5

Jak od kłody XDDDDDDDDDDddd

2

a co komu jakie on włosy ma? :D takie mu się podobają na takie przemalował, choćby nikomu się one nie podobały

0

co dopiero Matju ma powiedziec

0

o proszę :D może kiedyś o koleżce usłyszymy

0

Hahaha skąd oni tego dzika wzięli

0

hahaha aż mi się przypomina "Griezmann kazał dzwonić to dzwonię"

14

jeszcze "nic nie grają a wygrywają jak zawsze" XD

0

no, ale ile jest takich przypadków? 1 na 100? :D

1

wiem, że zaraz mnie za to zlinczują, ale ja już nie wierzę, że Arda jest w stanie dać coś pozytywnego :P

8

zebyscie sie nie spinali jak po przegranej z Napoli kiedys xD

0

nawet w moim wiochowatym miescie 35k mieszkancow organizuja turnieje na takie cos :D

0

Lech .... -.-

0

Z Chelsea 2012...

0

tez tyle dostaje ;D 8.50 na rękę, zawsze cos sie odłozy w wakacje

6

10 brutto na godzinę :D

0

świetny piłkarz, naprawdę miał wszystko by być w ścisłej czołówce, niektórzy niszczą karierę świadomie przez używki a niektórzy przez coś takiego ;/.\

1

nic oficjalnego póki co, ale coś jest na rzeczy
co do Igły to napastnik świetny, tutaj raczej będzie pamiętany za te setki w finałach, ale tak to już jest :D ale czy wart tych pieniędzy? niekoniecznie

0

ktos w koncu przejdzie do historii, wcale nie wykluczone że to właśnie Real... ;/

0

0. Barcelona vs Real
4. Arsenal

0

przecież on został wysłaby zeby w Polsce lewice ośmieszać xD tak naprawdę to ukryty korwinista

3

taa znajac kwoty jakie arsenal oferuje za piłkarzy to w Lyonie sie pewnie zastanawiaja po co im pół Lacazette'a

24

a tam gadanie, pająków i innych węży się boi xd

2

te poniedziałki to jakieś nieporozumienie xD

0

nie no cos mi sie wyswietla ze z dyskiem, trzeba bedzie do naprawy jakiejs dac
szkoda strzępić ryja na to wszystko naprawdę.

3

jak mozna wylaczyc lapka, isc spac, wstac rano i lapek juz sie nie wlacza, bo nie dziala? mama mowila przeciez ze samo to sie nic nie psuje xddd

3


tu tu tu tu da XD dobre, dobre

5

Dzięki stary!!! wiedziałem że tu mi pomogą :D

0

sluchajcie, mam prośbę xD

są takie memy z gosciem, często przy meczach jakis robione gdzie najpierw się cieszy a nizej ten sam gosc juz niezadowolony, taki czarnoskóry, ktos znajdzie jakis mem z nim?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?