BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LatajacyHolender polecam przeczytać to co pisał @JarekS. Marquez to nasza jedyna opcja na zastąpienie Xaviego w środku sezonu. To że Marquez jest lepszy od Xaviego jako trener na ten moment jest oczywiste, jest dobry taktycznie, świetnie radzi sobie z młodymi zawodnikami. To nie jest przypadek że piłkarze dołączający z Barcy B do pierwszego zespołu mają świetne wejście a z czasem słabną bo to wina Xaviego. W tym momencie Xavi niszczy Fermina na co nie mogę już patrzeć. Nawet bym powiedział że Marquez może odpalić i możemy mieć trenera na lata
1
@Roni988 ale przecież możemy wziąć Marqueza z Barcy B który jest dużo lepszym trenerem. Jeśli Marquez nie wypali to w lato można spróbować zatrudnić kogoś innego ale ja w niego wierzę i mam nadzieję że dostanie swoją szansę jeszcze w tym sezonie
11
@JarekS najgorsze jest to, że zarząd to widzi i nic z tym nie robi
2
Fakty są takie, że Xavi nie nadaje się na trenera Barcelony, może kiedyś ale napewno nie teraz. Xavi powinien zostać jak najszybciej zwolniony bo trzeba ratować ten sezon, nie mamy szans na żadne trofeum i do tego zawodnicy zaliczają regres formy. Jedyną opcją jest zastąpienie Xaviego Marguezem o czym już pisał @JarekS. Nie mówię że Marquez będzie jakimś wybitnym trenerem ale napewno powstrzyma regres formy piłkarzy, moim zdaniem Marquez jest o wiele lepszym trenerem niż Xavi a jak ktoś mówi o złych wynikach Barcy B to chyba nie wie jaki jest cel drugiego zespołu. Po sezonie należy ocenić sytuację czy trenerem będzie Marquez czy ściągnąć np. Flicka który jest wolny. Krótko mówiąc nie ma żadnego argumentu za pozostaniem Xaviego na stanowisku.