Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
@malicinho rozpoczęły się najnudniejsze komentarze świata
2
Dobrze Kamil, dobrze
0
@jeyx77x Ludzie święci... XDDDD
0
@Prezes_sycylijczyk ta promka 12+12? ostatnio ledwo z życiem uszedłem, teraz wolę przepłacić, ale oszczędzić zdrowie fizyczne i psychiczne xD
1
@Encore z kotem przez świat, dobry pomysł
3
@Encore
>Życie spokojne
>życie z rodziną
wybierz jedno xD
1
@Encore zależy co by na Netlixa wrzucali :D
4
@Klaudix Ja to jakbym miał hajs to wybudował bym chatę nad oceanem w Peru, codziennie wstawał o 12 rano, resztę dnia leżał przed domem na hamaku, pił drinki i oglądał seriale na Netflixie.
0
no i ch.... chociaż kupon na plus
1
@SinMistico aż mi się słynne wrzutki Alvesa na Messiego przypominają xD
2
Te strzały Depaya to śmiech na sali dziś
11
Taka ciekawostka, mało kto wie, że Jacek Laskowski, który komentuje mecz z wykształcenia jest.... lekarzem :D
2
Płacheta parówo xDDDDDDDDdd
4
skończyło się gwiazdorzenie, Robert Adios
1
@Stoiczkow Zgadzam się, trenerem chłop który przegrał wygraną ligę i skład, który jak się go porówna z topowymi zespołami Europy niczym nie zachwyca xD
5
@chorhe12 wiele rzeczy na la ramblii widzialem, ale żeby ktoś styropian sprzedawał to jeszcze nie
3
"Rzeczywiście spalony jest"
https://i.ytimg.com/vi/h6UL04WnPp8/maxresdefault.jpg
0
Nadepnął mu na rękę i poleciał w kosmos
6
Wystarczyło dać ich na kupon i jadą z pomarańczowymi, no ludzie święci
0
@Klaudix nie jestem zwolennikiem pudrowania trupa, to musi się skończyć i to jak najszybciej :)
1
@kuz
@baczmus
no widzicie, same plusy
11
plusy zwycięstwa Holandii:
- kupon
- bliżej do zwolnienia Brzęczka
- Frenkie de Jong
plusy zwycięstwa Polaków:
- brak
0
@barcelonaLM hahahaha jakby Dudeł to wrzucił to bym został PiSowcem
1
Premier Mateusz nawija o praniu brudnych pieniędzy,
ja natomiast piorę właśnie czyste rzeczy, bo pomiliły mi się szuflady i nie te rzeczy wrzuciłem, co gorsze? Sami zdecydujcie.
3
@sebasek99 myślę, że jednak w temacie aborcji jest większe pole do popisu jeśli chodzi o debatę wśród środowisk naukowych aniżeli w przypadku płaskoziemców, skoro temat wywołuje takie kontrowersję nawet wśród naukowców to warto na ten temat dyskutować, choć osobiście uważam, że nie będzie tu konsensusu tak czy inaczej
8
@patataj na konferencjach przedstawia się dane zagadnienia i dyskutuje na ten temat, co w tym złego w sumie? Jakiekolwiek by to nie byly tematy
1
@PatrychoO piękne czasy xD tak było
gorące lato i latałem do osiedlowego po te kulki
1
@Danny Gaucho
tutaj legenda
"jest 2 Paków, z
czwórką Pak Nam-chol"
0
@nitey ta, a co to ma do rzeczy? "ostrzeliwuje bramkę" czyli oddają strzały na bramkę wg kolegi wyżej a strzałów oddali 3
nie rozumiem cie
1
@AdixMessiNeymar1011 3 strzały na bramkę w 80 minut, więc z tym ostrzałem to bym nie przesadzał