1

Wyszła piłka HAHA ale nas kręcą

2

Olmo jest do wywalenia

0

Co za oszuści ja pier...

2

HAHAHAHAHAHAHAH Co to jest

2

HAHAHA co za śmieć z gwizdkiem

0

Ten mecz to jakiś totalny pech

0

Yamal wgl schodził do szatni bez żadnych lekarzy więc raczej nic poważnego

1

@Jacob9402 Niby ma dostać Minuty z Osasuna i na El Classico być gotowy.

0

Ok ale Cancelo i Yamal zeszli o własnych siłach także może nic się nie stało.

3

Cancelo I Yamal kontuzje bo przecież to jest kpina

1

Nie rób sobie żartów chłopaku

0

No chyba was porąbało XDDD

2

Yamal jest prze kotem Madre Mia

4

Chelsea chciała dać 80 MLN za Kounde? Proszę zróbcie to

4

Ja pier... Flick z takimi kalekami coś wygrywa

1

Nasze boki obrony chyba nie wiedzą że Celta gra ma wahadła XDDD

0

Kontuzja, Ferran... oj ciężki mecz, bardzo ciężki

1

Weźcie tego Ferrana XDDDD

0

Raczej nic poważnego z Cancelo, schodzi normalnie

2

O Boże Balde... punkt będzie cudem

2

Cubarsi jest fatalny

0

Oby jutro wygrać z Celta.

7

Grać piach i strzelić taka bramkę Real w Pigułce XD

2

Żółw co ma odejście, mija ich jak tyczki

1

Człowiek Płaci 75 ZŁ Miesięcznie żeby w niektórych meczach było zepsute Audio a dzisiaj w meczach 30 sekund opóźnienia TOP XD

1

Como do Finału PW OBY!!

1

Dzisiaj wyczuwam luźne zwycięstwo Realu

0

Ciekawe jeśli Arsenal znów przegra wszystko to czy Ci Topowi gracze jak Gabriel, Saliba, Rice, Timber będą nadal chcieć kontynuować ten Projekt.

4

To jeszcze Wjeba od Arsenalu albo Od Maszyny Kompanego lub Lucho i Wakacje HAHAHA

7

HAHAHAHAHAHAHAHAHAH Dawać teraz Tik Toki i zdjęcia z okularami Pajace XDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?