1

@ElKamil Ale on nawet nie próbuję wchodzić z nim w drybling

1

@19Riki20 W jaki sposób wyłączony? XD

0

@Sulimo no w sensie nawet nie próbuję wchodzić w drybling.

0

Yamal to sie chyba boi tego Mendesa

2

Rabiot zyje? Bo tam umar chyba

1

Chłop umiera xD masakra

0

Nie mogę na Kimmicha patrzeć chlop sie zastanawia 3 dni nawet z podaniem do najbliższego xD

0

@Szmulek Typowe xD weź jeszcze coś napisz, Żeby ludzie wiedzieli że Tusk naszym dobrem!

9

Chłop indywidualnie w tym sezonie jest najlepszy koniec kropka. Mozna go nienawidzić za to co prezentował w Barcelonie ale trza być obiektywnym, osobiście też go nie lubię i tyle :D

1

@Borneo akurat Araujo pokazal Z Psg xd

1

Nie można powiedzieć że inter zagrał dzisiaj słabo oni po prostu graja tak cały czas ale dzisiaj nie mieli farta

0

Oby ich wcisnęli jak najwięcej nienawidze tego Interu, do tej pory boli że taka druzyna strzeliła nam 7 bramek xD

0

@lucca87 ja tam już widzę jak komentatorzy mówią o wspaniałej obronie Interu ;)

1

@gumaz alo alo to w takim razie jeszcze "Hajte" musimy pamiętać!

0

Niezłego mamy bramkarza a zarazem kapitana hehe

0

@Robert_Kubica najlepiej jakby w ogóle całe rezerwy byly, ciężki sezon niech odpoczywają jak najdłużej

0

@PatrykBarca Nie interesuje? Zobacz ile kapusty do wygrania

6

Nawet jak nie było w tym większej siły to co z tego? Chlop zacisnął pieść i już wiedział i mial to w głowie zeby uderzyć no debil

0

@bartulek98 rozwalisz duopol popisowski i kim go zastąpisz?

0

@J4no przesady z czym? Osobiście nienawidze takiego pseudofutbolu i nie da się oglądać takiego czegos

0

Nie oszukujmy się tak grajace drużyny jak dzisiaj Mallorca to największe gowno oby nigdy nie grali w zadnych pucharach

0

@messi33 chlop stał w swoim polu to czemu na żółta dostac?

0

@baryn Nie no oczywiście zgodzę się z Tobą tylko widzisz co się dzieje 2 sytuacje i raz gwizda raz nie, trzeba się przyzwyczaić

0

@Stinger_ który polityk ma jakikolwiek wstyd? Xd

0

@baryn nie no nie przesadzajmy stempel to stempel i koniec kropka

1

@Bobo25 tak prawidłowa z Ferminem ale z karnym to śmiech na sali.

0

@Bobo25 a Fermin miał szansę uciec?

0

@Robert_Kubica Niby antyfutbol wiadomo ale te 7 bramek to wstyd

0

@LukaszFan tak był, ale te sytuacje to chyba trochę nieśmieszne zart

0

Niech tam Yamal okularki zalozy i te swoje misję robi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?