Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo chłopaki mamy mistrza !
VISCA EL BARCA :)
0
Koniecccccccccc yeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ;d Barca mistrzem ;p
0
5;1
0
2;3 kur...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
0
1:3...
0
Pedrooooooooooooo ;p
0
Sevilla czerwona ;p
0
Panowie gramy swietnie ,obrona znakomita oby tak dalej ! :)
0
yeaaaa 1:1 Bilbao :D
0
Mesii ajjjjjjjjjjj ;p
0
Bojannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ;d
0
Messii ;P
0
Jedziemy panowie !! :)
0
Brawo chlopaki zagrali dzis pieknie :) dobranoc wszystkim ;p
Visca El Barca !
0
Messi golllllllllllllllllllllllll :P
0
uhh nie ma czerwonej jednak :)
0
Busgets czerwona załosne... ;/
0
Jest wchodzi chlop z jajami :D
0
Kurde dalej bez zmian .. ;/
0
Pep czas na zmianyy !
0
Dobra gramy dalje panowie , strzelamy na 4 i wiecej :)
0
1:3 .....
0
zxcvbnmasdqwe
Ibra nie gra narazie :)
0
Wallu$
nmzc :) co sie nie robi dla prawdziwych kibiców :)
0
Gielar00
heeh no to nie jestem sam :D ja tylko tak czekam co kawalel kiedy pie... ;p ale moze jakos ogladne :) czego sie dla Barcy nie robi :) hehe ale obym nie był przez to ukarany :D
0
Wallu$
http://allpoltv.pl/viewpage.php?page_id=2
0
Wallu$
http://allpoltv.pl/viewpage.php?page_id=2
0
Kto by mnie informował o wyniku i kto strzelil bo u mnie burza i musze wylaczyc... 665927963 z gory dzieki :) Visca El Barca ! :)
0
ojj nerwowy poczatek 2 polowy ..
0
Bojan zostaje w Barcelonie i koniec kropka ! precz od niego ! ;)