Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Marek43a gdyby tak było to ter stegena już by tu nie było. On ma kontrakt i on decyduje chyba że klub wypłaci mu całą pensje która ma do końca kontraktu
0
@Rifek powinni nałożyć limity na te petrokluby bo niszcza rynek transferowy
8
Jedizemy !!!!!!
0
nojer jak padl razony haha
2
jakim cudem ten ekwador zremisowal z curacao xd
0
goooooooooooooooooooooooooooooool
1
yeboah jak neymar hah
2
tu od razu karnego daje a wczesniej nawet na varze nie sprawdzili
4
@Kgorecki2500 dla niemcow tak
0
lepiej bylo wziasc tego angulo tez biega w pressingu i bylby tanszy niz ten placek gordon
0
dobry ten pressing ekwadoru
3
ona musi miec jakies korzenie niemieckie
14
ale sedziowanie pod niemcy
2
ekwador tanio skory nie sprzeda
1
babe dali do sedziowania buhah co za czasy
1
gooooooool ekwador
4
przeciez w la lidze cos takiego robi eric garcia i jeszcze czerwo za to by bylo
4
nie no nie powinno byc gola baba z gwizdkiem hah
0
@RosjaninBut cóż szkodzi obiecać
19
Nie chciał się zajmować sprawami do końca turnieju a jednak podpisał kontrakt z białymi
0
faulu to tam nie byo hahha
0
hahha co za lby w obronie szkocji drugi gol to samo hah
1
@blakkudium szacun ze nie przyjal trenowanie bialych
0
dopiero co wychodzimy z kryzysu finansowego a deco juz szasta kasa przeplacajac zawodnikow
3
@BarcaKings965212 tylko 80 za tyle to by było dwóch takich plackow
4
Po ms jego cena jeszcze by spadła ale miszczowie transferów przepłacili tego placka
0
Lepiej tyle dać ale za halanda
0
On nie jest wart tych 130 m
0
Niech dalej trzymają tam tego betonowego simeone a niedługo nikt tam nie będzie chciał przyjsc
0
Mam nadzieję że deco to oglądał