25

Szkoda jedynie tego, że schodził z boiska ze łzami w oczach, a kibice dodatkowo gwizdy w jego stronę.

1

Popłakał się chyba jak schodził.

2

To jest po prostu masakra, co za nieudany transfer...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Oby rozegrali dobry mecz i zdobyli 3 pkt. Ale cudów z gry pewnie nie ma co się spodziewać, jak zawsze.

0

@DawidekFCB Tak zrobię, bo dziś grill więc szkoda byłoby :)

6

Nie oglądałem nawet pierwszej połowy, bo tak jak mówiłem kiedyś nie mam tego zapału jak kiedyś że nawet minuty nie mogłem się spóźnić, wszystko przez Valverde. Czytając Wasze komentarze teraz to nawet nie odpalam drugiej połowy :) Po co się denerwować i patrzeć na tego nieudacznika który tylko kuca.

32

Już 5 lat? Oo kurde, kiedy to zleciało...

7

Pewnie, najlepiej sprzedać, później będą bulić za niego ogromna kasę. Janusze biznesu.

4

Dawać Mbappe :D Eh o czym ja marzę.. ale na szczęście za marzenia się nie płaci :)

0

Leoś pojawił się zdecydowanie wyżej i już to inaczej wygląda :)

16

Skoro mu brakuje czasu to niech kończy grać w piłkę, młody Tobido czeka tylko aby wskoczyć do składu, lub Arujo.

9

Nie wiem co tam się odpierdziela w tym klubie.

5

Sergioooooooo goooool

0

Leoooo hat-trick!!!!!!!!

1

Leooooooo ooo!!!!

1

Leooooooo goooooooool

0

Mats zasługuje na podwyżkę zdecydowanie.

45

Gość nie wie co w ogóle mówi. Razem z Valverde wywieźć ich na taczkach.

1

@ranger3120 Tylko i wyłącznie Plus. Polecam, zero problemów. Miałem również w Play i to była męka, teraz w Plusie zajebiście.

8

Co zrobić? Zwolnić Valverde, bo inaczej to dostaniemy łomot w kolejnych spotkaniach LM.

3

No to świetnie trafił, klub zdolny do tego, ale nie z tym trenerem.

1

Najgorsze? Brak jaj u Valverde od długiego już czasu, by w końcu podać się do dymisji.

0

Mamy 1 punkt z Czeską drużyną, tosz to ogromny sukces, jeszcze w dodatku u siebie.

1

Z Levante przegrana, dziś tylko remis u siebie ze Slavią, Valverde jest skończony, niech wypierdziela już z tego klubu.

3

Roberto pupilek, no jakby inaczej.

0

Koniec pierwszej połowy, szkoda że nie całego meczu już.

0

LM w wykonaniu Barcy? Chyba 8 LM.

2

Do czego to doszło, aby od 2006 roku odkąd kibicuję Barcelonie, odechciewało się oglądać spotkania z jej udziałem, tyle pięknych chwil się przeżyło z tą drużyną, a teraz... :/ Zarząd, trener do wymiany, skład też odświeżyć..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?