą stronę już nie Szacun! XD

10

Obrońcy się rozstąpili jakby grali w Barcelonie

2

Niewykorzystane sytuacje lubią sie mścić xdd

5

To niezły mecz otwarcia i 3 czerwone kartki XDD

7

Jego postać "stanowi wzór wartości naszego klubu". Lepiej sie tego nie dało opisać hahah

3

@LAMC_10 Ale czlowiek bedzie z takim luzem oglądał juz te mś wiedząc, ze Messi juz je wygral

9

@Laminedependencia Mati jest na tropie do czegoś xd

9

A wszystko to o goscia, który strzelil 8 goli w lidze XD
Tak wiem, ze by do nas pasował itp. To żart

8

Pieknie sobie jajeczka liza ekipy z madrytu xdddd

3

Dziwne zachowanie Gaviego powinien przeciez zapytać czy może odebrać pilke.

2

Planuje we wtorek złożyć oferte 150mln za Yamala jak wygram wybory na prezesa realu. Głosujcie na mnie!

1

A biali juz mieli mokro hahah

1

@Muvo No ciebie by sie tez przydalo ;)

0

Tam powinni obowiązkowo testy na inteligencję robic dla kandydatów hahah

0

Dobrze, ze byl ten mecz Bayern p$g 4:5, bo ten finał to jest takie gowno ze głowa mala

1

@alekpalek Ponoć 19

0

@maroon Ten na ktory oszczedzali sie od 1 kolejki ;)

1

W sumie tak na chłodno juz to się nie dziwię Ateltico, ze sie tak zdenerwowali. Oni jutro graja final, a my gadamy o ich kluczowym zawodniku

0

Po czyms takim Atletico go juz do nas nie puścić. Przecież to byloby jedno największych upokorzen w historii

9

I oni cos pisali, ze Barca zachowuje sie jak mały klub hahaha

22

Ale tam jest psychiatryk. W sumie nic dziwnego skoro są z madrytu XDDDDDD

5

Nie no 12 mln netto nie ma żadnych szans Xd

6

Cancelo, Silva, Alvarez, Gvardiol zaraz tu z rozpędu Guardiole ściągniemy jak juz City 2.0 robimy XDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?