0

Brawo chłopaki mamy mistrza !

VISCA EL BARCA :)

0

Koniecccccccccc yeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ;d Barca mistrzem ;p

0

5;1

0

2;3 kur...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

0

1:3...

0

Pedrooooooooooooo ;p

0

Sevilla czerwona ;p

0

Panowie gramy swietnie ,obrona znakomita oby tak dalej ! :)

0

yeaaaa 1:1 Bilbao :D

0

Mesii ajjjjjjjjjjj ;p

0

Bojannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ;d

0

Messii ;P

0

Jedziemy panowie !! :)

0

Brawo chlopaki zagrali dzis pieknie :) dobranoc wszystkim ;p

Visca El Barca !

0

Messi golllllllllllllllllllllllll :P

0

uhh nie ma czerwonej jednak :)

0

Busgets czerwona załosne... ;/

0

Jest wchodzi chlop z jajami :D

0

Kurde dalej bez zmian .. ;/

0

Pep czas na zmianyy !

0

Dobra gramy dalje panowie , strzelamy na 4 i wiecej :)

0

1:3 .....

0

zxcvbnmasdqwe

Ibra nie gra narazie :)

0

Wallu$

nmzc :) co sie nie robi dla prawdziwych kibiców :)

0

Gielar00

heeh no to nie jestem sam :D ja tylko tak czekam co kawalel kiedy pie... ;p ale moze jakos ogladne :) czego sie dla Barcy nie robi :) hehe ale obym nie był przez to ukarany :D

0

0

0

Kto by mnie informował o wyniku i kto strzelil bo u mnie burza i musze wylaczyc... 665927963 z gory dzieki :) Visca El Barca ! :)

0

ojj nerwowy poczatek 2 polowy ..

0

Bojan zostaje w Barcelonie i koniec kropka ! precz od niego ! ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?