Baros1990
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
das boot
Gdybyś podliczył strzały i akcje podbramkowe innych zawodników to dużo by mniej od akcji Messiego na pewno nie było. Zwłaszcza Villi. Poza tym mając napad tej skuteczności co Villa/Bojan/Pedro w tym sezonie nie dziw się, że grają więcej na Messiego...
0
Jak tylko się jeszcze w lidze rozkręci i będzie grał w CdR to sądzę, że pobije swój rekord z poprzedniego sezonu - zwłaszcza, że dyspozycja pozostałych napastników (Pedro) i "napastników" (Villa, Bojan itp) jest naprawdę daleka od ideału więc ciężar strzelania bierze na siebie. Martwi mnie tylko jedna rzecz, choć to takie narzekanie trochę na wyrost - ostatnio coś drybling mu siada...
0
Hehe, czyli jakiś eskimos który w 1970 był socio może nim zostać znów, ale taki Villa, który (załóżmy) zagra w Barcie 5 sezonów, wygra z nią 20 trofeów nim nie zostanie. Po prostu BRAWO ROSELL :]
0
"Ja tradycyjnie pisze z Hiszpanii..."
Ten wstęp mnie będzie rozbrajał do końca życia, jak takie dziecko co za każdym razem musi się pochwalić, o ile w ogóle jest czym. A ja piszę z Tokio. Poznania. Kiszyniowa. Widzisz jakąś różnicę?
Co do tematu - też nie rozumiem tej idei totalnie. Tym bardziej, że planowałem dołączyć do socios od stycznia, a tu taka niemiła niespodzianka. No nic, nie lubiłem gremlinka Rosella od początku i lubić mi dane nie będzie. Będzie trzeba kombinować przez dzieciaki...
0
tak*, brakło "k"
0
Arnefan
Dlaczego mam ta zrozumieć? Bo Ty tak gadasz? Nigdy nie był świetny, zawsze jego ocenianie kończy się na "obiecujący". Ciekawe jak długo.
0
Z drugiej strony stan ten znany jest nie od dziś tylko od dość dawna. Pytam się więc czemu inne kluby potrafią mieć 25 zawodników na zbliżonym poziomie, a my 13-14 + paru znacznie odstających a reszta to młodzianie, którzy nie grają. Jak się prowadzi taką politykę to trudno, by wszyscy byli wypoczęci.
0
Od zawsze mówiłem, że byłby z niego o wiele większy pożytek niż z Bojana. Ma strzał, drybling i szybkość - czyli te cechy które są najważniejsze. Brakuje tylko odpowiedniego charakteru, ale ten da się zawsze w pewnym stopniu utemperować.
0
gostek15
No to nie wiem co Ty za mecze oglądałeś, jeśli sądzisz, że on te bramki jako typowa "9" zdobywał :]
0
gostek15
Messi na środku gra słabo (nie wykorzystujemy wtedy jego potencjału), Villa póki co nie ma formy (czysto teoretycznie załóżmy, że ją znajdzie - mamy 1 ŚN), z Bojana taka "9" jak ze mnie rugbista, a Nolito jest wielką niewiadomą i wątpliwe jest, że Pep na niego będzie często stawiał w tym sezonie.
0
yari
Właśnie chciałem zapytać czy to aby nie był rykoszet, ale teraz już przynajmniej wiem, że skoro nie tylko moje oczy to widzą, to znaczy że coś w tym jest.
0
W takiej formie Bojana co komu szkodzi wypróbowanie go? Gorzej nie zagra bo poniżej zera absolutnego zejść się nie da. A zawsze jest szansa, że wniesie coś nowego.
0
ciolo
"maciach Pokaż mi sezon w lidze hiszpańskiej(ostatnie 20 lat), powtarzam w lidze hiszpańskiej gdzie drużyna wygrała wszystkie mecze ze słabeuszami a przegrała z najsilniejszymi i zdobyła mistrzostwo."
Ja Ci wskażę. Była to FC Barcelona w sezonie 09/10. Wygrała z prawie wszystkimi przegrywając tylko raz z silnym Atletico. Był też remis z równie silną Valencią 0:0 bodajże oraz remis z bardzo niewygodnym Bilbao na ich stadionie. Remis zanotowaliśmy również z Villarreal. To z tych silniejszych. Nie przegraliśmy żadnego meczu (poza wyżej wymienionym).
Ale tak już ode mnie - prawda leży po środku. Bo trzeba wyjść z założenia, że nieważne z kim się gra stawką maksymalną są 3 punkty. Więc czy wygrasz z Gijon czy z Realem - punktów dostaniesz tyle samo. Dlatego wg mnie nie ma co dzielić tutaj na słabszych i lepszych.
0
Kogokolwiek, bo poza Villa nie mamy nikogo na środek. W ogóle z atakiem już dawno nie było tak (kadrowo jak i formą) słabo.
0
Pyrzo_Barca
Pedro miał przede wszystkim śliczną asystę, nie uważasz, że już sam ten fakt stawia go wyżej w tym meczu niż Bojana? Można grać kiłę cały mecz, ale takie zagrania są kluczowe przecież.
0
Hering
Wydaje mi się, że dostał 1 mecz zawieszenia a nie dwa.
0
Pyrzo_Barca
No Pyrzo!! W końcu się zgadzamy! Też bym potrafił o pozytywach w grze Bojana napisać tyle co Ty w ostatnim nie jednym, a nawet dwóch komentarzach.
0
porażce*
0
Pyrzo echh... nikt tak po porażką jaką jest remis nie potrafi rozśmieszyć człowieka. Jak dobrze, że Cię tu mamy.
0
Bojan... zwolnij jak najszybciej tę dziewiątkę, bo to jest po prostu parodia a nie sport. Właściwie nawet jako komik byś się nie sprawdził...
0
Culé a muerte
Tak, i ktoś komuś się wpieprzy perfidnym wślizgiem i dostanie żółtą i 25 tys kary, a z drugiej strony ktoś sobie zdejmie koszulkę po strzeleniu gola lub przedłuży wyrzut z autu w 30 minucie i również żółta i 25 tys. ...And justice for all?
0
Kumbala
Mówisz, że Villa za wysoko, czyli dałbyś mu max 6, a Bojan za nisko, dałbyś 4. Więc teraz obejrzyj ten mecz i jeśli nadal twierdzisz, że ich gra była zbliżona właśnie na zasadzie 4 i 6, to lepiej przestań oglądać piłkę nożną...
0
Bojan, jak zawsze miodzio. Grunt że trzyma formę. Czemu nie mógł grać choćby Pedro od początku - między nimi jest kosmiczna różnica. Mam nadzieję, że dziś już Krkica nie zobaczę, bo oglądanie go to po prostu męka... I nie wiem niby za co to 3 co ktoś tam niżej pisał, nie zagrał ANI RAZU dobrej piłki w tym meczu, a leżał więcej niż stał.
Dla Milito fakt, ocena za niska, za jego niemalże bezbłędną grę w tym meczu należy mu się 8. No i ta interwencja z drugiej połowy bodajże - genialna.
Cieszy mnie też Keita, na którym jak widać teraz już po meczu niesłusznie wieszałem psy. Zagrał całkiem solidnie, oby chociaż taką formę utrzymał.
0
No niestety, ale nie mając środkowego napastnika gówno ugramy. Albo Villa gra na środku albo gra nie idzie. Bojan nie istniał.
0
Bojan + Keita - Pedro. 0:2?
0
Hah, nie ma to jak za krytykę sędziego (zapewne słuszną) dostać taką samą karę jak za tak chamski faul. Parodia.
0
Jeffren lub Nolito. Myszka Miki, byleby nie Bojan. Niech znajdzie formę, potem niech gra. To samo się tyczy Keity.
0
Bramkarze grający z nami mają tendencję do rozgrywania meczów życia ;)
0
gerrit
Po czym poznałeś zmęczenie Xaviego? Po tym że to ~5 mecz sezonu po wakacjach, czy po tym, że w ostatnim meczu zagrał genialnie?
0
killer19961996
No ja osobiście do Czyhrynskiego nic nie miałem. Z obrońcą to jak z bramkarzem - nie można żądać solidnej gdy gdy gra się co 10 spotkanie przez 20 minut. Zbyt duża presja. Straci pomocnik czy napastnik - trudno. Z tyłu jednak wpadek być nie może. Wg mnie wyrobił by się chłopak, no ale "problemy finansowe" (notabene idiotyczny argument).
A Pedro do pierwszego składu jak najbardziej. Dla mnie w ogóle to jedyne słuszne ustawienie na ten moment - Pedro Villa i Messi w ataku i Iniesta Xavi Busquets/Masche z tyłu. Dlatego nie wiem skąd tyle kombinacji w momencie gdy wszyscy zdrowi...
RadKe12
Jak uważasz. Dla mnie na dzień dzisiejszy zdanie "Bojan wygryzie Ville" brzmi równie śmiesznie co "Baros1990 położy Federera w dwóch setach". No ale życzę im obu powodzenia...