Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W końcu, może się rozkręci jak to bolec mawiał
12
https://zapodaj.net/a770e6134c917.jpg.html
admin tygodnika "NIE" na fejsie jest niemożliwy
5
1 minuta 35 sekunda - pierwsze "bądź co bądź"
0
Halo, Kurski przełączaj tych kitajców XD
0
W pingla grają, nie ma meczu
0
@Thoms94 uważaj, żebyś z taczką tam nie musiał podjeżdżać zaraz xD
1
@Chwytliwy ooo, dzięki :D
0
dawno temu jakiś użytkownik przerobił pastę "mój stary to fanatyk Barcelony" czy coś takiego xD ma ktoś do tego dostęp jeszcze?
1
@borys27 widziałem ten filmik, w sumie dobra metoda, byleby tych słówek nauczyć się dobrze a nie wykuć jak przed sprawdzianem "na blachę", najlepiej słówek uczyć się z kontekstu, więc jak ja się uczyłem angielskiego to do quizlet (coś jak memrise) wklejałem całe zdania, wtedy kumałem mniej więcej kiedy ich używać
no i wtedy po nauce słówek można atakować jakieś seriale/dialogi/podcasty itd. pełno jest stron z takimi rzeczami :D
i tak btw. to z początku można się troche zrazić, bo jak nie jesteś osłuchany z językiem to możesz nie wychwytywać większości słówek, nawet jak je znasz, ale z czasem po godzinach słuchania będziesz wyłapywał więcej i więcej i więcej aż w końcu będziesz rozumiał większość tego co mówią, to to było przynajmniej na moim przykładzie
2
@borys27 memrise to fiszki tak? rozumiem, że to jako uzupełnienie, bo samymi fiszkami i słówkami nie nauczysz się języka
7
@NeroTFP prawda, Klopp się uśmiał na pomysł, że Cou ma zastąpić Iniestę, to mądry trener i w przeciwieństwie do tych ogórków z dyrekcji wiedział, że to inny profil piłkarza
6
@Adamski69 "Niektórzy mówią ze nie można chlać jak się ma dzieci ale to nie prawda - można, tylko trzeba wstawać rano. Na tym polega odpowiedzialność""
0
niebywałe, Spice Girls się rozpadło, uwierzycie? Ruda jadła za dużo czekoladek
5
https://zapodaj.net/d763638591f37.png.html
1 bramka, klasyk
0
@barczyk a nie jest tak? tak samo masz derby Borussii (mynśyngladbach, dortmund)
0
@Oskar00 no ta, ale 01 u siebie to nienajlepszy wynik a oni grają dosyć pasywnie
5
@albi Olimpiku
0
jakiś bezjajeczny ten Inter, grają jakby mieli jeszcze 80 minut na odrobienie strat
0
Ma tę lewą nóżkę skurczybyk
1
@Luki 10 stwierdzili że tak grając i tak nikt nie strzeli to pojechali do domów
26
Sensi podaje piłke
"Zgodnie z nazwiskiem sensownie podał"
Strejlau co makaron na uszy nawija
3
@NaFazieHitman no zawsze mówię, że jak ktoś chce oglądać ten serial to niech kupi zeszyt 100 kartkowy i zapisuje sobie wszystko, bo mu bania pęknie po 3 odcinkach
56
"Pół Europy, jak nie cała europejska Europa" zawsze mi humor poprawią panowie z TVP xD
1
Lautaro w pierwszym.
Zielu gra, Milik ława
nieźle, nieźle
2
@NaFazieHitman no prędkość sygnału radiowego jest prawie taka, jak prędkość światła, więc wychodziłoby że sygnał potrzebował 500 mln lat żeby tu dotrzeć xD
9
@kerouac Świat Według Ludwiczka 11/10
0
@Lord_Vader
@masq
da się to gdzieś na necie obejrzeć? szukam i nic
E: dobra, znalazłem, nie było tematu :D
0
Miasteczko Twin Peaks
oglądał ktoś? warto? :D
1
@zawsze_barca wątek jak wątek xDDD
0
@IronSanHybrid na nie panimaju takich ludzi