2

Kurna, kolejna dobra szansa.

1

Lewy coś Ty zrobił..

0

Ajajja Pedri, szkoda.

0

Ale Bayern pressing nakłada.

0

Ale emocje :D Będzie co oglądać :)

2

Odważnie Xavi z tym Alonso, oby nasi dali radę i zdobyli 3 punkty po dobrej grze. Vamooos!!!

1

@kinioo Otóż to, dobrze piszesz. Stracić to nic, tylko odrobić w dobrym stylu jest ważne.

14

A bardzo często było to normalne, zawsze pierwsi traciliśmy bramki.

1

Dembele co się zabawił :)

14

Siatkarze wygrali, Barca wygrała, piękny wieczór :) Teraz jeszcze Iga.

3

Lewy po coś ma te mięśnie :D

4

Elegancko 0:3 :)

0

@Tarins ale u nas też takie były.

0

Dobra wychodzą, kończymy.

0

@luki9v dokończą na pewno.

0

Smutna ta końcówka meczu, stadion tak żył dziś głośno.

0

@Piotr,1985 z 20 minut to trwało, ale uratowali go podobno bo biegli szybko z noszami.

0

@Piotr,1985 kibic zasłabl i go reanimowano.

9

Super że udało sie.

0

Chyba już wszystko dobrze z nim bo kibice zadowoleni.

2

@ZwyklyKibicBarcy04 ktoś spadł z trybun i go reanimowano.

0

Koniec meczu, ciekawe co dalej.

2

Brawo Polacy :)

42

Araujo się modli, piękne.

2

Ktoś zasłabł czy jak?

1

Lewy hat-trick, a podobno Lewus się skończył?

1

@czółkovsky Nic nie trzeba, na pewno nie jakieś wyjątki dla piłkarza aby zmieniać drabinkę płacową. W normie to tak.

1

@Lionel_Messi10 Gratki jeszcze raz i zieloności w przyszłości :)

1

@Lionel_Messi10 Jeszcze kasa od bukmachera którą Ty dostaniesz a nie oni od Ciebie, tylko się cieszyć :D

0

Jaka LR jest piękna, bez zaczepek, a tu widzę że kolejny banik złapał użytkownik i jeszcze lepsza jest, do tego Manita Barcy :) Świetna środa :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?