0

Messi zrobi jak będzie chciał , a my cieszmy sie ze możemy go oglądac w naszej kochanej Barcelonie :)

0

czyżby nasz Leo szykował strzelaninę na CN ?:) bardzo chętnie :)

0

Ja tez wierzę i zawsze będę ! VeB !

0

subiektywny
prowokuje ? Ty wiesz co znaczy to słowo ? mówie tylko fakty , po co tutaj wchodzisz ? ktos Ci kaze ? inni potrafia wytrzymac więc sie naucz troche pokory.

0

subiektywny
szczerze ? nigdy nie wchodze na stronę Realu i nigdy sie tam nie zarejestruje. Więc po jakiego Ch*** za przeproszeniem Ty tutaj wchodzisz , rejestrujesz sie i prowokujesz ? tak Cie nauczono ?

0

tristan87
daj spokoj , niewiem skąd się biora tacy ludzie

0

subiektywny
a Ty co myslisz ze sie zarejestrowałes 6 dni temu to jestes tutaj cwaniak ? tutaj takich nie potrzeba .Jak ja nie wyniosłem to Ty wynies więcej.

0

ŁukaszNidzica
mądre słowa , popieram

0

WybitnyMessi
a co Ty myslisz ze ja sobie pozwole dmuchac w kasze ? jak oni mnie tak ja ich . Proste ?

0

subiektywny
rekolekcje to ja miałem pare lat temu tak jak i szkołe , wiec nie szczekaj. Chcesz to mozemy sie spotkac w realu niema problemu.

0

wszystkie pieski które są z Madrytu chodzcie do mnie i nie szczekajcie juz mam dla was karme , kupiłem przed chwila :)

0

subiektywny
my panienki , a to Ty kochasz chłopców ? no no brawo :) musze Ci powiedziec ze gust masz :)

0

subiektywny
długo będziesz szczekał jeszcze ? nie dali jeśc rano ?

0

Manu było lepsze od poczatku do konca meczu wczoraj i nie oszukujmy się.Szkoda że Nani dostał czerwoną bo dziś zapewne pisało by sie o awansie Manu a nie Madrytyu.Ale coż taki sport i takie sędziowanie...

0

barcapff
waruj do budy i nie szczekaj tyle

0

Mou weż się zamknij ! podniecony bo udało mu się przejśc dalej , wielki mi trener , prawda jest taka że gdyby Nani nie dostał czerwonej Manu wywaliło by was za burty,bo w 10 Manu było lepsze od Madrytu a co dopiero w 11.The special seven

0

ghahahah ale wytykaja Mou paluchami

0

dobry ten De Gea...

0

gdyby nie Lopez real by lezał nawet w 11

0

ale manu cisnie !

0

co za sedzia juz pomaga madrytowi !!!

0

hahahahahaha brawo !!

0

Jazda z nimi Manu !

0

niewiem dalczego , może się mylę ale po tej rozmowie czuję ze z Deportivo będzie rozpie** na całego,zawodnicy wyjdą nastawieni i pokaza jak gra Barca ! a pożniej mam nadzieję ze zdołamy odrobić straty z Milanem i przejdziemy dalej !

0

Bardzo dobra decyzja ! trzeba wstrząsnąć zespołem i wszystko wytłumaczyć

0

KingLeonidas
a Ty rozumiesz znaczenie słowa "prawie" co w kazdym meczu ? bo chyba nie."prawie" to moze byc co 3-4 mecz tak jak ja to ująłem sobie dgy to pisałem.A teraz koncze ten temat bo nie bede sie tu kłocił.

0

KingLeonidas
a jakbys chcial wiedziec to pisałem o tym jegos ostatnim sezonie w Udine.a Nie wytykaj mi poprzednich jego sezonów.

0

KingLeonidas
a Ty się tak nie wymądrzaj dobra ?

0

nie widzisz przyszłosci dla Bartry? no bez jaja chłopie on moze byc za kilka lat podporą naszej defensywy i wymiatać razem z Pique.

0

Joee
tak wgl. to dziwny masz profil
Zainteresowania : Twoja stara
Ulubiony zawodnik : Twoja stara
no brawo brawo coż za poezja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?