Bartas1998
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Pedri16Future tam ktoś myśli, że jest w ch*j śmieszny, a wychodzi na to, że tylko oni się śmieją z własnych żartów, nieźle.
10
Jordi Baste (RAC1): Transfer Bernardo Silvy jest już praktycznie domknięty. Będzie bordowo-granatowy.
Dlatego Kotletico tak głupieje, zabraliśmy im spod nosa Bernardo, a następny na celowniku jest Alvarez :D
0
@Katalończyk 99 nie nie, wszystko się zgadza, Jordi Baste z RAC1 podał tą informację, zresztą jest już na głównej w aktualizacji pod postem Bernardo, pozdro :D
0
@Katalończyk 99 profil Viva Barca na Facebooku z 7 milionowym zasięgiem, obserwuje od dawna i nie spotkałem się z fejkami jeszcze.
3
@TridenteMSN najbardziej rzetelna w Katalonii.
34
✅ Bernardo Silva is a Barça player, the deal is done. [RAC1]
BOOM!
6
Jak biali się uspokoili, bo koniec sezonu, bo wybory mają, to druga drużyna z madrytu postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i jeśli chodzi o kompromitację zastąpić godnie sąsiadów XD
0
@Kgorecki2500 i dlatego grają jutro w finale, elegancko.
5
Przecież to norma akurat, że Atletico się zesrało, oni zawsze srają metr przed kiblem i na boisku i teraz nawet poza nim XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Aequlibre idź totolotka je*nij jak się w Jackowskiego bawisz.
3
@Encore właśnie dla nas dobrze, w razie dobrego zaprezentowania się z jego strony na mundialu podniosłoby mu bardziej cenę.
5
@Fermin mi się wydaje, że wystarczy posiedzieć minimum rok w psychiatryku i Cię przyjmują z automatu do tej roboty.
4
Najbardziej obrzydliwy klub na świecie znowu zaczyna płakać w swojej zakłamanej telewizji?
Stare, znałem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@PatrychoO Marcus w ogóle ma kształt głowy jak jajko XD
43
Choć piłkarsko idziemy w bardzo dobrą stronę budując swoją siłę głównie z wychowanków, to tęsknota za Leo będzie wieczna.
3
No cóż, piłkarsko o ich wychowankach nie jest głośno, to chociaż w taki sposób nadrabiają XD
1
Niedługo jak w rugby będą zapier*alać po boisku, a sędzia się będzie zastanawiał czy ręką dotyka piłki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Moje ulubione ;)
2
No na pewno wam Roony odpali fajerwerki i zaraz przypie*doli trzy bramki z Getafe, jak cała drużyna od dobrych paru meczów na ich terenie prezentuje średni poziom, dobre macie łby co niektórzy.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@taxky w sumie to ta, ale to mówi dużo o La Lidze, jeśli są na 5 miejscu.
1
@PatrychoO jeszcze jak.
https://zapodaj.net/plik-vLiThogZku
Nawet był na zdjęciu jak Flick ostatnio odbierał nagrodę za trenera miesiąca. :)
3
@mekston ironia/sarkazm.
2
Bayern musi wejść na jeszcze wyższy bieg, bo już są powoli flashbacki z wyje*ania ich bez mydła przez real i dwunastego zawodnika.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika