Miło że redaktor naczelny odpisał z jakimś użytkownikiem na mój komentarz, jeszcze milej było by jakby nie został usunięty i mógłbym przeczytać odpowiedzi.
Miło że redaktor naczelny odpisał z jakimś użytkownikiem na mój komentarz, jeszcze milej było by jakby nie został usunięty i mógłbym przeczytać odpowiedzi.
Komentarze
0
@Kibol_83 Dziadek i tak pewnie do 2030 i potem naura
0
Miło że redaktor naczelny odpisał z jakimś użytkownikiem na mój komentarz, jeszcze milej było by jakby nie został usunięty i mógłbym przeczytać odpowiedzi.
0
@kejdzi u śmietankowych coś było o tym raporcie chyba jakieś tłumaczenie
0
@kejdzi u śmietankowych coś było o tym raporcie chyba jakieś tłumaczenie
0
Miło że redaktor naczelny odpisał z jakimś użytkownikiem na mój komentarz, jeszcze milej było by jakby nie został usunięty i mógłbym przeczytać odpowiedzi.
0
@Kibol_83 Dziadek i tak pewnie do 2030 i potem naura