BarcaFan17
Dołączył/a: kwiecień 2014
Poznań
3 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nawet na Fucie, w składzie sezonu La Liga ronaldo jest lepszy od Messiego
0
Jeden jest mistrz Polski !!! ;)
15
Wyczuwam wzrost overalla na Fifie 16 u Vidala ;)
0
Nie wiem już, możliwe że tak
0
Jak w 2010 ;) Tylko wtedy bardziej pijany
3
Bardzo słuszna uwaga, dzwonimy jutro do Fifa
3
Brak mi przymiotników
0
Tak, przereklamowany a zachowanie w finale jak się rzucał w polu karnym jak Ronaldo karygodne
0
Pogba jest jednym z bardziej przereklamowanych piłkarzy jakich widziałem. Biega jakby połknął kij, elegancji w nim nie widzę. Pieniądze duże za niego, a tańsi piłkarze o lepszej klasie też są (Coutinho)
2
To obserwuj go uważnie, oglądam mecze Sevilli i zasuwał po skrzydle aż miło. Bardzo utalentowany i wszechstronny piłkarz
16
Nie możecie...
8
Jeżeli As i Marca doceniają Messiego to wiedz że Ronaldo nie wygra Złotej Piłki. A tak na serio z jakiej planety przyleciał Messi ? Wie ktoś
0
Czy ta Inea udostępni w końcu Canal + Sport 2 !
0
Mnie to wkurza bardzo
1
Wychowanek Atleti...
"Co pieniądze robią z ludźmi c.d."
5
Mam gdzieś Trofeo Pichichi i Messi też, Ronaldo dużo goli z karnych z dupy i tyle. Leo gra dla drużyny i dzięki temu mamy mistrza. The best player of the World. CAMPEONES
1
Ludzie, mamy finał, gramy jak gramy. I dobrze, po co forsować tempo. Niedługo mecz z Atleti. Jak nie podoba się to wyłączyć TV i dobranoc
0
A ja lubie, brama ładna
2
Nie wiem czemu do zasranej śmierci chcą żeby Barca była w większym posiadaniu piłki ! Dzieki temu że nie klepiemy już w szerz gramy ofensywnie i przyjemnie się na to patrzy. To nie powinno być żółte tylko zielone, bo Lucho pokazał że ma jaja i zmienił styl
0
Wielu kibiców z całej siły dopinguje Leo, żeby zdobył tą koronę, ale moim zdaniem Messi nie musi jej zdobyć. On traktuje to jako dodatek. Główny cel to wygranie z Barcą trypletu a statystyki indywidualne odchodzą na bok. To widać w grze Messiego. Mi imponuje jak on potrafi dobrać wysiłek do poziomu spotkania w zależności od jego poziomu. Widać to wszystko choćby w takich gestach jak ten karny z Neyem
0
Też nie jestem pewny czy Messi grając w Doncaster strzeliłby hat-triccka, ja jestem pewien że strzeliłby trzy w meczu
2
O tym jak gra Ronaldo świadczy fakt że nie ma go w 10 piłkarzy z największą liczbą podań. Leo, brawa za świetną grę dla drużyny
0
Jutro to będzie na równi z ronaldo w klasyfikacji Pichichi
0
Też to zauważyłem, wymaganie gry nogami moim zdaniem nie jest aż tak ważne-przynajmniej w meczu z takim przeciwnikiem
0
Teraz trzeba patrzeć na siebie, Barca nie musi się bać nikogo jeśli naprawdę jestebsilni to pokonamy każdego
4
Co niby takiego zrobił wielkiego ? Jedna asysta cały necz się kopał po głowie
1
Czapki z głów, brawo Andres
5
Czasami pier*olili takie głupoty że się łapałem za głowę myśląc że nazywani są "ekspertami"
1
Wierzę że dostaniesz jeszcze "siatki" od Suareza
0
Niestety, za błędy na takim poziomie się płaci :(