2

@Pedri16Future tam ktoś myśli, że jest w ch*j śmieszny, a wychodzi na to, że tylko oni się śmieją z własnych żartów, nieźle.

10

Jordi Baste (RAC1): Transfer Bernardo Silvy jest już praktycznie domknięty. Będzie bordowo-granatowy.

Dlatego Kotletico tak głupieje, zabraliśmy im spod nosa Bernardo, a następny na celowniku jest Alvarez :D

0

@Katalończyk 99 nie nie, wszystko się zgadza, Jordi Baste z RAC1 podał tą informację, zresztą jest już na głównej w aktualizacji pod postem Bernardo, pozdro :D

0

@Katalończyk 99 profil Viva Barca na Facebooku z 7 milionowym zasięgiem, obserwuje od dawna i nie spotkałem się z fejkami jeszcze.

3

@TridenteMSN najbardziej rzetelna w Katalonii.

34

✅ Bernardo Silva is a Barça player, the deal is done. [RAC1]

BOOM!

6

Jak biali się uspokoili, bo koniec sezonu, bo wybory mają, to druga drużyna z madrytu postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i jeśli chodzi o kompromitację zastąpić godnie sąsiadów XD

0

@Kgorecki2500 i dlatego grają jutro w finale, elegancko.

5

Przecież to norma akurat, że Atletico się zesrało, oni zawsze srają metr przed kiblem i na boisku i teraz nawet poza nim XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Aequlibre idź totolotka je*nij jak się w Jackowskiego bawisz.

3

@Encore właśnie dla nas dobrze, w razie dobrego zaprezentowania się z jego strony na mundialu podniosłoby mu bardziej cenę.

5

@Fermin mi się wydaje, że wystarczy posiedzieć minimum rok w psychiatryku i Cię przyjmują z automatu do tej roboty.

4

Najbardziej obrzydliwy klub na świecie znowu zaczyna płakać w swojej zakłamanej telewizji?
Stare, znałem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@PatrychoO Marcus w ogóle ma kształt głowy jak jajko XD

43

Choć piłkarsko idziemy w bardzo dobrą stronę budując swoją siłę głównie z wychowanków, to tęsknota za Leo będzie wieczna.

3

No cóż, piłkarsko o ich wychowankach nie jest głośno, to chociaż w taki sposób nadrabiają XD

1

Niedługo jak w rugby będą zapier*alać po boisku, a sędzia się będzie zastanawiał czy ręką dotyka piłki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7



Moje ulubione ;)

2

No na pewno wam Roony odpali fajerwerki i zaraz przypie*doli trzy bramki z Getafe, jak cała drużyna od dobrych paru meczów na ich terenie prezentuje średni poziom, dobre macie łby co niektórzy.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@taxky w sumie to ta, ale to mówi dużo o La Lidze, jeśli są na 5 miejscu.

1

@PatrychoO jeszcze jak.

https://zapodaj.net/plik-vLiThogZku

Nawet był na zdjęciu jak Flick ostatnio odbierał nagrodę za trenera miesiąca. :)

3

@mekston ironia/sarkazm.

2

Bayern musi wejść na jeszcze wyższy bieg, bo już są powoli flashbacki z wyje*ania ich bez mydła przez real i dwunastego zawodnika.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?