0

@Marek43a gdyby tak było to ter stegena już by tu nie było. On ma kontrakt i on decyduje chyba że klub wypłaci mu całą pensje która ma do końca kontraktu

0

@Rifek powinni nałożyć limity na te petrokluby bo niszcza rynek transferowy

8

Jedizemy !!!!!!


0

nojer jak padl razony haha

2

jakim cudem ten ekwador zremisowal z curacao xd

0

goooooooooooooooooooooooooooooool

1

yeboah jak neymar hah

2

tu od razu karnego daje a wczesniej nawet na varze nie sprawdzili

4

@Kgorecki2500 dla niemcow tak

0

lepiej bylo wziasc tego angulo tez biega w pressingu i bylby tanszy niz ten placek gordon

0

dobry ten pressing ekwadoru

3

ona musi miec jakies korzenie niemieckie

14

ale sedziowanie pod niemcy

2

ekwador tanio skory nie sprzeda

1

babe dali do sedziowania buhah co za czasy

1

gooooooool ekwador

4

przeciez w la lidze cos takiego robi eric garcia i jeszcze czerwo za to by bylo

4

nie no nie powinno byc gola baba z gwizdkiem hah

0

@RosjaninBut cóż szkodzi obiecać

19

Nie chciał się zajmować sprawami do końca turnieju a jednak podpisał kontrakt z białymi

0

faulu to tam nie byo hahha

0

hahha co za lby w obronie szkocji drugi gol to samo hah

1

@blakkudium szacun ze nie przyjal trenowanie bialych

0

dopiero co wychodzimy z kryzysu finansowego a deco juz szasta kasa przeplacajac zawodnikow

3

@BarcaKings965212 tylko 80 za tyle to by było dwóch takich plackow

4

Po ms jego cena jeszcze by spadła ale miszczowie transferów przepłacili tego placka

0

Lepiej tyle dać ale za halanda

0

On nie jest wart tych 130 m

0

Niech dalej trzymają tam tego betonowego simeone a niedługo nikt tam nie będzie chciał przyjsc

0

Mam nadzieję że deco to oglądał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?