0

No coz drugą tura jednak dalej zostaję POPIS

0

Ostatnia minuta oho

2

@Kgorecki2500 może w następnych ktoś z La Ramblii wystartuje zrobi się kibicowskie plus będzie na nowe ciuchy Barcy :D

1

Dawać klatkę na stadion to teraz może jakieś mma

2

Hahahahah zadyma

1

Mistrz jest nasz sialalallaa sialallaa sialalala

0

Pięknie braaameeeczka ale czuję mlyn po meczu i szybka ucieczka do szatni :D

0

@Hosh jeszcze - punkty dla Evertonu i kara finansowa dla Legii

1

Może 10 minut niż 7 ladniej wyglądałoby

0

@kuz po złości jakieś tańce i szybka ewaukacja przez dym kibiców

0

Czerwona kartka ewidentnie i oby spadek z ligi

0

Oho VAR czyżby zrobić papa

0

Ohohoho Gavi czyżby jakas zadyma się szykowała

2

Christensen kocur

0

@Hosh zajarać musi

0

Wojtek chyba się nudził i chciał wjechać w nogi xd

1

Dobra decyzja za szybko na pierwszą 11 od 60/70 minuty byłoby najlepiej

0

Olmo ajjj Szkoda trzeba było próbować albo wejdzie albo nie

1

Hahahhaa to strzał w rugby?

1

Chyba byłoby lepiej gdyby Lewandowski może wszedl od 60/70 minuty

0

A oni co chcą już się koszulkami wymienić?

1

Yaaamal ale to siadło i jaka cisza na stadionie :D

0

Yaaamaaaaal ale siadlo

0

Szczęsny chciałby odpalić tryb wślizg :D

0

Czyżby znów będzie awantura?

0

@mmaciass aa to właśnie dostałem takiego sms tez mi o to chodziło że taki sms

0

@mmaciass Co się dzieje?

0

@lajcior ponoć na businessinsider piszą coś z tym "trwa masowa akcja dezinformacji wyborczej przeciwko z wykorzystaniem systemów SMS operatorów telefonicznych"

1

@Stinger_ Dobra żeby to było ostatni raz :V

0

@Sulimo To jeszcze Legia dostanie może kare finansową

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?