2

@GeneralXavi Pytasz dzika czy sra w lesie? Alemany potrafi wszystko!

0

@KarwanLaMasia Jak Ci gorąco, to wskakuj do wody, ja nie mam potrzeby. Napisałem tylko tak jak jest, Xavi chce określonych piłkarzy, jak ich dostanie to z takim składem mistrzostwo trzeba zdobyć. Nie możemy już kolejny rok zakończyć z niczym, Laporta idzie na całość jak widać.

9

I pomyśleć, że Barca miała za dyrektora sportowego... Abidala :D Alemany szef totalny, zna się na tej robocie doskonale. Takich ludzi w klubie potrzebujemy.

2

@Kamiloza91 Liga to obowiązek.

0

@Barca1922 Dokładnie, ale to będzie się oglądało :)

3

Lewy z taką formą i to jak dba o siebie, to spokojnie czeka go więcej niż 2-3 lata na najwyższym poziomie. Czuję, że szybko się spłaci :)

0

@Barca1922 Jak pochodnia? :D

6

Jeśli będzie taka kadra o jaką prosi Xavi, to przyszły sezon co jak co ale majster to obowiązek.

5

0

@Barca1922 W sumie masz rację, dla niego Lewus się skończył ;D

2

@Hrzan Zdania ekspertów są podzielone. Dla mnie to Brazylijczyk.

0

@Barca1922 Aa ok :D To Ty nie wiesz??

1

@tomek8756 Sam możliwe że to zrobię :)

1

Ansu - Lewandowski - Raphinha
Auuuuuuuuuuu auuuuuuu auuuuuuu

4

@Albatros Tosz to na pewno.

0

@PatrykBarcelona Znowu kłamiesz.

0

@Barca1922 Robert Lewandowski – polski piłkarz, występujący na pozycji środkowego napastnika.

1

@tomek8756 Dla mnie to może każdego boleć kto jest przeciwny Polakowi w Barcelonie, być może to historyczna chwila :)

2

@don'T.R.I.P.e Nauczy się szybciej od Dembele :D

5

Ale to będzie zajebiste, Lewy w Barcelonie i ogromny ból jednego na LR :D

1

Barca vs zawodnicy których klub próbuje się pozbyć :D
https://fb.watch/efNvqbcqGP/

0

@Kamiloza91 To już wolę szczerze Neymara od Dembele, mimo że Brazylijczyk też potrafi wkurzyć.

1

@VamosRakieta Smacznego :D OJO :D

1

@Kondziubarca A to żartowniś.

2

@Kondziubarca Ojo ojo ojo :D

3

@Kamiloza91 To ja powiem na temat innego zawodnika, nie przepadam za Dembele i nie chciałem aby został, ale cóż trzeba się z tym pogodzić.

0

8

Brawo, brawo dla zarządu!! Teraz mamy prawdziwe skrzydła, oby mu się wiodło u nas jak najlepiej, wiele bramek i asyst :)

0

@draxidox Zdania ekspertów są podzielone.

1

@maroon A przeczytałeś co napisałem? 22 stopnie i słońce to jest upał?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?