0

Jest pięknie, ale nadal trzeba wykonywać dobrą robotę na boisku by to utrzymać.

1

Do pierwszego mu jeszcze sporo brakuje, będzie ciężko, ale kto wie czym nas jeszcze Leo zaskoczy.

0

Trzeba przyznać, że ten transfer zarządowi wyszedł na plus.

0

Jeśli to prawda z tym co się dzieje w PSG, to nieźle Neymar odwala, myśli że jest pewnie nietykalny, jedyną gwiazdą w zespole.

42

Ładnie ostatnio Denis gra, fajnie że znowu bramkę strzelił, oby tylko tak dalej.

6

Dla niego nie ma żadnych granic, pichichi czuję że będzie jego :)

54

Oj zamknie usta swoją grą wielu kibicom, w tym i mi.

0

Piękny gest z ich strony :)

0

Przegapili występ Geniusza piłki.

3

Zajebisty mecz, Leo dziś totalnie pozamiatał :D VeB!

8

Leooooooo masakra co on robi dziś :)

0

Leo leci po pichichi :)

1

Messi hat-trick, to jest pogrom :D

1

Pięknie Leoooooooooo błyskawiczna odpowiedź :D

1

Kurde, szkoda straconej...

1

Denissssssssss brawo :D

1

Ale dzik wyskoczył :D

1

Paulinhoooooo haha :D

0

Leoooooooooooo :D

0

Karny :D

0

Ja pitole już problemy....

0

To jazda z nimi, po 3 pkt. Vamos Barca!

5

Mam nadzieję że zarząd tego nie spierdzieli i sprowadzi go w 2018.

3

Takiego poziomu jak Leo nikt nie osiągnie :)

0

Mówiłeś bez odbioru a nadal odpisałeś, kolejny raz udowodniłeś jak się ośmieszasz haha :D

0

To nie wiem po co w ogóle czytasz moje komentarze i odpisujesz na nie, ośmieszasz sam siebie, nara :)

0

Skład Mundo fajnie wygląda.

0

Ale mi to oszczędność, po ciulu.

0

Za to Ty geniuszu masz :)

16

Bardzo ciekawy artykuł, oby takich więcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?